Pupil v/d week seizoen 2010-2011

zaterdag 23 april TOP'63 1 - Ouwe Syl 1

Pupil van de Week: Ypke Veldhuis

Leeftijd 7 jaar
Broertje en/of zusje Broertje Tjitse
In welke groep zit je Groep 4
Wat zijn je hobby's Voetbal, zwemmen, computeren en buiten spelen
Lievelingseten Patat en pizza
Beste vriend(en) Bas, Chris, Berend, Yme, Finn
In welk team zit je F2
Wie is je trainer Jelle Visser
Beste voetbalclub P.S.V.
Beste voetballer Bryan Ruiz
Als ik later groot ben Word ik profvoetballer


zaterdag 9 april TOP'63 1 - SVM 1

Pupil van de Week: Berend van Netten

Leeftijd 7 jaar
Broertjes en zusjes Lukas en Redmer
In welke groep zit je Groep 4
Wat zijn je hobby's Bowlen, voetballen, buitenspelen en mijn Nintendo
Lievelingseten Patat
Beste vriend(en) Mark-Jan, Nynke en Ypke
In welk team zit je F2
Wie is je trainer Jelle Visser
Beste voetbalclub sc Heerenveen
Beste voetballer Lionel Messi
Als ik later groot ben Word ik straaljager piloot


zaterdag 19 maart, TOP'63 1 - Heeg 1

Pupil van de Week: Bouwe Westert

Leeftijd 7 jaar
Broertjes en zusjes Hendrik en Hanneke
In welke groep zit je Groep 3
Wat zijn je hobby's Voetballen en vissen
Lievelingseten Patat, pannenkoeken
en rijst met boter, suiker en kaneel
Beste vriend(en) Kelvin en Klaas
In welk team zit je F2
Wie is je trainer Jelle Visser
Beste voetbalclub TOP'63
Beste voetballer Mijn omke Gosse
Als ik later groot ben Word ik voetballer en boer


zaterdag 5 maart, TOP'63 1 - AVC 1

Pupil van de Week: Tygo Wiersma

Leeftijd 7 jaar
Broertjes en zusjes 1 broer Yannick
In welke groep zit je Groep 4
Wat zijn je hobby's Spelen met de Nintendo DS of met Berend spelen
Lievelingseten Patat
Beste vriend(en) Berend, Bas en Aeson
In welk team zit je F2
Wie is je trainer Jelle
Beste voetbalclub Heerenveen
Beste voetballer Ik zelf
Als ik later groot ben Word ik de beste voetballer


zaterdag 26 februari, TOP'63 1 - Ens 1

Pupil van de Week: Chris Brijder

Leeftijd 7 jaar
Broertjes en zusjes 1 broertje, Herre
In welke groep zit je Groep 4 van it Harspit
Wat zijn je hobby's Voetballen, keepen, computerspelletjes
Lievelingseten Spagetti, macaroni
Beste vriend(en) Aeson, Milan, Ypke, Bas, Jeffrey, Tygo
In welk team zit je TOP'63 F2
Wie is je trainer Jelle Visser
Beste voetbalclub Heerenveen
Beste voetballer Wesley Snijder
Als ik later groot ben word ik Voetballer


zaterdag 12 februari, TOP'63 1 - Foarut 1

Pupil van de Week: Max van den Burg

Leeftijd 9 jaar
Zusje Julia
In welke groep zit je Groep 5 CBS It Harspit
Wat zijn je hobby's Met lego spelen, allerlei sporten,
met vrienden spelen, skaten of eigenlijk: alles wat maar rolt
Lievelingseten Lasagne (vooral die van oma)
Beste vriend(en) Hessel, Dion, Mark en Mark
In welk team zit je E2
Wie is je trainer Melis en Arjen
Beste voetbalclub SC Heerenveen
Beste voetballer Wesley Snijder
Als ik later groot ben Ben ik hopelijk een goede sporter
en heb ik een Land-Rover


zaterdag 20 november, TOP'63 1 - Workum 1

Pupil van de Week: Hessel Dijkstra

Leeftijd 8 jaar
Broertjes Arjan en Dirk
In welke groep zit je Groep 5 CBS It Harspit
Wat zijn je hobby's Gamen, tv kijken, met lego spelen
Lievelingseten Broodje hamburger speciaal
Beste vriend(en) Max en Lars Brattinga
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Anne de Jager
Beste voetbalclub Nederlands elftal
Beste voetballer Arjen Robben
Beste keeper Maarten Stekelenburg
Als ik later groot ben Word ik directeur van de dierentuin


zaterdag 6 november, TOP'63 1 - Arum 1

Pupil van de Week: Tycho Groenendijk

Leeftijd 8 jaar
Broertjes en zusjes Noah, Daphne, Susan en Taniko
In welke groep zit je Groep 5 CBS It Harspit
Wat zijn je hobby's Voetballen en vissen
Lievelingseten Patat, pizza, kibbeling, zalm enz.
Beste vriend(en) Jaap, Lars P, Wiebren en Hiddo
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Anne de Jager
Beste voetbalclub Portugal en Nederland
Beste voetballer Ronaldo
Als ik later groot ben Wil ik graag profvoetballer worden


zaterdag 23 oktober, TOP'63 1 - De Walde 1

Pupil van de Week: Redmer Yntema

Leeftijd 8 jaar
Broertjes en zusjes Rixt
In welke groep zit je Groep 5
Wat zijn je hobby's Voetballen
Lievelingseten Pannenkoeken
Beste vriend(en) Lars B, Lars P en Arjan
In welk team zit je F1
Wie is je trainer Anne de Jager
Beste voetbalclub SC Heerenveen
Beste voetballer Stekelenburg
Als ik later groot ben Word ik automonteur

Pupil v/d week
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Laura Keizer FotografieBrandsma JachtenTOP'63 ShopBouwwaarLokaal 55Watersportcentrum Hart van FrieslandBouwbedrijf van der MeerDS fotografieTextielstra
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
AquasolarAtsma GevelreinigingD.S.S.I. RVS apparatenRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningTjeerd van Netten HoveniersHoveniersbedrijf WijnjaSchraa AssurantienJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwCafe de BuorrenElzinga Specialist in spuitwerkFysio ActiefAutobedrijf U. de Jong
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 25 september 2021 om 14:30 uur

QVC 1 QVC 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Ribbe
Stand
9. QVC 0-0
12. TOP'63 0-0
HET PROGRAMMA WEKEN 38 - 39 >> <<
vrijdag 24 september 2021
Waterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
1-0Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 25 september 2021
08:45Scharnegoutum'70 JO10-2-TOP'63 JO10-1
2-5V.V. Heerenveen JO14-3-TOP'63 JO14-1
11-0TOP'63 JO17-1-CVVO JO17-3
3-6TOP'63 JO19-1-S.F. Deinum JO19-1
12:15vv Sneek Wit Zwart 2-TOP'63 2
uitgesteldTOP'63 3-SC Joure 8
14:30TOP'63 4-IJVC 3
14:30QVC 1-TOP'63 1
dinsdag 28 september 2021
19:00WWS 1-TOP'63 1
zaterdag 02 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-DWP JO14-1
10:00TOP'63 JO10-1-SC Joure MO10-1
10:15Hielpen JO17-1-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 2-Blauw Wit '34 3
14:30TOP'63 1-SC Bolsward 1
14:30ONS Sneek 4-TOP'63 4
15:00SC Bolsward 4-TOP'63 3
15:00vv Sneek Wit Zwart JO19-2-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website