Competitie stand TOP'63 1 4e klasse A

Gegevens laden...

Vernieuwen

TOP'63 1
STAND TOP'63 1
1. AVC 1 8 - 21 23
2. SSA Creil-Bant 1 8 - 21 6
3. SC Franeker 1 8 - 18 21
4. Waterpoort Boys 1 8 - 15 3
5. Delfstrahuizen 1 8 - 14 6
6. QVC 1 8 - 12 1
7. Foarut 1 7 - 11 1
8. Sleat 1 8 - 10 4
9. NOK 1 8 - 10 -3
10. SC Bolsward 1 7 - 7 -14
11. Tollebeek 1 8 - 7 -6
12. HJSC 1 8 - 7 -7
13. TOP'63 1 8 - 3 -16
14. De Walde 1 8 - 1 -19
PERIODESTAND TOP'63 1
1. AVC 1 8 - 21 23
2. SSA Creil-Bant 1 8 - 21 6
3. SC Franeker 1 8 - 18 21
4. Waterpoort Boys 1 8 - 15 3
5. Delfstrahuizen 1 8 - 14 6
6. QVC 1 8 - 12 1
7. Foarut 1 7 - 11 1
8. Sleat 1 8 - 10 4
9. NOK 1 8 - 10 -3
10. SC Bolsward 1 7 - 7 -14
11. Tollebeek 1 8 - 7 -6
12. HJSC 1 8 - 7 -7
13. TOP'63 1 8 - 3 -16
14. De Walde 1 8 - 1 -19
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TextielstraWatersportcentrum Hart van FrieslandBouwbedrijf van der MeerLaura Keizer FotografieBrandsma JachtenTOP'63 ShopLokaal 55DS fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Atsma GevelreinigingSchraa AssurantienJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwHoveniersbedrijf WijnjaCafe de BuorrenTjeerd van Netten HoveniersAutobedrijf U. de JongFysio ActiefAquasolarD.S.S.I. RVS apparatenRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningElzinga Specialist in spuitwerk
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 november 2019 om 14:30 uur

Sleat 1 Sleat 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark 't Krudfjild
Stand
8. Sleat 8-10
13. TOP'63 8-3
HET PROGRAMMA WEKEN 47 - 48 >> <<
zaterdag 23 november 2019
10:00TOP'63 JO17-1-ST SDS/Nijland JO17-2
10:00TOP'63 JO10-1-vv Nijland JO10-1
10:00Akkrum JO13-2-TOP'63 JO13-1
10:30Workum JO15-1-TOP'63 JO15-1
12:30Waterpoort Boys JO19-1-TOP'63 JO19-1
14:30Sleat 1-TOP'63 1
14:30TOP'63 3-Bakhuizen 2
14:30Hielpen 1-TOP'63 2
zaterdag 30 november 2019
09:00NOK JO10-1G-TOP'63 JO10-1
10:00TOP'63 JO13-1-ST NOK/Bakhuizen JO13-1G
10:00TOP'63 JO19-1-Mulier/Arum/Stormv. JO19-1
10:30Joure SC JO17-4-TOP'63 JO17-1
11:30TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-4
12:00TOP'63 2-Joure SC 8
14:30TOP'63 1-Tollebeek 1
14:30V.V. Heeg 3-TOP'63 3
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website