Pupil v/d week seizoen 2008-2009

zaterdag 25 april, TOP'63 1 - Tollebeek 1

Pupil van de Week: Gerben Homsma

Leeftijd: 8 jaar
Broertjes en/of zusjes: Arjan
In welke groep zit je: 5
Wat zijn je hobby's: Voetballen en met de boot varen
Beste vrienden: Ruurd, Roan, Hiddo en Bouwe
Lievelingseten: Pizza
In welk team zit je: F1
Wie is je trainer: Arjen Brinksma
Beste voetbalclub: Sc Heerenveen
Beste voetballer of keeper: Daniel Pranjic
Als ik later groot ben: Word ik profvoetballer


zaterdag 4 april, TOP'63 1 - Rood Geel 1

Pupil van de Week: René van Straten

Leeftijd: 7 jaar
In welke groep zit je: 3
Wat zijn je hobby's: Voetballen en trampoline springen
Beste vrienden: Lars, Tycho en Max
Lievelingseten: Pannenkoeken
In welk team zit je: F3
Wie is je trainer: Jelle Visser
Beste voetbalclub: AZ
Beste voetballer: Wesley Sneijder
Beste keeper: Edwin van der Sar
Als ik later groot ben: Word ik voetballer


zaterdag 14 maart, TOP'63 1 - Oudega 1

Pupil van de Week: Roan Perridon

Leeftijd: 8 jaar
Broertjes en/of zusjes: Lars en Mare
In welke groep zit je: 4
Wat zijn je hobby's: Voetballen, crossfietsen en computeren
Beste vrienden: Gerben en Jarno
Lievelingseten: Lasagne, patat, knakworst en pizza
In welk team zit je: F2
Wie is je trainer: Arjen Brinksma
Beste voetbalclub: sc Heerenveen
Beste voetballer: Daniel Pranjic
Als ik later groot ben: Prof voetballer


zaterdag 28 februari, TOP'63 1 - Ouwe Syl 1

Pupil van de Week: Kevin Kroes

Leeftijd: 8 jaar
Zusje: Claudia
In welke groep zit je: groep 4
Wat zijn je hobby's: Voetballen en mijn zusje plagen
Beste vrienden: Martijn, Lieuwe, Sweder
Lievelingseten: Broccoli, boontjes, pizza en frietjes
In welk team zit je: F1
Wie is je trainer: Arjen Brinksma
Beste voetbalclub: Fc Groningen
Beste voetballer: Wesley Snijder
Als ik later groot ben: Word ik profvoetballer


zaterdag 21 februari, TOP'63 1 - De Walde 1

Pupil van de Week: Gerben Brouwer

Leeftijd: 9 jaar
Broertjes en/of zusjes: Janny, Yme en Margryt
In welke groep zit je: groep 6
Wat zijn je hobby's: voetballen, buitenspelen en computeren
Beste vrienden: Jesse en Eelco
Lievelingseten: patat met kroket
In welk team zit je: E1
Wie is je trainer: Wibrand Koster
Beste voetbalclub: Ajax
Beste voetballer: Miralem Sulejmani
Als ik later groot ben: word ik boer


zaterdag 29 november, TOP'63 1 - Heeg 1

Pupil van de Week: Hiddo Wolters

Leeftijd: 8 jaar
Broer: Tjalling
In welke groep zit je: Groep 5
Wat zijn je hobby's:

voetballen, basketballen, trampoline springen
Lego, breakdance en bootje varen

Beste vrienden: Bouwe, Noah, Tycho en Wybren
Lievelingseten: Spinazie, pizza en patat
In welk team zit je: F1
Wie is je trainer: Arjen Brinksma
Beste voetbalclub: Sc Heerenveen
Beste voetballer: Dirk Kuyt
Als ik later groot ben: Word ik profvoetballer


zaterdag 8 november, TOP'63 1 - Leeuwarden 1

Pupil van de Week: Sietse de Groot

Leeftijd: Bijna 9
Zusjes: Marije en Anne Femke
In welke groep zit je: Groep 5
Wat zijn je hobby's: Voetballen
Beste vrienden: Wieger en Bouwe
Lievelingseten: Patat en pannenkoeken
In welk team zit je: E1
Wie is je trainer: Wiebrand Koster
Beste voetbalclub: SC Heerenveen
Beste voetballer: Pranjic
Als ik later groot ben: Word ik voetballer en boer


zaterdag 25 oktober, TOP'63 1 - Ens 1

Pupil van de Week: Hester Zijlstra

Leeftijd: 8 jaar
Broertjes en zusjes: Germ en Yldau
In welke groep zit je: 5
Wat zijn je hobby's: voetballen en paardrijden
Beste vrienden: Berber, Astrid en Dorien
Lievelingseten: kipnuggets, patat en lasagne
In welk team zit je: E 1
Wie is je trainer: Wiebrand Koster
Beste voetbalclub: SC Heerenveen
Beste voetballer: Klaas Jan Huntelaar
Als ik later groot ben: wil ik net zo goed zijn als Ankie van Grunsven


zaterdag 4 oktober, TOP'63 1 - Creil 1

Pupil van de Week: Stephan Tichelaar

Leeftijd: 9 jaar
Broertjes en zusjes: Agnes, Henk, Angela, Peter Jan
In welke groep zit je: de kreeften, Zuidwester Sneek
Wat zijn je hobby's: voetballen
Beste vrienden: Sjors, Jasper, Yorik
Lievelingseten: pannenkoeken met spek
In welk team zit je: TOP E1
Wie is je trainer: Wybrand Koster
Beste voetbalclub: Heerenveen
Beste voetballer: Van Nistelrooy
Beste keepper: Van der Sar
Als ik later groot ben: word ik profvoetballer


zaterdag 20 september, TOP'63 1 - Scharnegoutum 1

Pupil van de Week: Otto Kalma

Leeftijd: 9 jaar
Broertjes en/of zusjes:

Kimberly, Maria, Tryntsje Afke, Saagry en Sipke Willem

In welke groep zit je: groep 6
Wat zijn je hobby's: voetballen, gym en zwemmen
Beste vrienden: Jesse, Eelco en Jasper
Lievelingseten: pizza
In welk team zit je: E1
Wie is je trainer: Wybrand Koster
Beste voetbalclub: Ajax
Beste voetballer of keeper: Carlos Teves
Als ik later groot ben: word ik voetballer


zaterdag 6 september, TOP'63 1 - Arum 1

Pupil van de Week: Sjors van der Veen

Leeftijd: bijna 9
Broertjes en/of zusjes: Rixt
In welke groep zit je: groep 6
Wat zijn je hobby's: voetballen, buiten spelen
Beste vrienden: Jorn, Wiebe, Stephan
Lievelingseten: patat, pannenkoeken, worteltjes
In welk team zit je: TOP'63 E1
Wie is je trainer: Wybrand Koster
Beste voetbalclub: sc Heerenveen
Beste voetballer of keeper: Edwin van der Sar
Als ik later groot ben: word ik voetballer
Pupil v/d week
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
BouwwaarWatersportcentrum Hart van FrieslandLaura Keizer FotografieBrandsma JachtenTOP'63 ShopBouwbedrijf van der MeerTextielstraLokaal 55DS fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U. de JongElzinga Specialist in spuitwerkJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwFysio ActiefCafe de BuorrenD.S.S.I. RVS apparatenSchraa AssurantienTjeerd van Netten HoveniersRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningAquasolarHoveniersbedrijf WijnjaAtsma Gevelreiniging
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 25 september 2021 om 14:30 uur

QVC 1 QVC 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Ribbe
Stand
9. QVC 0-0
12. TOP'63 0-0
HET PROGRAMMA WEKEN 38 - 39 >> <<
vrijdag 24 september 2021
Waterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
1-0Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 25 september 2021
08:45Scharnegoutum'70 JO10-2-TOP'63 JO10-1
2-5V.V. Heerenveen JO14-3-TOP'63 JO14-1
11-0TOP'63 JO17-1-CVVO JO17-3
3-6TOP'63 JO19-1-S.F. Deinum JO19-1
3-2vv Sneek Wit Zwart 2-TOP'63 2
uitgesteldTOP'63 3-SC Joure 8
14:30TOP'63 4-IJVC 3
14:30QVC 1-TOP'63 1
dinsdag 28 september 2021
19:00WWS 1-TOP'63 1
zaterdag 02 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-DWP JO14-1
10:00TOP'63 JO10-1-SC Joure MO10-1
10:15Hielpen JO17-1-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 2-Blauw Wit '34 3
14:30TOP'63 1-SC Bolsward 1
14:30ONS Sneek 4-TOP'63 4
15:00SC Bolsward 4-TOP'63 3
15:00vv Sneek Wit Zwart JO19-2-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website