Trainers en leiders informatie

Voor aanvullingen: info@top63.com
Bekijk ook het trainingschema

Coördinator senioren Joop Hoekstra 06-53782288  
       
Trainers senioren      
Team Trainer(s) Telefoonnummers  
Selectie  TOP Henk van Hes 06-20607421  
 TOP 2/3 Gerrit Zwerver

06-37226725

 
Leiders senioren      
Team Leider(s) Telefoonnummers  
TOP 1 Jan Huisman 06-42060009  
TOP 2 Rimmert de Jong 06-18795961  
TOP 3 Auke Wind 06-33750467  
Verzorger Jacky Bakker 06-13524258  
       
Coördinator jeugd Robert Hoekstra 06-24618267  
       
Trainers jeugd      
Team Trainer(s) Telefoonnummers  
JO19-1 Martijn Stobe 06-40981644  
JO17-1 Ruben van der Goot 06-83655999  
JO15-1 Anne de Jager 06-53541090  
JO13-1 Steven Bos 06-14715894  
JO10-1 Jaap Reitsma 06-12603944  
       
       
       
Leiders jeugd      
Team Leider(s) Telefoonnummers  
JO19-1 Hans van der Schee 06-53939982  
JO17-1 Ruurd Veldhuis 06-53941550  
JO15-1 Anne de Jager 06-53541090  
JO13-1 Henk Hanenburg 06-53980600  
JO10-1 Catrien Vos 06-21451452  
       
       
       

 

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
DS fotografieWatersportcentrum Hart van FrieslandTextielstraLaura Keizer FotografieBouwbedrijf van der MeerLokaal 55Brandsma JachtenTOP'63 Shop
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Fysio ActiefSchraa AssurantienCafe de BuorrenAtsma GevelreinigingJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwTjeerd van Netten HoveniersRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningElzinga Specialist in spuitwerkHoveniersbedrijf WijnjaAquasolarAutobedrijf U. de JongD.S.S.I. RVS apparaten
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 november 2019 om 14:30 uur

Sleat 1 Sleat 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark 't Krudfjild
Stand
8. Sleat 8-10
13. TOP'63 8-3
HET PROGRAMMA WEKEN 47 - 48 >> <<
zaterdag 23 november 2019
10:00TOP'63 JO17-1-ST SDS/Nijland JO17-2
10:00TOP'63 JO10-1-vv Nijland JO10-1
10:00Akkrum JO13-2-TOP'63 JO13-1
10:30Workum JO15-1-TOP'63 JO15-1
12:30Waterpoort Boys JO19-1-TOP'63 JO19-1
14:30Sleat 1-TOP'63 1
14:30TOP'63 3-Bakhuizen 2
14:30Hielpen 1-TOP'63 2
zaterdag 30 november 2019
09:00NOK JO10-1G-TOP'63 JO10-1
10:00TOP'63 JO13-1-ST NOK/Bakhuizen JO13-1G
10:00TOP'63 JO19-1-Mulier/Arum/Stormv. JO19-1
10:30Joure SC JO17-4-TOP'63 JO17-1
11:30TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-4
12:00TOP'63 2-Joure SC 8
14:30TOP'63 1-Tollebeek 1
14:30V.V. Heeg 3-TOP'63 3
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. AVC 1 8 - 21 23
2. SSA Creil-Bant 1 8 - 21 6
3. SC Franeker 1 8 - 18 21
4. Waterpoort Boys 1 8 - 15 3
5. Delfstrahuizen 1 8 - 14 6
6. QVC 1 8 - 12 1
7. Foarut 1 7 - 11 1
8. Sleat 1 8 - 10 4
9. NOK 1 8 - 10 -3
10. SC Bolsward 1 7 - 7 -14
11. Tollebeek 1 8 - 7 -6
12. HJSC 1 8 - 7 -7
13. TOP'63 1 8 - 3 -16
14. De Walde 1 8 - 1 -19
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website