Foto's TOP'63 1

SDS 1 - TOP'63 1, 25 januari 2014

Toegevoegd op 26-01-2014
In Oosterend behaalde TOP'63 1 de eerste overwinning van 2014. Na een 1-0 achterstand, wist TOP met...

Bekijk verder >>


TOP'63 1 - Minnertsga 1, 28 mei 2013

Toegevoegd op 29-05-2013
De return wedstrijd in de eerste nacompetitie ronde tegen Minnertsga 1, de winnaar van de 3e periode...

Bekijk verder >>


Selectie TOP'63 1, 2012-2013

Toegevoegd op 09-08-2012

Bekijk verder >>


TOP'63 1 - Nagele 1, 8 september 2012

Toegevoegd op 09-08-2012

Bekijk verder >>


TOP'63 1
STAND TOP'63 1
1. QVC 1 4 - 9 4
2. SSA Creil-Bant 1 4 - 9 -1
3. SC Franeker 1 4 - 8 4
4. Waterpoort Boys 1 4 - 8 2
5. Delfstrahuizen 1 4 - 7 2
6. Foarut 1 4 - 7 1
7. AVC 1 3 - 6 10
8. Sleat 1 4 - 6 4
9. NOK 1 4 - 6 1
10. Tollebeek 1 4 - 4 -2
11. SC Bolsward 1 4 - 3 -4
12. TOP'63 1 4 - 3 -8
13. HJSC 1 3 - 1 -4
14. De Walde 1 4 - 0 -9
PERIODESTAND TOP'63 1
1. QVC 1 4 - 9 4
2. SSA Creil-Bant 1 4 - 9 -1
3. SC Franeker 1 4 - 8 4
4. Waterpoort Boys 1 4 - 8 2
5. Delfstrahuizen 1 4 - 7 2
6. Foarut 1 4 - 7 1
7. AVC 1 3 - 6 10
8. Sleat 1 4 - 6 4
9. NOK 1 4 - 6 1
10. Tollebeek 1 4 - 4 -2
11. SC Bolsward 1 4 - 3 -4
12. TOP'63 1 4 - 3 -8
13. HJSC 1 3 - 1 -4
14. De Walde 1 4 - 0 -9
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Bouwbedrijf van der MeerDS fotografieTOP'63 ShopWatersportcentrum Hart van FrieslandLaura Keizer FotografieBrandsma JachtenTextielstraLokaal 55
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Fysio ActiefHoveniersbedrijf WijnjaSchraa AssurantienJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwCafe de BuorrenAquasolarElzinga Specialist in spuitwerkTjeerd van Netten HoveniersAtsma GevelreinigingAutobedrijf U. de JongRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningD.S.S.I. RVS apparaten
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 19 oktober 2019 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - HJSC 1 HJSC 1

Wedstrijdsponsor
Tjeerd van Netten Hoveniers

Tjeerd van Netten Hoveniers
Stand
12. TOP'63 4-3
13. HJSC 3-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 19 oktober 2019
10:00TOP'63 JO10-1-NOK JO10-1G
12:00TOP'63 2-Sleat 2
14:30TOP'63 1-HJSC 1
14:30SDS 4-TOP'63 3
zaterdag 26 oktober 2019
09:00ONS Sneek JO13-2-TOP'63 JO13-1
09:00Oudega/HJSC/Heeg JO15-2-TOP'63 JO15-1
10:00TOP'63 JO19-1-ONS Sneek JO19-2
10:00TOP'63 JO17-1-GAVC JO17-2
12:25DWP 3-TOP'63 2
14:30TOP'63 3-Workum 4
15:00Franeker SC 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website