Pupil v/d week seizoen 2007-2008

zaterdag 23 februari, TOP'63 1 - Woudsend 1

Pupil van de Week: Jesse Metselaar

Leeftijd: 9
Team: TOP'63 E1
Trainer: Arnoud Koster
Ouders: Hendrik en Ankie
Broer: Marc en Astrid
School: CBS It Harspit, groep 5
Beste vrienden: Jorn Veenstra en Eelko Rijkens
Ik eet het liefst: Spinazie
Beste voetbalclub: sc Heerenveen
Beste voetballer: Daniel Pranjic (sc Heerenveen)
Later als ik groot ben word ik profvoetballer bij sc Heerenveen


zaterdag 1 december, TOP'63 1 - VOG 1

Pupil van de Week: Sander Douma

Leeftijd: 7
Team: TOP'63 F2
Trainer: Jelle Visser
Ouders: Anton en Anita
Broer: Stevan
School: CBS It Harspit, groep 5
Beste vrienden: Yannick
Hobby's: Computeren, voetballen
Ik eet het liefst: Pizza, shoarma
Beste voetbalclub: sc Heerenveen
Beste voetballer: Alves, Pranjic, Zuiverloon
Later als ik groot ben word ik profvoetballer


zaterdag 20 oktober, TOP'63 1 - EBC 1

Pupil van de Week: Yannick Wiersma

Leeftijd: 7
Team: TOP'63 F2
Trainer: Jelle Visser
Ouders: Klaas Jan en Swantina
Zussen: Tygo
School: CBS It Harspit, groep 4
Beste vrienden: Sander Douma
Hobby's: Buiten spelen, computeren
Beste voetbalclub: Ajax
Beste voetballer: Ronaldinho, Klaas Jan Huntelaar
Later als ik groot ben wil ik dolfijnen trainen in Harderwijk


zaterdag 13 oktober, TOP'63 1 - SVBS'77 1

Pupil van de Week: Marten Atsma

Leeftijd: 6
Team: F2
Trainer: Jelle Visser
Ouders: Germ en Tjissie
Zussen: Hester en Rixt
School It Harspit, groep 3
Beste vrienden: Wiebren en Harmen
Hobby's: Computeren en op de kop staan
Ik eet het liefst: Pannenkoek en poffertjes
Beste voetbalclub: Sc Heerenveen
Beste voetballer: Klaas Jan Huntelaar
Later als ik groot ben neem ik het van mijn vader over en hetzelfde als pake Marten

 


zaterdag 15 september, TOP'63 1 - Hielpen 1

Pupil van de Week: Ruurd Atsma

Leeftijd: 7
Team: F2
Trainer: Jelle  Visser
Ouders: Geert en Klaske
Zus: Dieuwke
School: It Harspit, groep 4
Beste vrienden: Daan Schriemer en Germ Hommersma
Hobby's: met vrienden spelen, computeren
Ik eet het liefst: Patat, pannenkoek en lasagna
Beste voetbalclub: Sc Heerenveen
Beste voetballer: Klaas Jan Huntelaar, Afonso Alves
Later als ik groot ben word ik profvoetballer of wil ik bij de marechaussee

 
Pupil v/d week
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
BouwwaarWatersportcentrum Hart van FrieslandTOP'63 ShopBouwbedrijf van der MeerLokaal 55DS fotografieBrandsma JachtenTextielstraLaura Keizer Fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Hoveniersbedrijf WijnjaElzinga Specialist in spuitwerkAquasolarAtsma GevelreinigingCafe de BuorrenD.S.S.I. RVS apparatenFysio ActiefSchraa AssurantienTjeerd van Netten HoveniersJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningAutobedrijf U. de Jong
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 25 september 2021 om 14:30 uur

QVC 1 QVC 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Ribbe
Stand
9. QVC 0-0
12. TOP'63 0-0
HET PROGRAMMA WEKEN 38 - 39 >> <<
vrijdag 24 september 2021
Waterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
1-0Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 25 september 2021
08:45Scharnegoutum'70 JO10-2-TOP'63 JO10-1
2-5V.V. Heerenveen JO14-3-TOP'63 JO14-1
11-0TOP'63 JO17-1-CVVO JO17-3
3-6TOP'63 JO19-1-S.F. Deinum JO19-1
3-2vv Sneek Wit Zwart 2-TOP'63 2
uitgesteldTOP'63 3-SC Joure 8
14:30TOP'63 4-IJVC 3
14:30QVC 1-TOP'63 1
dinsdag 28 september 2021
19:00WWS 1-TOP'63 1
zaterdag 02 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-DWP JO14-1
10:00TOP'63 JO10-1-SC Joure MO10-1
10:15Hielpen JO17-1-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 2-Blauw Wit '34 3
14:30TOP'63 1-SC Bolsward 1
14:30ONS Sneek 4-TOP'63 4
15:00SC Bolsward 4-TOP'63 3
15:00vv Sneek Wit Zwart JO19-2-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website