Pupil v/d week seizoen 2009-2010

zaterdag 1 mei, TOP'63 1 - Hielpen 1

Pupil van de Week: Tijn van Breeden

Leeftijd 8 jaar
Broertje of zusje zusje Maika
In welke groep zit je groep 5
Wat zijn je hobby's Voetbal, tennis en turnen
Lievelingseten Patat
Beste vriend Martijn
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Wibrand Koster
Beste voetbalclub TOP'63 en Heerenveen
Beste voetballer Kuijt (vertaling Kuit)
Als ik later groot ben word ik proftennisser, profvoetballer of turner

 


 

zaterdag 24 april, TOP'63 1 - Boornbergum 1

Pupil van de Week: Jaap Reitsma

Leeftijd 7 jaar
Broertjes en zusjes Broertje Fetze en zusje Ilse
In welke groep zit je groep 4
Wat zijn je hobby's Voetbal en tennis
Lievelingseten Patat en boerenkool
Beste vrienden Tycho, Lars en Jarno
In welk team zit je TOP'63 F2
Wie is je trainer Durk & Jelle
Beste voetbalclub SC Heerenveen
Beste voetballer en keeper Suarez
Als ik later groot ben Wil ik een hond hebben

 


 

zaterdag 17 april, TOP'63 1 - De Walde 1

Pupil van de Week: Sweder Oosterkamp

Leeftijd 9 jaar
Broertjes en zusjes Broertje, Wessel
In welke groep zit je groep 5
Wat zijn je hobby's Zwemmen, spelen, voetbal en electrische gitaar spelen
Lievelingseten Pizza
Beste vrienden Ynte, Lieuwe en Mike
In welk team zit je TOP'63 F1
Wie is je trainer Wybrand Koster
Beste voetbalclub Ajax
Beste voetballer en keeper Tijn van Breeden en Martijn Jetten
Als ik later groot ben wil ik gameproducent worden

 


 

zaterdag 10 april, TOP'63 1 - Ens 1

Pupil van de Week: Noah Groenendijk

Leeftijd 9 jaar
Broertjes en zusjes Ticho, Daphne, Susan en Taniko
In welke groep zit je groep 5 van CBS It Harspit
Wat zijn je hobby's voetballen, dansen en spelen
Lievelingseten pizza en patat
Beste vriend Hiddo
In welk team zit je E2
Wie is je trainer Ernst Veldman
Beste voetbalclub Sc Heerenveen
Beste voetballers Ronaldo, Ronaldino en Suarez
Als ik later groot ben wil ik prof breakdancer worden

 


 

dinsdag 6 april, TOP'63 1 - Heeg 1

Pupil van de Week: Martijn Feenstra

Leeftijd 8 jaar
Broertje en zusjes Mark (16), Janine (13) en Nicole (8)
In welke groep zit je 5 CBS It Harspit
Wat zijn je hobby's voetballen en tennissen
Lievelingseten pasta en pizza
Beste vriend(en) Tijn, Niels en Mike
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Wibrand Koster
Beste voetbalclub Nederlands Elftal
Beste keeper Edwin van der Sar
Als ik later groot ben word ik profvoetballer of proftennisser

 


 

zaterdag 27 maart, TOP'63 1 - Sleat 1

Pupil van de Week: Arjen van Brug

Leeftijd 9 jaar
Broertje en/of Zusje zus Lucy
In welke groep zit je Groep 5
Wat zijn je hobby's Voetballen en Wii-en
Lievelingseten Pizza
Beste vriend(en) Niels, Tijn, Martijn
m.a.w. iedereen van mijn klas
In welk team zit je E2
Wie is je trainer Ernst Veldman
Beste voetbalclub Ajax
Beste voetballer Huntelaar oftewel Kaas Ham Stuntelaar
Als ik later groot ben Wil ik profvoetballer worden

 


 

zaterdag 6 maart, TOP'63 1 - Leeuwarden 1

Pupil van de Week: Lars Brattinga

Leeftijd 7 jaar
Zusjes Isabelle en Maxime
In welke groep zit je Groep 4
Wat zijn je hobby's Nintendo, waterpolo, tennis en voetbal
Lievelingseten Macaroni met smac
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Wibrand Koster
Beste voetbalclub Nederlands elftal
Beste keeper Martijn Jetten
Als ik later groot ben

Dino shows maken of
een vis restaurant beginnen

 


 

zaterdag 31 oktober, TOP'63 1 - Blue Boys 1

Pupil van de Week: Mart Kamstra

Leeftijd 8 jaar
Broertje en Zusje Lars en Floor
In welke groep zit je Groep 5
Wat zijn je hobby's Voetballen en tennissen
Beste vrienden Martijn, Stein
Lievelingseten Macaroni
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Wibrand Koster
Beste voetbalclub Top 63
Beste keeper Martijn Jetten
Als ik later groot ben word ik Uitvinder en bouwvakker

 


 

zaterdag 10 oktober, TOP'63 1 - Foarut 1

Pupil van de Week: Wybren Gras

Leeftijd 8 jaar
Zusje Carmen
In welke groep zit je groep 5
Wat zijn je hobby's met lego spelen en voetballen
Beste vrienden Noah, Marten, Harmen en Hiddo
Lievelingseten patat
In welk team zit je E2
Wie is je trainer Ernst van Delden
Beste voetbalclub Real Madrid
Beste voetballers Ronaldo
Als ik later groot ben word ik profvoetballer

 


 

zaterdag 26 september, TOP'63 1 - Rood Geel 1

Pupil van de Week: Martijn Jetten

Leeftijd 8 jaar
Zusje Tamara
In welke groep zit je 5
Wat zijn je hobby's Buitenspelen en voetballen
Beste vrienden Ynte
Lievelingseten pannenkoeken
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Wibrand Koster
Beste voetbalclub Ajax
Beste voetballers Suarez en Huntelaar
Als ik later groot ben word ik profvoetballer

 


 

zaterdag 12 september, TOP'63 1 - SSS'68 1

Pupil van de Week: Harmen Hooghiemstra

Leeftijd 8 jaar
Broertje en zusje Arjen en Nienke
In welke groep zit je groep 5
Wat zijn je hobby's Voetballen
Beste vrienden Marten en Wybren
Lievelingseten Kroket
In welk team zit je TOP E2
Wie is je trainer Ernst Veldman
Beste voetbalclub SC Heerenveen
Beste voetballer Daniel Pranjic
Als ik later groot ben Wil ik veel geld verdienen
Pupil v/d week
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TextielstraLaura Keizer FotografieBouwbedrijf van der MeerWatersportcentrum Hart van FrieslandBouwwaarBrandsma JachtenLokaal 55DS fotografieTOP'63 Shop
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
D.S.S.I. RVS apparatenJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwElzinga Specialist in spuitwerkHoveniersbedrijf WijnjaAtsma GevelreinigingAquasolarAutobedrijf U. de JongRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningTjeerd van Netten HoveniersCafe de BuorrenSchraa AssurantienFysio Actief
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 25 september 2021 om 14:30 uur

QVC 1 QVC 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Ribbe
Stand
9. QVC 0-0
12. TOP'63 0-0
HET PROGRAMMA WEKEN 38 - 39 >> <<
vrijdag 24 september 2021
Waterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
1-0Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 25 september 2021
08:45Scharnegoutum'70 JO10-2-TOP'63 JO10-1
2-5V.V. Heerenveen JO14-3-TOP'63 JO14-1
11-0TOP'63 JO17-1-CVVO JO17-3
3-6TOP'63 JO19-1-S.F. Deinum JO19-1
12:15vv Sneek Wit Zwart 2-TOP'63 2
uitgesteldTOP'63 3-SC Joure 8
14:30TOP'63 4-IJVC 3
14:30QVC 1-TOP'63 1
dinsdag 28 september 2021
19:00WWS 1-TOP'63 1
zaterdag 02 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-DWP JO14-1
10:00TOP'63 JO10-1-SC Joure MO10-1
10:15Hielpen JO17-1-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 2-Blauw Wit '34 3
14:30TOP'63 1-SC Bolsward 1
14:30ONS Sneek 4-TOP'63 4
15:00SC Bolsward 4-TOP'63 3
15:00vv Sneek Wit Zwart JO19-2-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website