Trainers en leiders informatie
Voor aanvullingen: info@top63.com
Bekijk ook het trainingschema
Coördinator senioren | Joop Hoekstra | 06-53782288 | |
Trainers senioren | |||
Team | Trainer(s) | Telefoonnummers | |
A-selectie | Arjen Hoekstra | 06-29353844 | |
|
|||
Leiders senioren | |||
Team | Leider(s) | Telefoonnummers | |
TOP 1 | Gerit Dragt | 06-53366104 | |
Verzorger | Natascha Hoekstra | volgt | |
Coördinator jeugd | Pascal van der Sluis | 06-10620019 | |
Trainers jeugd | |||
Team | Trainer(s) | Telefoonnummers | |
JO19-1 | Jesse Metselaar | 06-12657501 | |
JO15-1 | Ypke Veldhuis | 06-13296204 | |
JO11-1 | Yorik Hoogland | 06-25533878 | |
Jesper van der Sluis | 06-38573363 | ||
JO09-1 | Yorik Hoogland | 06-25533878 | |
Jesper van der Sluis | 06-38573363 | ||
Leiders jeugd | |||
Team | Leider(s) | Telefoonnummers | |
JO19-1 | Jesse Metselaar | 06-12657501 | |
Bernardus Hoogland | 06-29103988 | ||
JO15-1 | Pascal van der Sluis | 06-10620019 | |
Atze Atsma | 06-25032228 | ||
JO11-1 | Melis van der Meer | 06-41516121 | |
JO09-1 | Vacant | - | |
JO09-2 | Ane de Jong | 06-25157297 | |
Heero Hoekstra | 06-51709473 |
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
COSPONSORS VAN TOP'63
Meer sponsor info
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
WEDSTRIJD TOP'63 1
maandag 18 maart 2024 | |||
LSC 1890 JO10-4 | - | TOP'63 JO10-1 | |
8-4 | TOP'63 JO11-1 | - | SC Bolsward JO11-2 |
zaterdag 23 maart 2024 | |||
10:00 | TOP'63 JO15-1 | - | Langezwaag JO15-1 |
11:15 | VV Sneek Wit Zwart JO19-2 | - | TOP'63 JO19-1 |
12:10 | H'veense Boys 9 | - | TOP'63 2 |
14:30 | NOK 1 | - | TOP'63 1 |
zaterdag 30 maart 2024 | |||
12:00 | TOP'63 2 | - | Oldeholtpade 4 |
Meer programma informatie
1. HJSC 1 16 - 40 31
2. RKO 1 16 - 39 29
3. NOK 1 16 - 39 23
4. TOP'63 1 16 - 25 -6
5. Hielpen 1 16 - 20 -8
6. Arum 1 16 - 20 -10
7. LSC 1890 1 15 - 19 -4
8. Udiros 1 16 - 17 -11
9. Blue Boys 1 15 - 16 0
10. Mulier 1 16 - 16 -10
11. Bakhuizen 1 16 - 9 -18
12. Woudsend 1 16 - 6 -16
2. RKO 1 16 - 39 29
3. NOK 1 16 - 39 23
4. TOP'63 1 16 - 25 -6
5. Hielpen 1 16 - 20 -8
6. Arum 1 16 - 20 -10
7. LSC 1890 1 15 - 19 -4
8. Udiros 1 16 - 17 -11
9. Blue Boys 1 15 - 16 0
10. Mulier 1 16 - 16 -10
11. Bakhuizen 1 16 - 9 -18
12. Woudsend 1 16 - 6 -16