Trainers en leiders informatie

Voor aanvullingen: info@top63.com
Bekijk ook het trainingschema

Coördinator senioren Joop Hoekstra 06-53782288  
       
Trainers senioren      
Team Trainer(s) Telefoonnummers  
A-selectie Arjen Hoekstra 06-29353844  
B-selectie Gerrit Zwerver

06-37226725

 
Leiders senioren      
Team Leider(s) Telefoonnummers  
TOP 1 Jan Huisman 06-42060009  
TOP 2 Gerrit Zwerver 06-37226725  
TOP 3 Steven Bos 06-14715894  
Verzorger Natascha Hoekstra volgt  
       
Coördinator jeugd Robert Hoekstra 06-24618267  
       
Trainers jeugd      
Team Trainer(s) Telefoonnummers  
JO19-1 Arjen Hoekstra 06-29353844  
JO17-1 Arjen Hoekstra 06-29353844  
JO17-1 Ypke Veldhuis 06-13296204  
JO14-1 Arjen Hoekstra 06-29353844  
JO14-1 Ypke Veldhuis 06-13296204  
JO10-1 Vacant    
       
       
Leiders jeugd      
Team Leider(s) Telefoonnummers  
JO19-1 Anne de Jager 06-53541090  
JO17-1 Henk Vermaning 06-13577377  
JO14-1 Pascal v/d Sluis 06-10620019  
JO10-1 Jildau v/d Berg 06-11395502  
       
       
       
       

 

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
BouwwaarBouwbedrijf van der MeerLaura Keizer FotografieTextielstraLokaal 55Brandsma JachtenWatersportcentrum Hart van FrieslandTOP'63 ShopDS fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U. de JongD.S.S.I. RVS apparatenCafe de BuorrenAquasolarRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningElzinga Specialist in spuitwerkTjeerd van Netten HoveniersAtsma GevelreinigingSchraa AssurantienFysio ActiefJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwHoveniersbedrijf Wijnja
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 16 oktober 2021 om 15:00 uur

Tollebeek 1 Tollebeek 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark vv Tollebeek
Stand
7. Tollebeek 3-4
8. TOP'63 3-4
HET PROGRAMMA WEKEN 41 - 42 >> <<
vrijdag 15 oktober 2021
TOP'63 45+1-LSC 1890 45+1
Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 16 oktober 2021
11:00Nieuweschoot JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Blauw Wit '34 JO19-2-TOP'63 JO19-1
14:30TOP'63 4-Scharnegoutum'70 4
15:00Tollebeek 1-TOP'63 1
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website