Wedstrijdponsors vv TOP'63 seizoen 2023-2024

De wedstrijdsponsors van de wedstrijden van het eerste team van TOP'63 seizoen 2023-2024

23-09
07-10
04-11
18-11
02-12
10-02
09-03
16-03
06-04
20-04
11-05

                 
TOP'63 – Arum
TOP'63 – Blue Boys
TOP'63 – NOK
TOP'63 – Mulier
TOP'63 – Bakhuizen
TOP'63 – Hielpen
TOP'63 – LSC
TOP'63 – HJSC
TOP'63 – RKO
TOP'63 – Udiros
TOP'63 – Woudsend

Café de Buorren
Schraa Assurantiën
Roelof.J.Booy Allround Agrarische Dienstverlening
Jeroen Bijlsma Tuinen
Fysio Actief
Elzinga specialist in spuitwerk
Jasper Bouwt
Tjeerd van Netten Hoveniers
Autobedrijf U de Jong
Aquasolar
Hoveniersbedrijf Wijnja

     
     

 

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
PowerField
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Sijperda verhuurWatersportcentrum Hart van FrieslandSchraa AssurantiƫnBergstra wonenBouwwaarBouwbedrijf van der MeerWolter Postma DienstverleningHemaTextielstraKroon VleeswarenTOP'63 ShopTerpstra daktechniekDutch Energy Group
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Schraa AssurantienFysio ActiefRoelof J. Booy DienstverleningAquasolarAutobedrijf U. de JongEetcafe de BuorrenTjeerd van Netten HoveniersElzinga Specialist in spuitwerkJasper BouwtHoveniersbedrijf WijnjaJeroen Bijlsma Tuinen
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 9 december 2023 om 14:30 uur

Woudsend 1 Woudsend 1 - TOP'63 1 TOP'63 12 - 2

Accommodatie
Sportpark de Spil
Stand
4. TOP'63 9-15
12. Woudsend 8-2
HET PROGRAMMA WEKEN 49 - 50 >> <<
woensdag 06 december 2023
TOP'63 JO19-1-SC Bolsward JO19-2
zaterdag 09 december 2023
09:00TOP'63 JO9-2-SC Bolsward JO9-3
09:45TOP'63 JO9-1-Irnsum JO9-1
10:00TOP'63 JO11-1-SC Bolsward JO11-5
6-2VV Sneek Wit Zwart JO19-2-TOP'63 JO19-1
14:00H'veense Boys 10-TOP'63 2
2-2Woudsend 1-TOP'63 1
woensdag 13 december 2023
19:30TOP'63 JO15-1-Aengwirden JO15-1JM
20:00Blauw Wit '34 JO19-4-TOP'63 JO19-1
zaterdag 16 december 2023
09:00ST Woudsend JO15-2JM-TOP'63 JO15-1
09:50Mulier JO9-1JM-TOP'63 JO9-2
10:00Makkum JO9-2-TOP'63 JO9-1
11:15Workum JO11-2-TOP'63 JO11-1
12:00TOP'63 2-Leeuwarder Zwaluwen 10
12:00TOP'63 2-St.Annaparochie 4
14:30TOP'63 1-NOK 1
14:40SC Joure JO19-3-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. NOK 1 10 - 25 13
2. HJSC 1 10 - 22 12
3. RKO 1 10 - 21 14
4. TOP'63 1 9 - 15 1
5. Arum 1 10 - 15 0
6. Hielpen 1 10 - 14 -2
7. Blue Boys 1 9 - 12 1
8. LSC 1890 1 9 - 11 -2
9. Udiros 1 9 - 9 -4
10. Bakhuizen 1 10 - 8 -9
11. Mulier 1 10 - 6 -14
12. Woudsend 1 8 - 2 -10
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website