Week 04
zaterdag 29 januari 2022 wat scheids info
uitgesteldiSC Franeker 1-TOP'63 1competitie
uitgesteldiHeerenveense Boys 3-TOP'63 2competitie
14:00iTOP'63 3-SC Joure 7competitieTOP'63
09:00iLeeuwarder Zwaluwen JO19-2-TOP'63 JO19-1competitieAuto
11:30iTOP'63 JO17-1-LAC Frisia 1883 JO17-3competitieTOP'63
10:00iTOP'63 JO14-1-FC Wolvega JO14-1competitieTOP'63
10:00iTOP'63 JO10-1-Scharnegoutum'70 JO10-2competitieTOP'63
vervalleniSC Bolsward JO8-4-TOP'63 JO8-1competitie
09:00iSJO RVLC JO8-3-TOP'63 JO8-1competitieAuto

Week 05
zaterdag 5 februari 2022 wat scheids info
14:30iTOP'63 1-QVC 1competitieTOP'63
12:00iTOP'63 2-Oeverzwaluwen 2competitieTOP'63
14:30iFC Wolvega 4-TOP'63 3competitieAuto
10:00iTOP'63 JO19-1-S.F. Deinum JO19-1competitieTOP'63
10:30iONS Sneek JO17-2JM-TOP'63 JO17-1competitieAuto
10:00iOudehaske JO14-1-TOP'63 JO14-1competitieR (Robert) VerhoefAuto
09:30iBlauw Wit '34 JO10-8-TOP'63 JO10-1competitieAuto
10:00iTOP'63 JO8-1-SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1JMcompetitieTOP'63

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Laura Keizer FotografieBouwbedrijf van der MeerDS fotografieBouwwaarTOP'63 ShopBrandsma JachtenTextielstraLokaal 55Watersportcentrum Hart van Friesland
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Elzinga Specialist in spuitwerkFysio ActiefAutobedrijf U. de JongTjeerd van Netten HoveniersRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningSchraa AssurantienAtsma GevelreinigingJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwD.S.S.I. RVS apparatenHoveniersbedrijf WijnjaCafe de BuorrenAquasolar
HET PROGRAMMA WEKEN 04 - 5 >> <<
zaterdag 29 januari 2022
09:00Leeuwarder Zwaluwen JO19-2-TOP'63 JO19-1
vervallenSC Bolsward JO8-4-TOP'63 JO8-1
09:00SJO RVLC JO8-3-TOP'63 JO8-1
10:00TOP'63 JO14-1-FC Wolvega JO14-1
10:00TOP'63 JO10-1-Scharnegoutum'70 JO10-2
11:30TOP'63 JO17-1-LAC Frisia 1883 JO17-3
14:00TOP'63 3-SC Joure 7
uitgesteldSC Franeker 1-TOP'63 1
uitgesteldH'veense Boys 3-TOP'63 2
zaterdag 05 februari 2022
09:30Blauw Wit '34 JO10-8-TOP'63 JO10-1
10:00TOP'63 JO8-1-Oudega/HJSC/Heeg JO8-1JM
10:00Oudehaske JO14-1-TOP'63 JO14-1
10:00TOP'63 JO19-1-S.F. Deinum JO19-1
10:30ONS Sneek JO17-2JM-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 2-Oeverzwaluwen 2
14:30FC Wolvega 4-TOP'63 3
14:30TOP'63 1-QVC 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. Foarut 1 9 - 21 6
2. SC Bolsward 1 8 - 20 16
3. QVC 1 8 - 15 13
4. Sleat 1 8 - 15 10
5. Delfstrahuizen 1 8 - 15 7
6. Tollebeek 1 9 - 13 3
7. AVC 1 9 - 13 -2
8. Creil-Bant 1 7 - 12 3
9. SC Franeker 1 9 - 10 0
10. Waterpoort Boys 1 7 - 7 -4
11. TOP'63 1 8 - 6 -10
12. HJSC 1 9 - 4 -15
13. De Walde 1 7 - 3 -7
14. NOK 1 8 - 3 -20
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website