Pupil v/d week seizoen 2011-2012

zaterdag 28 maart TOP'63 1 - Foarut 1

Pupil van de Week: Mons Kuiper

Leeftijd 7 jaar
Zusjes Anne-Jente en Noa Lize
In welke groep zit je Groep 3
Wat zijn je hobby's Hele dag voetballen
Lievelingseten Poffertjes met poedersuiker
Beste vrienden Jimte en Richt
In welk team zit je F 2
Wie is je trainer Jelle en Saskia
Beste voetbalclub TOP
Beste voetballer Mijzelf
Als ik later groot ben Word ik voetballer


zaterdag 10 maart TOP'63 1 - Rood Geel 1

Pupil van de Week: Jimte Lanting

Leeftijd 7 jaar
Broertje Rein
In welke groep zit je Groep 3
Wat zijn je hobby's Buiten spelen, voetballen en met de Nintendo
Lievelingseten Patat
Beste vrienden Yme, Cem, Mons, Wessel, Floris, Doutzen en Jesse
In welk team zit je F jes
Wie is je trainer Mijn mem en Jelle
Beste voetbalclub TOP
Beste voetballer Klaas
Als ik later groot ben Word ik voetballer, werkman en gitaarspeler


zaterdag 26 november TOP'63 1 - Broekster Boys 1

Pupil van de Week: Fabian Isa Uzun

Leeftijd 5 jaar
Broertjes en zusjes Zusje 1 jaar Esra Femke
In welke groep zit je CBS Vuurvlinder Groep 2 C
Wat zijn je hobby's Voetbal, Wii-en en PSP Gamen
Lievelingseten Patat en pizza
Beste vrienden Jasper Max, Eren, Redouan en Nick
In welk team zit je Sneek Wit Zwart
Wie is je trainer Joce
Beste voetbalclub Galatasaray, Heerenveen en TOP'63
Beste voetballer Papa
Als ik later groot ben Word ik profvoetballer


zaterdag 19 november TOP'63 1 - SVM 1

Pupil van de Week: Yme Brouwer

Leeftijd 6 jaar
Broertjes en zusjes Gerben, Margriet en Jannie
In welke groep zit je groep 3
Wat zijn je hobby's voetballen en fietsen
Lievelingseten patat, pizza en pannenkoeken
Beste vrienden Jimte, Wessel en Jesse
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Jelle
Beste voetbalclub Ajax
Beste voetballer Wesley Sneijder
Als ik later groot ben word ik boer


zaterdag 5 november TOP'63 1 - Workum 1

Pupil van de Week: Kelvin Jongsma

Leeftijd 8 jaar
Broertjes en zusjes zusje Arlan
In welke groep zit je groep 4
Wat zijn je hobby's voetballen en tennis
Lievelingseten macaroni
Beste vrienden Bouwe en Klaas
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Klaas syn heit
Beste voetbalclub sc Heerenveen
Beste voetballer Klaas Visser
Als ik later groot ben word ik Dino zoeker


zaterdag 15 oktober TOP'63 1 - Tonego 1

Pupil van de Week: Bas van Diepen

Leeftijd 7 jaar
Broertjes en zusjes zus Floor en broertje Thijs
In welke groep zit je Groep 5
Wat zijn je hobby's Wii-en en voetballen
Lievelingseten Patat
Beste vrienden Tygo, Ypke en Finn
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Jelle
Beste voetbalclub Inter Milan
Beste voetballer Wesley Sneijder
Als ik later groot ben Word ik profvoetballer


zaterdag 1 oktober TOP'63 1 - Tollebeek 1

Pupil van de Week: Aeson Nossin

Leeftijd 8 jaar
Broertjes en zusjes zusje Jaimy
In welke groep zit je Groep 5
Wat zijn je hobby's Voetbal, in de bosjes spelen
Lievelingseten Pannenkoeken
Beste vrienden Jeffrey en Klaas
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Jelle Visser
Beste voetbalclub TOP'63
Beste voetballer Cris Breider
Als ik later groot ben Word ik voetballer en boswachter


zaterdag 17 september TOP'63 1 - Beetgum 1

Pupil van de Week: Klaas Visser

Leeftijd 7 jaar
Broertje en/of zusje Bouwe en Isa
In welke groep zit je Groep 4
Wat zijn je hobby's Voetbal, zwemmen en duiken
Lievelingseten Patat met frikandel
Beste vriend(en) Aeson
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Myn heit Jelle
Beste voetbalclub Fc Barcelona
Beste voetballer Lionel Messi
Als ik later groot ben Word ik voetballer


zaterdag 3 september TOP'63 1 - Arum 1

Pupil van de Week: Finn Schluter

Leeftijd 7 jaar
Broertje en/of zusje Mikai
In welke groep zit je Groep 4
Wat zijn je hobby's Voetballen en computeren
Lievelingseten Patat met kaassouflé
Beste vriend(en) Bas, Ypke, Fetze, Marrit en Evelyn>
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Jelle Visser
Beste voetbalclub Ajax
Beste voetballer Assaidi
Als ik later groot ben word ik ... dat weet ik nog niet
Pupil v/d week
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
DS fotografieTOP'63 ShopTextielstraBrandsma JachtenBouwbedrijf van der MeerLokaal 55Laura Keizer FotografieWatersportcentrum Hart van FrieslandBouwwaar
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Schraa AssurantienHoveniersbedrijf WijnjaJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningTjeerd van Netten HoveniersD.S.S.I. RVS apparatenFysio ActiefElzinga Specialist in spuitwerkCafe de BuorrenAutobedrijf U. de JongAquasolarAtsma Gevelreiniging
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 oktober 2021 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Waterpoort Boys 1 Waterpoort Boys 1

Stand
10. TOP'63 4-4
13. Waterpoort Boys 4-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
donderdag 28 oktober 2021
20:00Oudega 1-TOP'63 4
zaterdag 30 oktober 2021
10:00TOP'63 JO17-1-SC Joure JO17-5
10:00TOP'63 JO19-1-ST SDS Nijland JO19-1
10:30Creil-Bant JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Workum 3-TOP'63 2
14:00TOP'63 3-Scharnegoutum'70 3
14:30TOP'63 4-De Walde 2
14:30Sleat 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website