Jeugdcommissie vv TOP'63

De jeugdcommissie regelt alle zaken met betrekking tot de jeugd van TOP'63.
Dit betreffen in het seizoen 2019-2020 twee pupillen teams en drie junioren teams.

Mocht u vragen hebben over zaken m.b.t. de jeugd, dan kunt u contact opnemen met Robert Hoekstra (zie hieronder). Voor zaken omtrent de jeugdwedstrijden kunt u tevens contact opnemen met Robert Hoekstra (zie hieronder):

Naam Functie E-mailadres
Robert Hoekstra Coördinator jeugdcommissie lp_robert@hotmail.com
Robert Hoekstra Wedstrijdsecretaris jeugd lp_robert@hotmail.com

 

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Lokaal 55Watersportcentrum Hart van FrieslandBrandsma JachtenLaura Keizer FotografieTextielstraDS fotografieBouwbedrijf van der MeerTOP'63 Shop
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Tjeerd van Netten HoveniersRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningFysio ActiefAutobedrijf U. de JongAquasolarAtsma GevelreinigingCafe de BuorrenJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwElzinga Specialist in spuitwerkD.S.S.I. RVS apparatenHoveniersbedrijf WijnjaSchraa Assurantien
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 21 september 2019 om 14:30 uur

QVC 1 QVC 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Ribbe
Stand
8. QVC 0-0
12. TOP'63 0-0
HET PROGRAMMA WEKEN 38 - 39 >> <<
zaterdag 21 september 2019
09:00Mulier JO15-1-TOP'63 JO15-1
10:00TOP'63 JO17-1-Woudsend JO17-1
10:00TOP'63 JO13-1-ST IJVC/Blauwhuis JO13-1
10:15Oeverzwaluwenn JO10-1-TOP'63 JO10-1
12:00TOP'63 2-Sleat 2
12:00AVC JO19-1-TOP'63 JO19-1
14:30QVC 1-TOP'63 1
15:30SWZ Boso Sneek 2-TOP'63 3
zaterdag 28 september 2019
09:00SJO RVLC JO13-2-TOP'63 JO13-1
10:00TOP'63 JO19-1-SDS JO19-2
10:00TOP'63 JO10-1-Woudsend JO10-1
11:30TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-3
14:00LSC 1890 JO17-3-TOP'63 JO17-1
14:00Udiros 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 3-IJVC 3
14:30TOP'63 1-AVC 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. AVC 1 0 - 0 0
2. SC Bolsward 1 0 - 0 0
3. Delfstrahuizen 1 0 - 0 0
4. Foarut 1 0 - 0 0
5. SC Franeker 1 0 - 0 0
6. HJSC 1 0 - 0 0
7. NOK 1 0 - 0 0
8. QVC 1 0 - 0 0
9. Sleat 1 0 - 0 0
10. SSA Creil-Bant 1 0 - 0 0
11. Tollebeek 1 0 - 0 0
12. TOP'63 1 0 - 0 0
13. De Walde 1 0 - 0 0
14. Waterpoort Boys 1 0 - 0 0
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website