Nieuws archief seizoen 2004-2005

  • vv TOP'63 E2 en ONS-TOP'63 combinatie B1 zijn kampioen geworden.
    Proficiat mannen!
     
  • De competitie indeling van ONS-TOP'63 B3 is gewijzigd.
    Combinatie Sparta/SSS B1 (CSS) is vervallen
     
  • De competitie indeling van TOP '63 F2 is gewijzigd.
    Jeugd Voetbal Bolsward F6 is vervallen
     
  • vv TOP '63 heeft een aantal commissies gekregen
     
  • De competitie indeling van ONS-TOP'63 C3 is gewijzigd.
    SC Emmeloord C1 is toegevoegd, zij spelen buiten mededinging mee
     
  • De competitie indeling van ONS-TOP'63 C3 is gewijzigd.
    IJVC C2 is vervallen
     
  • De algemene ledenvergadering zal worden gehouden op donderdag
    21 oktober vanaf 20:30 uur. Ook belangstellenden die geen lid zijn
    zijn van harte welkom
     
  • De competitie indeling van ONS-TOP'63 B3 is gewijzigd.
    Toegevoegd is JV Bolsward B3 (voorkeurstijd 11:00 uur)
     
  • De competitie indeling van TOP D1 is andermaal gewijzigd.
    Oldeholtpade D1 is toegevoegd (voorkeurstijd: 9:00 uur)
     
  • De competitie indeling van TOP 3 is licht gewijzigd.
    Oudega 3 is vervangen door NOK 4 (voorkeurstijd: 14:00 uur)
     
  • Enkele nuttige fragmenten uit het boekje "Jeugdvoetbal wijzer" van de KNVB
    zijn opgenomen onder spelregels
     
  • De competitie programma's van alle teams staan op de site
    Bekijk ze via programma of via info teams
     
  • Alle beker- en competitie-indelingen zijn bekend en staan op de site
     
  • TOP '63 heeft een nieuwe hoofd-trainer!
    Gerben Huitema (32) wordt de nieuwe trainer van TOP 1,
    hij heeft eerder de jeugd van sc Joure getraind, is keeper geweest
    van sc Joure 1 en is in het bezit van oefenmeester 2
     
  • De competitie en beker indelingen van ONS-TOP'63 A1, B1 en C1 zijn bekend.
     
  • De competitie-indeling van TOP '63 1 is bekend alsook de beker-indeling
    De overige indelingen volgen eind juli
     
  • De nieuwe website is gelanceerd (22 juni)!
    Het zal echter nog wel een tijdje duren voordat alle informatie er weer netjes
    opstaat het is nu tenslotte ook zomerstop :-)
     
  • TOP '63 gaat samenwerken met ONS Sneek
    Het betreft de oudste jeugd: A+B+C junioren
    ongeveer 21 spelers van TOP '63 gaan met de oudste jeugd van ONS
    samen spelen en krijgen als naam: ONS - TOP '63 combinatie

 

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Lokaal 55Laura Keizer FotografieDS fotografieBrandsma JachtenWatersportcentrum Hart van FrieslandBouwwaarTextielstraBouwbedrijf van der MeerTOP'63 Shop
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Fysio ActiefD.S.S.I. RVS apparatenSchraa AssurantienAutobedrijf U. de JongJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwAquasolarAtsma GevelreinigingTjeerd van Netten HoveniersElzinga Specialist in spuitwerkRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningCafe de BuorrenHoveniersbedrijf Wijnja
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 26 september 2020 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - SC Bolsward 1 SC Bolsward 1

Wedstrijdsponsor
D.S.S.I. RVS apparaten

D.S.S.I. RVS apparaten
HET PROGRAMMA WEKEN 39 - 40 >> <<
vrijdag 25 september 2020
19:30TOP 45 +-LSC 45 +
19:30HJSC 35 +-TOP 35 +
19:30TOP'63 35+1-HJSC 35+1
19:30LSC 1890 45+1-TOP'63 45+1
20:00Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
20:00TOP'63 45+1-vv Sneek Wit Zwart 45+1
20:30Mulier 35+1-TOP'63 35+1
21:00Waterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
21:30TOP'63 45+1-ONS Sneek 45+1
zaterdag 26 september 2020
10:00TOP'63 JO10-1-SJO RVLC JO10-4
10:00TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-2
10:15Tzummarum JO13-1-TOP'63 JO13-1
11:00TOP'63 JO17-1-Akkrum JO17-2
12:30Delfstrahuizen 2-TOP'63 2
12:30Makkum 4-TOP'63 3
14:30TOP'63 1-SC Bolsward 1
14:30Workum JO19-2-TOP'63 JO19-1
zaterdag 03 oktober 2020
08:30GAVC JO15-2-TOP'63 JO15-1
09:00Oudehaske JO10-1G-TOP'63 JO10-1
10:00TOP'63 JO17-1-ONS Sneek JO17-2
10:00TOP'63 JO13-1-Balk JO13-2G
12:15H'veense Boys JO19-2-TOP'63 JO19-1
12:45VVI 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 3-SC Bolsward 6
14:30Foarut 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. Delfstrahuizen 1 - 3 6
2. AVC 1 - 3 5
3. Tollebeek 1 - 3 5
4. SC Bolsward 1 - 3 3
5. Sleat 1 - 3 3
6. SSA Creil-Bant 1 - 3 3
7. HJSC 1 - 1 0
8. TOP'63 1 - 1 0
9. Foarut 1 - 0 -3
10. SC Franeker 1 - 0 -3
11. QVC 1 - 0 -3
12. NOK 1 - 0 -5
13. De Walde 1 - 0 -5
14. Waterpoort Boys 1 - 0 -6
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website