vv TOP'63 1 - seizoen 2011-2012

Wedstrijdverslagen

Competitie eindstand 4e klasse A

R   Club Wd W G V Pnt V   T P K p
1 TOP '63 26 20 4 2 64 84 - 38
2 Wâlde De 26 16 6 4 54 77 - 42    
3 SVM Marknesse 26 16 5 5 53 65 - 26      
4 TONEGO 26 16 3 7 51 77 - 35      
5 Arum 26 15 5 6 50 54 - 38      
6 DESZ 26 16 1 9 49 91 - 51      
7 Workum 26 12 5 9 41 59 - 46      
8 DWP 26 10 6 10 36 56 - 55      
9 Tollebeek 26 9 3 14 30 59 - 65      
10 Rood Geel 26 9 1 16 28 43 - 75      
11 Foarut 26 7 4 15 25 38 - 68    
12 Beetgum 26 5 4 17 19 45 - 83    
13 Creil 26 2 4 20 10 20 - 64    
14 Espel 26 2 3 21 9 25 - 107    


Uitslagen competitie

Dat   Thuis   V   T   Uit  
12-5 Workum   5 - 1   Tollebeek
12-5 DESZ   7 - 1   Rood Geel
12-5 TONEGO   1 - 2   Arum
12-5 DWP   5 - 1   Espel
12-5 Wâlde De   4 - 5   TOP '63
12-5 SVM Marknesse   2 - 2   Beetgum
12-5 Creil   2 - 3   Foarut
Dat   Thuis   V   T   Uit  
5-5 TOP '63   1 - 0   DWP
5-5 Rood Geel   0 - 4   TONEGO
5-5 Foarut   2 - 5   Workum
5-5 Beetgum   1 - 0   Creil
5-5 Tollebeek   3 - 5   DESZ
5-5 Espel   0 - 6   SVM Marknesse
5-5 Arum   2 - 1   Wâlde De
Dat   Thuis   V   T   Uit  
28-4 TOP '63   7 - 0   Foarut
28-4 Wâlde De   4 - 3   Tollebeek
28-4 SVM Marknesse   2 - 0   TONEGO
28-4 Creil   1 - 1   DESZ
28-4 Workum   2 - 2   Arum
28-4 DWP   1 - 1   Rood Geel
Dat   Thuis   V   T   Uit  
21-4 DWP   2 - 2   Wâlde De
21-4 Creil   0 - 0   Espel
21-4 Workum   1 - 4   Beetgum
21-4 DESZ   5 - 0   Foarut
21-4 SVM Marknesse   2 - 2   TOP '63
21-4 TONEGO   4 - 0   Tollebeek
21-4 Arum   0 - 1   Rood Geel
17-4 Arum   1 - 0   TONEGO
Dat   Thuis   V   T   Uit  
14-4 Wâlde De   3 - 2   SVM Marknesse
14-4 DWP   0 - 0   Arum
14-4 TOP '63   2 - 0   Creil
14-4 Foarut   0 - 3   TONEGO
14-4 Espel   3 - 4   Workum
14-4 Tollebeek   6 - 2   Rood Geel
14-4 Beetgum   1 - 2   DESZ
Dat   Thuis   V   T   Uit  
10-4 TOP '63   3 - 3   Wâlde De
10-4 Beetgum   0 - 4   SVM Marknesse
10-4 Creil   3 - 1   Rood Geel
10-4 TONEGO   4 - 1   DESZ
Dat   Thuis   V   T   Uit  
7-4 Arum   2 - 1   Tollebeek
7-4 Rood Geel   3 - 1   Foarut
7-4 TONEGO   7 - 0   Beetgum
7-4 DESZ   9 - 0   Espel
7-4 Workum   1 - 2   TOP '63
7-4 Creil   0 - 1   Wâlde De
7-4 SVM Marknesse   1 - 1   DWP
Dat   Thuis   V   T   Uit  
31-3 Beetgum   3 - 5   TOP '63
31-3 Foarut   1 - 3   Wâlde De
31-3 TONEGO   3 - 0   Creil
31-3 DESZ   4 - 1   Workum
31-3 Arum   3 - 1   Espel
31-3 Tollebeek   0 - 3   DWP
31-3 Rood Geel   0 - 4   SVM Marknesse
Dat   Thuis   V   T   Uit  
24-3 TOP '63   4 - 1   DESZ
24-3 Wâlde De   0 - 2   Workum
24-3 DWP   4 - 1   Creil
24-3 SVM Marknesse   0 - 2   Arum
24-3 Foarut   4 - 4   Tollebeek
24-3 Beetgum   2 - 3   Rood Geel
24-3 Espel   1 - 3   TONEGO
Dat   Thuis   V   T   Uit  
17-3 Creil   0 - 1   SVM Marknesse
17-3 Workum   2 - 2   DWP
17-3 DESZ   2 - 3   Wâlde De
17-3 TONEGO   0 - 0   TOP '63
17-3 Rood Geel   8 - 0   Espel
17-3 Tollebeek   7 - 2   Beetgum
17-3 Arum   2 - 0   Foarut
Dat   Thuis   V   T   Uit  
10-3 TOP '63   5 - 1   Rood Geel
10-3 Wâlde De   2 - 2   TONEGO
10-3 DWP   0 - 4   DESZ
10-3 SVM Marknesse   1 - 0   Workum
10-3 Creil   0 - 2   Arum
10-3 Beetgum   0 - 3   Foarut
10-3 Espel   0 - 2   Tollebeek
Dat   Thuis   V   T   Uit  
3-3 Workum   3 - 1   Creil
3-3 DESZ   0 - 4   SVM Marknesse
3-3 TONEGO   3 - 0   DWP
3-3 Rood Geel   1 - 3   Wâlde De
3-3 Tollebeek   0 - 2   TOP '63
3-3 Foarut   0 - 1   Espel
3-3 Arum   3 - 3   Beetgum
Dat   Thuis   V   T   Uit  
25-2 TOP '63   5 - 0   Espel
25-2 Wâlde De   4 - 0   Beetgum
25-2 DWP   0 - 1   Foarut
25-2 SVM Marknesse   2 - 2   Tollebeek
25-2 DESZ   6 - 4   Arum
Dat   Thuis   V   T   Uit  
28-1 Rood Geel   2 - 1   Workum
28-1 Tollebeek   2 - 1   Creil
28-1 Foarut   2 - 5   SVM Marknesse
28-1 Beetgum   1 - 2   DWP
28-1 Espel   4 - 4   Wâlde De
28-1 Arum   1 - 3   TOP '63
Dat   Thuis   V   T   Uit  
14-1 Wâlde De   4 - 1   Arum
Dat   Thuis   V   T   Uit  
10-12 Rood Geel   0 - 4   DESZ
10-12 Tollebeek   1 - 3   Workum
10-12 Foarut   2 - 1   Creil
10-12 Espel   3 - 2   DWP
Dat   Thuis   V   T   Uit  
3-12 DWP   6 - 5   TOP '63
3-12 SVM Marknesse   5 - 0   Espel
3-12 Creil   2 - 2   Beetgum
3-12 Workum   1 - 0   Foarut
3-12 DESZ   4 - 3   Tollebeek
3-12 TONEGO   8 - 2   Rood Geel
Dat   Thuis   V   T   Uit  
26-11 Wâlde De   2 - 0   Creil
Dat   Thuis   V   T   Uit  
19-11 TOP '63   2 - 0   SVM Marknesse
19-11 Wâlde De   7 - 3   DWP
19-11 Rood Geel   1 - 3   Arum
19-11 Tollebeek   2 - 1   TONEGO
19-11 Foarut   3 - 0   DESZ
19-11 Beetgum   2 - 5   Workum
19-11 Espel   1 - 4   Creil
Dat   Thuis   V   T   Uit  
12-11 SVM Marknesse   2 - 1   Wâlde De
12-11 Creil   0 - 5   TOP '63
12-11 Workum   5 - 0   Espel
12-11 DESZ   5 - 2   Beetgum
12-11 TONEGO   5 - 2   Foarut
12-11 Rood Geel   3 - 1   Tollebeek
12-11 Arum   3 - 2   DWP
Dat   Thuis   V   T   Uit  
5-11 Beetgum   2 - 5   TONEGO
5-11 TOP '63   3 - 2   Workum
5-11 Espel   0 - 4   DESZ
5-11 Tollebeek   2 - 3   Arum
5-11 Foarut   3 - 0   Rood Geel
5-11 DWP   2 - 4   SVM Marknesse
Dat   Thuis   V   T   Uit  
29-10 Tollebeek   4 - 2   Foarut
29-10 Arum   2 - 1   SVM Marknesse
29-10 Rood Geel   1 - 2   Beetgum
29-10 Creil   2 - 3   DWP
29-10 TONEGO   4 - 0   Espel
29-10 DESZ   4 - 2   TOP '63
29-10 Workum   1 - 1   Wâlde De
Dat   Thuis   V   T   Uit  
15-10 TOP '63   4 - 3   TONEGO
15-10 SVM Marknesse   1 - 1   Creil
15-10 DWP   3 - 1   Workum
15-10 Foarut   1 - 1   Arum
15-10 Wâlde De   3 - 1   DESZ
15-10 Beetgum   2 - 3   Tollebeek
15-10 Espel   1 - 4   Rood Geel
Dat   Thuis   V   T   Uit  
8-10 Workum   1 - 3   SVM Marknesse
8-10 DESZ   5 - 1   DWP
8-10 TONEGO   2 - 6   Wâlde De
8-10 Rood Geel   1 - 2   TOP '63
8-10 Tollebeek   5 - 1   Espel
8-10 Foarut   2 - 1   Beetgum
8-10 Arum   2 - 0   Creil
Dat   Thuis   V   T   Uit  
24-9 Rood Geel   2 - 1   DWP
24-9 TONEGO   1 - 0   SVM Marknesse
24-9 DESZ   10 - 1   Creil
24-9 Tollebeek   0 - 1   Wâlde De
24-9 Foarut   1 - 2   TOP '63
24-9 Beetgum   4 - 2   Espel
24-9 Arum   2 - 2   Workum
Dat   Thuis   V   T   Uit  
17-9 Workum   2 - 1   DESZ
17-9 Espel   0 - 5   Arum
17-9 Creil   0 - 3   TONEGO
17-9 Wâlde De   5 - 0   Foarut
17-9 DWP   5 - 0   Tollebeek
17-9 TOP '63   5 - 2   Beetgum
17-9 SVM Marknesse   5 - 0   Rood Geel
Dat   Thuis   V   T   Uit  
10-9 Foarut   1 - 1   DWP
10-9 Tollebeek   1 - 2   SVM Marknesse
10-9 Rood Geel   1 - 0   Creil
10-9 Espel   0 - 4   TOP '63
10-9 Beetgum   1 - 1   Wâlde De
10-9 Arum   0 - 3   DESZ
10-9 TONEGO   3 - 1   Workum
Dat   Thuis   V   T   Uit  
3-9 TOP '63   2 - 1   Arum
3-9 Wâlde De   4 - 0   Espel
3-9 DESZ   2 - 4   TONEGO
3-9 SVM Marknesse   3 - 0   Foarut
3-9 Creil   0 - 4   Tollebeek
3-9 Workum   3 - 2   Rood Geel
3-9 DWP   3 - 1   Beetgum
TOP'63 1
STAND TOP'63 1
1. QVC 1 4 - 9 4
2. SSA Creil-Bant 1 4 - 9 -1
3. SC Franeker 1 4 - 8 4
4. Waterpoort Boys 1 4 - 8 2
5. Delfstrahuizen 1 4 - 7 2
6. Foarut 1 4 - 7 1
7. AVC 1 3 - 6 10
8. Sleat 1 4 - 6 4
9. NOK 1 4 - 6 1
10. Tollebeek 1 4 - 4 -2
11. SC Bolsward 1 4 - 3 -4
12. TOP'63 1 4 - 3 -8
13. HJSC 1 3 - 1 -4
14. De Walde 1 4 - 0 -9
PERIODESTAND TOP'63 1
1. QVC 1 4 - 9 4
2. SSA Creil-Bant 1 4 - 9 -1
3. SC Franeker 1 4 - 8 4
4. Waterpoort Boys 1 4 - 8 2
5. Delfstrahuizen 1 4 - 7 2
6. Foarut 1 4 - 7 1
7. AVC 1 3 - 6 10
8. Sleat 1 4 - 6 4
9. NOK 1 4 - 6 1
10. Tollebeek 1 4 - 4 -2
11. SC Bolsward 1 4 - 3 -4
12. TOP'63 1 4 - 3 -8
13. HJSC 1 3 - 1 -4
14. De Walde 1 4 - 0 -9
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Bouwbedrijf van der MeerTextielstraLaura Keizer FotografieDS fotografieBrandsma JachtenTOP'63 ShopWatersportcentrum Hart van FrieslandLokaal 55
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Fysio ActiefElzinga Specialist in spuitwerkAutobedrijf U. de JongJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwD.S.S.I. RVS apparatenAtsma GevelreinigingHoveniersbedrijf WijnjaAquasolarCafe de BuorrenTjeerd van Netten HoveniersSchraa AssurantienRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverlening
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 19 oktober 2019 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - HJSC 1 HJSC 1

Wedstrijdsponsor
Tjeerd van Netten Hoveniers

Tjeerd van Netten Hoveniers
Stand
12. TOP'63 4-3
13. HJSC 3-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 19 oktober 2019
10:00TOP'63 JO10-1-NOK JO10-1G
12:00TOP'63 2-Sleat 2
14:30TOP'63 1-HJSC 1
14:30SDS 4-TOP'63 3
zaterdag 26 oktober 2019
09:00ONS Sneek JO13-2-TOP'63 JO13-1
09:00Oudega/HJSC/Heeg JO15-2-TOP'63 JO15-1
10:00TOP'63 JO19-1-ONS Sneek JO19-2
10:00TOP'63 JO17-1-GAVC JO17-2
12:25DWP 3-TOP'63 2
14:30TOP'63 3-Workum 4
15:00Franeker SC 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website