De lijst met bordsponsors (2021-2022)

Bedrijf

Plaats

Aqua Solar Sneek
   
Atsma Gevelreiniging Oppenhuizen
Atsma Sierbeton Uitwellingerga
   
Bergstroom Uitwellingerga
Datas Kantoor Compleet Sneek
Bouwbedrijf Van der Meer Sneek
Business Communications B.V. Sneek
Brandsma Jachten bv Sneek
Café Deswetser  Heerenveen
Massage - & Counseling Praktijk Oppenhuizen
De Kookstudio Oppenhuizen
De Toppenhuster kapsalon Oppenhuizen
Douwsma Makelaardij bv Sneek
DOX Imagemakers Joure
Efko Beton Uitwellingerga
Extension hekwerken Oppenhuizen
Fysio Actief Sneek
Grand café 't Gerecht  Heerenveen
Garage U. de Jong Oppenhuizen
Gevelreiniging W. Gras Oppenhuizen
De Witte Lakenvelder Jutrijp
Hart van Friesland Uitwellingerga
Heineken Drachten
HEMA Oppenhuizen
Groothandel Foox/Bergsma Franeker
Hettinga Verpakkingen Sneek Oppenhuizen
Hoveniersbedrijf U.Wijnja IJlst
it Harspit Oppenhuizen
Jansma Jacht b.v. Sneek
 Wolter Postma Dienstverlening Oppenhuizen
Jeugdzeilschool Us Untwyk Uitwellingerga
 Kroon Vleeswaren Westereen
Leeuwarder Courant Leeuwarden
Loon- en Aannemersbedrijf Fa. Atsma Oppenhuizen
Popma Jachtwerf Oppenhuizen
Rabobank Sneek
Schraa  Assurantiën Oppenhuizen
Sijperda Verhuur Sneek
Sikma Installatie Sneek
Slagerij De Jager Oppenhuizen
 PowerField Groningen
Straal- en Coatingsbedrijf Hooghiemstra Uitwellingerga
Textielstra BV Sneek
van der Meer Gevel Totaal Oppenhuizen
Restaurant Aan de Gracht Sneek
Houtbewekings Machines (H&M) Sneek
Verkeersschool Valkema Joure
Weldmij Oppenhuizen
W.A.J - RVS Oppenhuizen
A House of Happiness Leeuwarden
Sign Media Groep Heerenveen
   

 

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
PowerField
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Watersportcentrum Hart van FrieslandTOP'63 ShopSijperda verhuurDutch Energy GroupTerpstra daktechniekBouwwaarBergstra wonenBouwbedrijf van der MeerHemaSchraa AssurantiƫnWolter Postma DienstverleningKroon VleeswarenTextielstra
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
AquasolarTjeerd van Netten HoveniersJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwFysio ActiefSchraa AssurantienCafe de BuorrenAutobedrijf U. de JongAtsma GevelreinigingHoveniersbedrijf WijnjaJeroen Bijlsma TuinenRoelof J. Booy DienstverleningJasper BouwtElzinga Specialist in spuitwerk
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 3 juni 2023 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Arum 1 Arum 13 - 0

Nacompetitie
HET PROGRAMMA WEKEN 22 - 23 >> <<
woensdag 31 mei 2023
4-3TOP'63 JO17-1-SC Franeker JO17-3
donderdag 01 juni 2023
9-2TOP'63 JO19-1-ST IJVC/Blauwhuis JO19-1
zaterdag 03 juni 2023
3-0TOP'63 1-Arum 1
woensdag 07 juni 2023
19:45TOP'63 JO19-1-Irnsum JO19-1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. QVC 1 24 - 60 52
2. SC Franeker 1 24 - 54 31
3. Nagele 1 24 - 50 19
4. IJVC 1 24 - 40 11
5. AVC 1 24 - 36 5
6. Tollebeek 1 24 - 35 6
7. Foarut 1 24 - 31 -11
8. Creil-Bant 1 24 - 24 2
9. SVN'69 1 24 - 24 -11
10. Sleat 1 24 - 22 -19
11. Delfstrahuizen 1 24 - 22 -20
12. TOP'63 1 24 - 20 -37
13. Tonego 1 24 - 17 -28
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website