Week 09
dinsdag 27 februari 2024 wat scheids info
20:00TOP1-BLAUWHUIS 1oefenAuto

zaterdag 2 maart 2024 wat scheids info
14:00iBlue Boys 1-TOP'63 1competitieT. (Tjalling) SietzemaAuto
12:45iLeeuwarder Zwaluwen 10-TOP'63 2competitieAuto
10:00iTOP'63 JO19-1-Flevo Boys JO19-2competitieTOP'63
09:00iLangezwaag JO15-1-TOP'63 JO15-1competitieAuto
10:00iTOP'63 JO11-1-ST IJVC/Blauwhuis JO11-2competitieTOP'63
09:45iTOP'63 JO10-1-ST IJVC/Blauwhuis JO10-1competitieTOP'63
09:30iSDS JO9-2-TOP'63 JO9-1competitieAuto

Week 10
zaterdag 9 maart 2024 wat scheids info
14:30iTOP'63 1-LSC 1890 1competitieR. (Romke) MulderTOP'63
12:00iTOP'63 2-Makkum 4competitieTOP'63
14:30iSC Emmeloord JO19-2-TOP'63 JO19-1competitieAuto
10:00iTOP'63 JO15-1-FC Wolvega JO15-3competitieTOP'63
10:15iIrnsum MO11-1-TOP'63 JO11-1competitieAuto
09:45iTOP'63 JO10-1-Akkrum JO10-2competitieTOP'63
11:15iWorkum JO9-3JM-TOP'63 JO9-1competitieAuto

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
PowerField
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Bergstra wonenTextielstraWatersportcentrum Hart van FrieslandBouwbedrijf van der MeerSijperda verhuurBouwwaarKroon VleeswarenTOP'63 ShopTerpstra daktechniekDutch Energy GroupHemaSchraa AssurantiƫnWolter Postma Dienstverlening
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Elzinga Specialist in spuitwerkEetcafe de BuorrenSchraa AssurantienFysio ActiefAquasolarAutobedrijf U. de JongTjeerd van Netten HoveniersJeroen Bijlsma TuinenHoveniersbedrijf WijnjaRoelof J. Booy DienstverleningJasper Bouwt
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 2 maart 2024 om 14:00 uur

Blue Boys 1 Blue Boys 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Blauwe Kamp
Stand
4. TOP'63 13-22
9. Blue Boys 12-12
HET PROGRAMMA WEKEN 09 - 10 >> <<
dinsdag 27 februari 2024
20:00TOP1-BLAUWHUIS 1
zaterdag 02 maart 2024
09:00Langezwaag JO15-1-TOP'63 JO15-1
09:30SDS JO9-2-TOP'63 JO9-1
09:45TOP'63 JO10-1-ST IJVC/Blauwhuis JO10-1
10:00TOP'63 JO11-1-ST IJVC/Blauwhuis JO11-2
10:00TOP'63 JO19-1-Flevo Boys JO19-2
12:45Leeuwarder Zwaluwen 10-TOP'63 2
14:00Blue Boys 1-TOP'63 1
zaterdag 09 maart 2024
09:45TOP'63 JO10-1-Akkrum JO10-2
10:00TOP'63 JO15-1-FC Wolvega JO15-3
10:15Irnsum MO11-1-TOP'63 JO11-1
11:15Workum JO9-3JM-TOP'63 JO9-1
12:00TOP'63 2-Makkum 4
14:30TOP'63 1-LSC 1890 1
14:30SC Emmeloord JO19-2-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. NOK 1 13 - 32 18
2. HJSC 1 13 - 31 23
3. RKO 1 13 - 30 24
4. TOP'63 1 13 - 22 1
5. Hielpen 1 13 - 20 -1
6. Arum 1 13 - 17 -7
7. LSC 1890 1 12 - 13 -5
8. Udiros 1 13 - 13 -11
9. Blue Boys 1 12 - 12 -3
10. Mulier 1 13 - 10 -13
11. Bakhuizen 1 13 - 9 -14
12. Woudsend 1 13 - 5 -12
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website