Trainingstijden

Bekijk ook de trainers en leiders informatie
Bekijk de homepage voor afgelastingen ed.

Team/dag Trainingstijden Trainer(s)
Maandag    
JO10-1 17.30 tot 18.30 uur Dennis Abma & Jaap Reitsma
JO13-1 19.30 tot 20.30 uur Anne de Jager
JO19-1 19.00 tot 20.00 uur Sander Douma
Dinsdag    
JO12-1 17.00 tot 18.00 uur Ypke Veldhuis
JO15-1 18.30 tot 19.30 uur Ruben van der Goot
TOP 1 19.30 tot 21.00 uur Henk van Hes
Woensdag    
JO10-1 17.30 tot 18.30 uur Dennis Abma & Jaap Reitsma
Donderdag    
JO12-1 17.00 tot 18.00 uur Ypke Veldhuis
JO13-1 17.30 tot 18.30 uur Ruben van der Goot
JO19-1 18.15 tot 19.15 uur Sander Douma
JO15-1 18.30 tot 19.30 uur Ruben van der Goot
TOP 2/TOP 3 19.30 tot 21.00 uur Gerrit Zwerver
TOP 1 19.30 tot 21.00 uur Henk van Hes
     
     
     
     

 

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TextielstraRooth MultiserviceLokaal 55 Brandsma JachtenSchraa Assurantien Autobedrijf U de Jong
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
D.S.S.I. in RVSHooghiemstra straal- en coatingbedrijfJeBe SpuiterijTjeerd van Netten HoveniersLasaulecAquasolarFysio ActiefLanting ScheepstimmerbedrijfAutobedrijf U de JongHoveniersbedrijf Wijnja
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 25 mei 2019 om 15:00 uur

Makkum 1 Makkum 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Braak
Stand
4. Makkum 21-37
10. TOP'63 21-22
HET PROGRAMMA WEKEN 21 - 22 >> <<
dinsdag 21 mei 2019
4-3TOP'63 JO15-1-SC Bolsward JO15-2
zaterdag 25 mei 2019
10:00TOP'63 JO10-1-CVVO JO10-4M
12:30H'veense Boys 4-TOP'63 2
14:30TOP'63 3-vv Nijland 3
15:00Makkum 1-TOP'63 1
zaterdag 01 juni 2019
10:30SC Bolsward JO13-2-TOP'63 JO13-1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. SWZ Boso Sneek 1 21 - 49 60
2. QVC 1 21 - 45 28
3. Tollebeek 1 21 - 37 21
4. Makkum 1 21 - 37 9
5. Waterpoort Boys 1 21 - 36 17
6. VHK 1 21 - 28 -10
7. SC Bolsward 1 21 - 26 -8
8. Delfstrahuizen 1 21 - 25 -3
9. Sleat 1 21 - 23 -19
10. TOP'63 1 21 - 22 -14
11. Creil 1 21 - 18 -28
12. Nagele 1 21 - 8 -53
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website