Het hoofd- en dagelijksbestuur van TOP'63

Pier v/d Meer Voorzitter
PR / Sponsoring
Merkelstrjitte 31
Oppenhuizen
 
  0515-559857
06-44072082
vdmeer31@home.nl  
       
Joop Hoekstra Coördinator senioren
Wedstrijdsecretaris senioren
Bonningastrjitte 31
Oppenhuizen
 
  06-53782288 joophoekstra1@hotmail.com  
       
Michiel Schlüter Penningmeester
Kantinecommissie
Noardein 85
Oppenhuizen
 
  06-16605635 michielschluter@home.nl  
       
Robert Hoekstra Coördinator jeugd
Wedstrijdsecretaris jeugd
Stelpdyk 1
Winsum
 
  06-24618267 lp_robert@hotmail.com  
       
Gerrit Zwerver Secretaris
Activiteitencommissie
Hoogte der heide 10-17
9462TT Gasselte
 
  06-37226725 g.zwerver@hetnet.nl  
       

 

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Lokaal 55Laura Keizer FotografieBouwbedrijf van der MeerTextielstraTOP'63 ShopBrandsma JachtenBouwwaarDS fotografieWatersportcentrum Hart van Friesland
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U. de JongHoveniersbedrijf WijnjaRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningAtsma GevelreinigingAquasolarFysio ActiefD.S.S.I. RVS apparatenJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwSchraa AssurantienCafe de BuorrenElzinga Specialist in spuitwerkTjeerd van Netten Hoveniers
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 25 september 2021 om 14:30 uur

QVC 1 QVC 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Ribbe
Stand
9. QVC 0-0
12. TOP'63 0-0
HET PROGRAMMA WEKEN 38 - 39 >> <<
vrijdag 24 september 2021
Waterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
1-0Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 25 september 2021
08:45Scharnegoutum'70 JO10-2-TOP'63 JO10-1
2-5V.V. Heerenveen JO14-3-TOP'63 JO14-1
11-0TOP'63 JO17-1-CVVO JO17-3
3-6TOP'63 JO19-1-S.F. Deinum JO19-1
12:15vv Sneek Wit Zwart 2-TOP'63 2
uitgesteldTOP'63 3-SC Joure 8
14:30TOP'63 4-IJVC 3
14:30QVC 1-TOP'63 1
dinsdag 28 september 2021
19:00WWS 1-TOP'63 1
zaterdag 02 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-DWP JO14-1
10:00TOP'63 JO10-1-SC Joure MO10-1
10:15Hielpen JO17-1-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 2-Blauw Wit '34 3
14:30TOP'63 1-SC Bolsward 1
14:30ONS Sneek 4-TOP'63 4
15:00SC Bolsward 4-TOP'63 3
15:00vv Sneek Wit Zwart JO19-2-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website