Wedstrijdponsors vv TOP'63 seizoen 2019-2020

De wedstrijdsponsors van de wedstrijden van het eerste team van TOP'63 seizoen 2019-2020.

28-09
05-10
19-10
02-11
30-11
14-12
01-02
15-02
14-03
28-03
18-04
09-05
23-05

TOP'63 – AVC
TOP'63 – SC Bolsward
TOP'63 –HJSC
TOP'63 – SSA Creil - Bant
TOP'63 – Tollebeek
TOP'63 – NOK
TOP'63 – QVC
TOP'63 – Foarut
TOP'63 – Delfstrahuizen
TOP'63 – De Walde
TOP'63 – SC Franeker
TOP'63 - Sleat
TOP'63 - Waterpoort Boys

Café de Buorren
J Bouwhuis Interieur & Meubelbouw
Tjeerd van Netten Hoveniers
D.S.S.I in RVS
Autobedrijf U de Jong
Roelof J Booy Allround Agrarische Diensverlening
Elzinga Specialist in Spuitwerk
Fysio Actief
Hoveniersbedrijf Wijnja
Schraa Assurantien
D.S.S.I in RVS
Aquasolar
Atsma Gevelreiniging

 

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
DS fotografieLaura Keizer FotografieTOP'63 ShopBouwbedrijf van der MeerLokaal 55TextielstraBrandsma JachtenWatersportcentrum Hart van Friesland
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Atsma GevelreinigingJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwFysio ActiefHoveniersbedrijf WijnjaAquasolarRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningSchraa AssurantienCafe de BuorrenElzinga Specialist in spuitwerkAutobedrijf U. de JongD.S.S.I. RVS apparatenTjeerd van Netten Hoveniers
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 november 2019 om 14:30 uur

Sleat 1 Sleat 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark 't Krudfjild
Stand
8. Sleat 8-10
13. TOP'63 8-3
HET PROGRAMMA WEKEN 47 - 48 >> <<
zaterdag 23 november 2019
10:00TOP'63 JO17-1-ST SDS/Nijland JO17-2
10:00TOP'63 JO10-1-vv Nijland JO10-1
10:00Akkrum JO13-2-TOP'63 JO13-1
10:30Workum JO15-1-TOP'63 JO15-1
12:30Waterpoort Boys JO19-1-TOP'63 JO19-1
14:30Sleat 1-TOP'63 1
14:30TOP'63 3-Bakhuizen 2
14:30Hielpen 1-TOP'63 2
zaterdag 30 november 2019
09:00NOK JO10-1G-TOP'63 JO10-1
10:00TOP'63 JO13-1-ST NOK/Bakhuizen JO13-1G
10:00TOP'63 JO19-1-Mulier/Arum/Stormv. JO19-1
10:30Joure SC JO17-4-TOP'63 JO17-1
11:30TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-4
12:00TOP'63 2-Joure SC 8
14:30TOP'63 1-Tollebeek 1
14:30V.V. Heeg 3-TOP'63 3
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. AVC 1 8 - 21 23
2. SSA Creil-Bant 1 8 - 21 6
3. SC Franeker 1 8 - 18 21
4. Waterpoort Boys 1 8 - 15 3
5. Delfstrahuizen 1 8 - 14 6
6. QVC 1 8 - 12 1
7. Foarut 1 7 - 11 1
8. Sleat 1 8 - 10 4
9. NOK 1 8 - 10 -3
10. SC Bolsward 1 7 - 7 -14
11. Tollebeek 1 8 - 7 -6
12. HJSC 1 8 - 7 -7
13. TOP'63 1 8 - 3 -16
14. De Walde 1 8 - 1 -19
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website