Trainingstijden

Bekijk ook de trainers en leiders informatie
Bekijk de homepage voor afgelastingen ed.

Team/dag Trainingstijden Trainer(s)
Maandag    
JO15-1 19.30 tot 20.30 uu Anne de Jager
Dinsdag    
JO10-1 17.15 tot 18.15 uur Jaap Reitsma
JO13-1 18.30 tot 19.30 uur Steven Bos
JO17-1 18.30 tot 19.30 uur Ruben van der Goot
TOP 1 19.30 tot 21.00 uur Henk van Hes
Woensdag    
JO19-1 18.00 tot 19.30 uur Martijn Stobbe
Donderdag    
JO10-1 17.15 tot 18.15 uur Jaap Reitsma
JO13-1 18.30 tot 19.30 uur Steven Bos
JO17-1 18.30 tot 19.30 uur Ruben van der Goot
JO15-1 19.30 tot 20.30 uur Anne de Jager
TOP 1 19.30 tot 21.00 uur Henk van Hes
TOP 2/TOP 3 19.30 tot 21.00 uur Gerrit Zwerver
     
     
     
     
     

 

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
DS fotografieLaura Keizer FotografieWatersportcentrum Hart van FrieslandBouwwaarBrandsma JachtenTextielstraLokaal 55Bouwbedrijf van der MeerTOP'63 Shop
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Fysio ActiefTjeerd van Netten HoveniersAquasolarAutobedrijf U. de JongElzinga Specialist in spuitwerkRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningCafe de BuorrenAtsma GevelreinigingJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwSchraa AssurantienD.S.S.I. RVS apparatenHoveniersbedrijf Wijnja
HET PROGRAMMA WEKEN 14 - 15 >> <<
woensdag 01 april 2020
afgelastST IJVC/Blauwhuis JO13-1-TOP'63 JO13-1
vrijdag 03 april 2020
afgelastTOP'63 45+1-LSC 1890 45+1
afgelastWaterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
afgelastTOP'63 45+1-Sleat 45+1
zaterdag 04 april 2020
afgelastWoudsend JO15-1-TOP'63 JO15-1
afgelastTOP'63 JO17-1-Waterpoort Boys JO17-1
afgelastTOP'63 JO10-1-Woudsend JO10-1
afgelastCVVO JO13-2-TOP'63 JO13-1
afgelastTOP'63 JO19-1-Minnertsga JO19-1
afgelastNOK 1-TOP'63 1
afgelastJoure SC 8-TOP'63 2
woensdag 08 april 2020
afgelastTOP'63 JO10-1-ONS Sneek JO10-1
zaterdag 11 april 2020
afgelastSleat 2-TOP'63 2
afgelastTOP'63 1-QVC 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. AVC 1 17 - 42 40
2. SC Franeker 1 17 - 35 30
3. Waterpoort Boys 1 17 - 34 14
4. Delfstrahuizen 1 17 - 33 17
5. QVC 1 16 - 29 12
6. SSA Creil-Bant 1 17 - 29 4
7. Foarut 1 17 - 27 0
8. Sleat 1 17 - 20 0
9. SC Bolsward 1 17 - 17 -16
10. TOP'63 1 16 - 15 -12
11. HJSC 1 17 - 14 -14
12. NOK 1 17 - 12 -19
13. Tollebeek 1 17 - 12 -25
14. De Walde 1 17 - 9 -31
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website