vv TOP'63 1 - seizoen 2010-2011

Eindstand competitie

R   Club Wd W G V Pnt V   T P K p
1 Ens 26 19 3 4 60 74 - 35  
2 Wâlde De 26 18 3 5 57 62 - 34    
3 NOK (Promotie) 26 17 3 6 54 90 - 52    
4 DESZ 26 15 3 8 48 79 - 41      
5 AVC (Promotie) 26 14 4 8 46 67 - 49
 
   
6 Workum 26 12 9 5 45 49 - 36      
7 SVM Marknesse 26 11 7 8 40 47 - 31      
8 TOP '63 26 12 2 12 38 38 - 40      
9 Arum 26 11 4 11 37 60 - 51      
10 Foarut 26 7 3 16 24 45 - 69      
11 Espel 26 6 2 18 20 38 - 77    
12 IJVC 26 6 2 18 20 35 - 86    
13 Ouwe Syl 26 4 4 18 16 25 - 65    
14 Heeg 26 4 3 19 15 42 - 85    
TOP'63 1
STAND TOP'63 1
1. QVC 1 11 - 28 25
2. SC Franeker 1 11 - 25 12
3. Nagele 1 11 - 21 7
4. Tollebeek 1 11 - 18 11
5. IJVC 1 11 - 18 10
6. AVC 1 11 - 15 -3
7. Tonego 1 12 - 15 -7
8. Delfstrahuizen 1 10 - 11 -4
9. Creil-Bant 1 10 - 10 4
10. Foarut 1 11 - 10 -11
11. Sleat 1 10 - 9 -17
12. TOP'63 1 10 - 7 -17
13. SVN'69 1 11 - 6 -10
PERIODESTAND TOP'63 1
1. QVC 1 11 - 28 25
2. SC Franeker 1 11 - 25 12
3. Nagele 1 11 - 21 7
4. Tollebeek 1 11 - 18 11
5. IJVC 1 11 - 18 10
6. AVC 1 11 - 15 -3
7. Tonego 1 12 - 15 -7
8. Delfstrahuizen 1 10 - 11 -4
9. Creil-Bant 1 10 - 10 4
10. Foarut 1 11 - 10 -11
11. Sleat 1 10 - 9 -17
12. TOP'63 1 10 - 7 -17
13. SVN'69 1 11 - 6 -10
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
PowerField
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TOP'63 ShopSijperda verhuurKroon VleeswarenBouwwaarTextielstraWatersportcentrum Hart van FrieslandLokaal 55Bouwbedrijf van der MeerBrandsma JachtenHema
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Elzinga Specialist in spuitwerkJasper BouwtAutobedrijf U. de JongHoveniersbedrijf WijnjaSchraa AssurantienJB Interieur- en MeubelbouwFysio ActiefRoelof J. Booy DienstverleningAquasolarJeroen Bijlsma TuinenCafe de BuorrenAtsma GevelreinigingTjeerd van Netten Hoveniers
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 28 januari 2023 om 14:30 uur

Nagele 1 Nagele 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark v.v. Nagele
Stand
3. Nagele 11-21
12. TOP'63 10-7
HET PROGRAMMA WEKEN 04 - 5 >> <<
zaterdag 28 januari 2023
09:00CVVO JO8-2-TOP'63 JO8-1
10:00TOP'63 JO17-1-Lemmer vv JO17-1
10:00TOP'63 JO10-1-SC Bolsward JO10-4
11:00TOP ONDER 19-SDS ONDER 19
14:30Nagele 1-TOP'63 1
zaterdag 04 februari 2023
09:00LSC 1890 JO10-5-TOP'63 JO10-1
09:00SJO DFC JO17-2-TOP'63 JO17-1
10:00TOP'63 JO14-1-LSC 1890 JO14-1
10:00TOP'63 JO8-1-DWP JO8-1JM
10:15Oudega/HJSC/Heeg JO19-1-TOP'63 JO19-1
14:30TOP'63 1-Delfstrahuizen 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website