Pupil van de week seizoen 2012-2013

Bij elke thuiswedstrijd van TOP'63 1 wordt er een pupil uitgenodigd om de wedstrijd van het eerste elftal op een speciale manier te beleven. Hieronder de pupillen van de week van heit seizoen 2012-2013.


zaterdag 18 mei TOP'63 1 - QVC 1

Pupil van de Week: Doutzen de Jager
 
Leeftijd 7 jaar
In welk team zit je F1
Wie is je trainer buurvrouw Saskia
Wat zijn je hobby's Voetballen / buiten spelen met mijn vrienden, DS / computerspelletjes
Doe je nog andere sporten Freerunning
Lievelingseten Patat, pannenkoeken, macaroni
Wat wil je later worden Voetballer, voetbaltrainer
Beste voetbalclub Ajax
Beste keeper Rutger (F1), Jaap Reitsma (E1)
Gaat TOP winnen Denk 't wel
Wat wordt de uitslag 4 - 1

zaterdag 20 april TOP'63 1 - Mulier 1

Pupil van de Week: Fetze Reitsma
 
Leeftijd 8 jaar
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Saskia
Wat zijn je hobby's Voetballen en lego
Doe je nog andere sporten Wedstrijdzeilen in de Flits
Lievelingseten Pannenkoeken en poffertjes
Wat wil je later worden Dat weet ik nog niet
Beste voetbalclub Soms TOP'63 soms sc Heerenveen
Beste keeper Melis
Gaat TOP winnen Denk het wel
Wat wordt de uitslag 2 - 0

zaterdag 6 april TOP'63 1 - Bant 1

Pupil van de Week: Floris Yme Reitsma
 
Leeftijd 8 jaar
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Saskia
Wat zijn je hobby's Buiten spelen en darten
Doe je nog andere sporten Zeilen in de Flits
Lievelingseten Pizza
Wat wil je later worden Zwarte Piet
Beste voetbalclub sc Heerenveen
Beste voetballer Ronaldo
Gaat TOP winnen Denk het wel
Wat wordt de uitslag 2 - 1

zaterdag 2 maart TOP'63 1 - SC Joure 1

Pupil van de Week: Rutger Terpstra
 
Leeftijd 7 jaar
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Saskia
Wat zijn je hobby's Voetbal, lego en op de iPAD
Lievelingseten Boerenkool met worst, patat en pizza
Wat wil je later worden Politieagent
Beste voetbalclub SC Heerenveen
Beste keeper Buurman Melis
Gaat TOP winnen Natuurlijk
Wat wordt de uitslag 2 - 1

zaterdag 10 november TOP'63 1 - Makkum 1

Pupil van de Week: Wessel Oosterkamp
 
Leeftijd 7 jaar
In welke groep zit je Groep 4
Wat zijn je hobby's Voetbal, tennis en lego
Lievelingseten Patat, mc nuggets en pannenkoek
Beste vrienden Fetze, Floris, Finn en Thijs
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Saskia Lanting
Beste voetbalclub Ajax
Beste voetballer Wesley Snijder
Als ik later groot ben Word ik voetballer van TOP'63 1

zaterdag 27 oktober TOP'63 1 - SVM 1

Pupil van de Week: Thijs van Diepen
 
Leeftijd 6 jaar
In welke groep zit je Groep 3
Wat zijn je hobby's voetbal en judo
Lievelingseten Pannenkoeken
Beste vrienden Herre, Doutzen en Ilse
In welk team zit je F 1
Wie is je trainer Saskia, Peter Jaarsma en soms Timo
Beste voetbalclub Ajax
Beste voetballer Christiano Ronaldo
Gregory van der Wiel
Als ik later groot ben Word ik profvoetballer

 

Pupil v/d week
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Watersportcentrum Hart van FrieslandBouwbedrijf van der MeerBrandsma JachtenTextielstraLokaal 55BouwwaarTOP'63 ShopLaura Keizer FotografieDS fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U. de JongAtsma GevelreinigingCafe de BuorrenRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningD.S.S.I. RVS apparatenFysio ActiefJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwTjeerd van Netten HoveniersAquasolarHoveniersbedrijf WijnjaElzinga Specialist in spuitwerkSchraa Assurantien
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 25 september 2021 om 14:30 uur

QVC 1 QVC 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Ribbe
Stand
9. QVC 0-0
12. TOP'63 0-0
HET PROGRAMMA WEKEN 38 - 39 >> <<
vrijdag 24 september 2021
Waterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
1-0Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 25 september 2021
08:45Scharnegoutum'70 JO10-2-TOP'63 JO10-1
2-5V.V. Heerenveen JO14-3-TOP'63 JO14-1
11-0TOP'63 JO17-1-CVVO JO17-3
3-6TOP'63 JO19-1-S.F. Deinum JO19-1
12:15vv Sneek Wit Zwart 2-TOP'63 2
uitgesteldTOP'63 3-SC Joure 8
14:30TOP'63 4-IJVC 3
14:30QVC 1-TOP'63 1
dinsdag 28 september 2021
19:00WWS 1-TOP'63 1
zaterdag 02 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-DWP JO14-1
10:00TOP'63 JO10-1-SC Joure MO10-1
10:15Hielpen JO17-1-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 2-Blauw Wit '34 3
14:30TOP'63 1-SC Bolsward 1
14:30ONS Sneek 4-TOP'63 4
15:00SC Bolsward 4-TOP'63 3
15:00vv Sneek Wit Zwart JO19-2-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website