Competitie uitslagen TOP'63 1

4e klasse A

Gegevens laden...

Vernieuwen

TOP'63 1
STAND TOP'63 1
1. AVC 1 0 - 0 0
2. SC Bolsward 1 0 - 0 0
3. Creil-Bant 1 0 - 0 0
4. Delfstrahuizen 1 0 - 0 0
5. Foarut 1 0 - 0 0
6. SC Franeker 1 0 - 0 0
7. HJSC 1 0 - 0 0
8. NOK 1 0 - 0 0
9. QVC 1 0 - 0 0
10. Sleat 1 0 - 0 0
11. Tollebeek 1 0 - 0 0
12. TOP'63 1 0 - 0 0
13. De Walde 1 0 - 0 0
14. Waterpoort Boys 1 0 - 0 0
PERIODESTAND TOP'63 1
1. AVC 1 0 - 0 0
2. Creil-Bant 1 0 - 0 0
3. De Walde 1 0 - 0 0
4. Delfstrahuizen 1 0 - 0 0
5. Foarut 1 0 - 0 0
6. HJSC 1 0 - 0 0
7. NOK 1 0 - 0 0
8. QVC 1 0 - 0 0
9. SC Bolsward 1 0 - 0 0
10. SC Franeker 1 0 - 0 0
11. Sleat 1 0 - 0 0
12. TOP'63 1 0 - 0 0
13. Tollebeek 1 0 - 0 0
14. Waterpoort Boys 1 0 - 0 0
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
BouwwaarTOP'63 ShopLaura Keizer FotografieBrandsma JachtenBouwbedrijf van der MeerDS fotografieTextielstraWatersportcentrum Hart van FrieslandLokaal 55
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Roelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningElzinga Specialist in spuitwerkTjeerd van Netten HoveniersAquasolarD.S.S.I. RVS apparatenAtsma GevelreinigingFysio ActiefHoveniersbedrijf WijnjaAutobedrijf U. de JongCafe de BuorrenJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwSchraa Assurantien
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 25 september 2021 om 14:30 uur

QVC 1 QVC 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Ribbe
Stand
9. QVC 0-0
12. TOP'63 0-0
HET PROGRAMMA WEKEN 38 - 39 >> <<
vrijdag 24 september 2021
Waterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
1-0Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 25 september 2021
08:45Scharnegoutum'70 JO10-2-TOP'63 JO10-1
2-5V.V. Heerenveen JO14-3-TOP'63 JO14-1
11-0TOP'63 JO17-1-CVVO JO17-3
3-6TOP'63 JO19-1-S.F. Deinum JO19-1
3-2vv Sneek Wit Zwart 2-TOP'63 2
uitgesteldTOP'63 3-SC Joure 8
14:30TOP'63 4-IJVC 3
14:30QVC 1-TOP'63 1
dinsdag 28 september 2021
19:00WWS 1-TOP'63 1
zaterdag 02 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-DWP JO14-1
10:00TOP'63 JO10-1-SC Joure MO10-1
10:15Hielpen JO17-1-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 2-Blauw Wit '34 3
14:30TOP'63 1-SC Bolsward 1
14:30ONS Sneek 4-TOP'63 4
15:00SC Bolsward 4-TOP'63 3
15:00vv Sneek Wit Zwart JO19-2-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website