Week 47
zaterdag 23 november 2019 wat scheids info
14:30iSleat 1-TOP'63 1competitieAuto
14:30iHielpen 1-TOP'63 2competitieAuto
14:30iTOP'63 3-Bakhuizen 2competitieTOP'63
12:30iWaterpoort Boys JO19-1-TOP'63 JO19-1competitieAuto
10:00iTOP'63 JO17-1-ST SDS/Nijland JO17-2competitieTOP'63
10:30iWorkum JO15-1-TOP'63 JO15-1competitieAuto
10:00iAkkrum JO13-2-TOP'63 JO13-1competitieAuto
10:00iTOP'63 JO10-1-vv Nijland JO10-1competitieTOP'63

Week 48
zaterdag 30 november 2019 wat scheids info
14:30iTOP'63 1-Tollebeek 1competitieTOP'63
12:00iTOP'63 2-Joure SC 8competitieTOP'63
14:30iV.V. Heeg 3-TOP'63 3competitieAuto
10:00iTOP'63 JO19-1-ST Mulier/Arum/Stormvogels'64 JO19-1competitieTOP'63
10:30iJoure SC JO17-4-TOP'63 JO17-1competitieAuto
11:30iTOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-4competitieTOP'63
10:00iTOP'63 JO13-1-ST NOK/Bakhuizen JO13-1GcompetitieTOP'63
09:00iNOK JO10-1G-TOP'63 JO10-1competitieAuto

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TextielstraLaura Keizer FotografieWatersportcentrum Hart van FrieslandTOP'63 ShopBouwbedrijf van der MeerBrandsma JachtenDS fotografieLokaal 55
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
J. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwHoveniersbedrijf WijnjaD.S.S.I. RVS apparatenElzinga Specialist in spuitwerkAutobedrijf U. de JongRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningCafe de BuorrenAquasolarAtsma GevelreinigingTjeerd van Netten HoveniersFysio ActiefSchraa Assurantien
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 november 2019 om 14:30 uur

Sleat 1 Sleat 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark 't Krudfjild
Stand
8. Sleat 8-10
13. TOP'63 8-3
HET PROGRAMMA WEKEN 47 - 48 >> <<
zaterdag 23 november 2019
10:00TOP'63 JO17-1-ST SDS/Nijland JO17-2
10:00TOP'63 JO10-1-vv Nijland JO10-1
10:00Akkrum JO13-2-TOP'63 JO13-1
10:30Workum JO15-1-TOP'63 JO15-1
12:30Waterpoort Boys JO19-1-TOP'63 JO19-1
14:30Sleat 1-TOP'63 1
14:30TOP'63 3-Bakhuizen 2
14:30Hielpen 1-TOP'63 2
zaterdag 30 november 2019
09:00NOK JO10-1G-TOP'63 JO10-1
10:00TOP'63 JO13-1-ST NOK/Bakhuizen JO13-1G
10:00TOP'63 JO19-1-Mulier/Arum/Stormv. JO19-1
10:30Joure SC JO17-4-TOP'63 JO17-1
11:30TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-4
12:00TOP'63 2-Joure SC 8
14:30TOP'63 1-Tollebeek 1
14:30V.V. Heeg 3-TOP'63 3
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. AVC 1 8 - 21 23
2. SSA Creil-Bant 1 8 - 21 6
3. SC Franeker 1 8 - 18 21
4. Waterpoort Boys 1 8 - 15 3
5. Delfstrahuizen 1 8 - 14 6
6. QVC 1 8 - 12 1
7. Foarut 1 7 - 11 1
8. Sleat 1 8 - 10 4
9. NOK 1 8 - 10 -3
10. SC Bolsward 1 7 - 7 -14
11. Tollebeek 1 8 - 7 -6
12. HJSC 1 8 - 7 -7
13. TOP'63 1 8 - 3 -16
14. De Walde 1 8 - 1 -19
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website