vv TOP'63 1 - seizoen 2010-2011

Eindstand competitie

R   Club Wd W G V Pnt V   T P K p
1 Ens 26 19 3 4 60 74 - 35  
2 Wâlde De 26 18 3 5 57 62 - 34    
3 NOK (Promotie) 26 17 3 6 54 90 - 52    
4 DESZ 26 15 3 8 48 79 - 41      
5 AVC (Promotie) 26 14 4 8 46 67 - 49
 
   
6 Workum 26 12 9 5 45 49 - 36      
7 SVM Marknesse 26 11 7 8 40 47 - 31      
8 TOP '63 26 12 2 12 38 38 - 40      
9 Arum 26 11 4 11 37 60 - 51      
10 Foarut 26 7 3 16 24 45 - 69      
11 Espel 26 6 2 18 20 38 - 77    
12 IJVC 26 6 2 18 20 35 - 86    
13 Ouwe Syl 26 4 4 18 16 25 - 65    
14 Heeg 26 4 3 19 15 42 - 85    
TOP'63 1
STAND TOP'63 1
1. QVC 1 4 - 9 4
2. SSA Creil-Bant 1 4 - 9 -1
3. SC Franeker 1 4 - 8 4
4. Waterpoort Boys 1 4 - 8 2
5. Delfstrahuizen 1 4 - 7 2
6. Foarut 1 4 - 7 1
7. AVC 1 3 - 6 10
8. Sleat 1 4 - 6 4
9. NOK 1 4 - 6 1
10. Tollebeek 1 4 - 4 -2
11. SC Bolsward 1 4 - 3 -4
12. TOP'63 1 4 - 3 -8
13. HJSC 1 3 - 1 -4
14. De Walde 1 4 - 0 -9
PERIODESTAND TOP'63 1
1. QVC 1 4 - 9 4
2. SSA Creil-Bant 1 4 - 9 -1
3. SC Franeker 1 4 - 8 4
4. Waterpoort Boys 1 4 - 8 2
5. Delfstrahuizen 1 4 - 7 2
6. Foarut 1 4 - 7 1
7. AVC 1 3 - 6 10
8. Sleat 1 4 - 6 4
9. NOK 1 4 - 6 1
10. Tollebeek 1 4 - 4 -2
11. SC Bolsward 1 4 - 3 -4
12. TOP'63 1 4 - 3 -8
13. HJSC 1 3 - 1 -4
14. De Walde 1 4 - 0 -9
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Laura Keizer FotografieTextielstraTOP'63 ShopBouwbedrijf van der MeerBrandsma JachtenDS fotografieWatersportcentrum Hart van FrieslandLokaal 55
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U. de JongAquasolarJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwCafe de BuorrenHoveniersbedrijf WijnjaTjeerd van Netten HoveniersAtsma GevelreinigingFysio ActiefD.S.S.I. RVS apparatenRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningSchraa AssurantienElzinga Specialist in spuitwerk
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 19 oktober 2019 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - HJSC 1 HJSC 1

Wedstrijdsponsor
Tjeerd van Netten Hoveniers

Tjeerd van Netten Hoveniers
Stand
12. TOP'63 4-3
13. HJSC 3-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 19 oktober 2019
10:00TOP'63 JO10-1-NOK JO10-1G
12:00TOP'63 2-Sleat 2
14:30TOP'63 1-HJSC 1
14:30SDS 4-TOP'63 3
zaterdag 26 oktober 2019
09:00ONS Sneek JO13-2-TOP'63 JO13-1
09:00Oudega/HJSC/Heeg JO15-2-TOP'63 JO15-1
10:00TOP'63 JO19-1-ONS Sneek JO19-2
10:00TOP'63 JO17-1-GAVC JO17-2
12:25DWP 3-TOP'63 2
14:30TOP'63 3-Workum 4
15:00Franeker SC 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website