Seizoen 2018-2019

Henk van Hes en T.O.P. '63 verlengen.

geplaatst: woensdag 5 december 2018

Hoofdtrainer Henk van Hes en het bestuur van vv T.O.P. '63 zijn een contractverlenging overeengekomen voor het seizoen 2019/2020. Zijn betrokkenheid en enthousiasme, het inpassen van de jeugd... Lees verder >>

Indeling 4e klasse A van TOP'63 1 bekend

geplaatst: vrijdag 13 juli 2018

De competitie indeling van TOP'63 1 is bekend.
De indeling van de 4e klasse A is als volgt;

SC Bolsward
Creil
Delfstrahuizen
Makkum
Nagele
QVC
Sleat
vv SWZ
Tollebeek
vv TOP '63
VHK
Waterpoort Boys

Voorlopige teamindeling seizoen 2018-2019 TOP'63

geplaatst: zaterdag 9 juni 2018

In het nieuwe seizoen 2018-2019 kan TOP'63 5 jeugdteams presenteren. Bekijk de teamindelingen (Excel) Nieuw zijn de JO10 en JO12 teams, qua leeftijdsgrens door kruizen deze teams de... Lees verder >>

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
PowerField
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Bouwbedrijf van der MeerTOP'63 ShopHemaWatersportcentrum Hart van FrieslandTextielstraBouwwaarTerpstra daktechniekSijperda verhuurDutch Energy GroupKroon VleeswarenWolter Postma DienstverleningSchraa AssurantiƫnBergstra wonen
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U. de JongHoveniersbedrijf WijnjaJeroen Bijlsma TuinenFysio ActiefSchraa AssurantienTjeerd van Netten HoveniersJasper BouwtEetcafe de BuorrenRoelof J. Booy DienstverleningAquasolarElzinga Specialist in spuitwerk
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 2 maart 2024 om 14:00 uur

Blue Boys 1 Blue Boys 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Blauwe Kamp
Stand
4. TOP'63 13-22
9. Blue Boys 12-12
HET PROGRAMMA WEKEN 09 - 10 >> <<
dinsdag 27 februari 2024
20:00TOP1-BLAUWHUIS 1
zaterdag 02 maart 2024
09:00Langezwaag JO15-1-TOP'63 JO15-1
09:30SDS JO9-2-TOP'63 JO9-1
09:45TOP'63 JO10-1-ST IJVC/Blauwhuis JO10-1
10:00TOP'63 JO11-1-ST IJVC/Blauwhuis JO11-2
10:00TOP'63 JO19-1-Flevo Boys JO19-2
12:45Leeuwarder Zwaluwen 10-TOP'63 2
14:00Blue Boys 1-TOP'63 1
zaterdag 09 maart 2024
09:45TOP'63 JO10-1-Akkrum JO10-2
10:00TOP'63 JO15-1-FC Wolvega JO15-3
10:15Irnsum MO11-1-TOP'63 JO11-1
11:15Workum JO9-3JM-TOP'63 JO9-1
12:00TOP'63 2-Makkum 4
14:30TOP'63 1-LSC 1890 1
14:30SC Emmeloord JO19-2-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. NOK 1 13 - 32 18
2. HJSC 1 13 - 31 23
3. RKO 1 13 - 30 24
4. TOP'63 1 13 - 22 1
5. Hielpen 1 13 - 20 -1
6. Arum 1 13 - 17 -7
7. LSC 1890 1 12 - 13 -5
8. Udiros 1 13 - 13 -11
9. Blue Boys 1 12 - 12 -3
10. Mulier 1 13 - 10 -13
11. Bakhuizen 1 13 - 9 -14
12. Woudsend 1 13 - 5 -12
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website