Selectie TOP'63 1 seizoen 2018-2019

Keepers Bijnaam Leeftijd
Kees Regeling Kees Regeling
Melis v/d Meer Melis v/d Meer 36
Achterhoede
Arjen Brinksma Arjen Brinksma
Gerben Homsma Gerben Homsma 18
Remco Regeling Remco Regeling 27
Timo Breukelaar Timo Breukelaar 27
Wolter van Erkelens Wolter van Erkelens 33
Middenveld
Christian Eelkema Christian Eelkema 22
Eelco Rijkens Eelco Rijkens 20
Nick Douwsma Nick Douwsma 23
Peter v/d Werf Peter v/d Werf 23
Ramazani Dieudonne Ramazani Dieudonne 27
Sander Douma Sander Douma 18
Tijn van Breeden Tijn van Breeden 17
Wybe de Jong Wybe de Jong 19
Voorhoede
Atze Atsma Atze Atsma 41
Roelof Booy Roelof Booy 28
Wieger Baarda Wieger Baarda 19
Trainers
Henk van Hes Henk van Hes 53
Leiders
Jan Huisman Jan Huisman 51
Pieter-Siem Wijnja Pieter-Siem Wijnja 37

Gemiddelde leeftijd: 28.4

TOP'63 1
STAND TOP'63 1
1. SWZ Boso Sneek 1 15 - 34 37
2. QVC 1 14 - 32 20
3. Waterpoort Boys 1 15 - 28 15
4. Tollebeek 1 15 - 25 11
5. Makkum 1 15 - 24 4
6. VHK 1 15 - 22 -4
7. SC Bolsward 1 15 - 21 -2
8. Delfstrahuizen 1 15 - 18 -2
9. Creil 1 14 - 17 -7
10. Sleat 1 14 - 13 -13
11. TOP'63 1 14 - 10 -14
12. Nagele 1 15 - 4 -45
PERIODESTAND TOP'63 1
1. Waterpoort Boys 1 8 - 18 9
2. SWZ Boso Sneek 1 8 - 16 16
3. QVC 1 8 - 16 10
4. Tollebeek 1 8 - 15 13
5. Sleat 1 8 - 12 3
6. VHK 1 8 - 12 0
7. Makkum 1 8 - 11 -3
8. Delfstrahuizen 1 8 - 10 -4
9. SC Bolsward 1 8 - 10 -4
10. TOP'63 1 8 - 7 -6
11. Creil 1 8 - 5 -12
12. Nagele 1 8 - 1 -22
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TextielstraLokaal 55 Brandsma JachtenSchraa Assurantien Autobedrijf U de JongRooth Multiservice
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U de JongLanting ScheepstimmerbedrijfHoveniersbedrijf WijnjaLasaulecD.S.S.I. in RVSJeBe SpuiterijFysio ActiefTjeerd van Netten HoveniersHooghiemstra straal- en coatingbedrijfAquasolar
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 maart 2019 om 14:30 uur

Delfstrahuizen 1 Delfstrahuizen 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Kampen
Stand
8. Delfstrahuizen 15-18
11. TOP'63 14-10
HET PROGRAMMA WEKEN 12 - 13 >> <<
zaterdag 23 maart 2019
10:00TOP'63 JO12-1-Mulier JO12-1
10:00TOP'63 JO13-1-Walde De JO13-1
10:30ST IJVC/Blauwhuis JO15-1-TOP'63 JO15-1
14:30Delfstrahuizen 1-TOP'63 1
14:30Oeverzwaluwen 3-TOP'63 2
15:30TOP'63 JO19-1-Joure SC JO19-2
zaterdag 30 maart 2019
09:00SJO RVC JO10-1-TOP'63 JO10-1
10:30ST Mulier/Arum/Stormvogels JO19-2-TOP'63 JO19-1
12:00TOP'63 2-Oeverzwaluwen 3
14:30TOP'63 1-QVC 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website