Foto's TOP'63 JO13-1

Teamfoto TOP'63 J013-1 (najaar 2017)

Toegevoegd op 03-10-2017
Achterste rij, links naar rechts: Rutger Terpstra Tjitse Veldhuis Yorick Hoogland Redmer van...

Bekijk verder >>


Teamfoto TOP'63 J013-1 (voorjaar 2017)

Toegevoegd op 03-10-2017

Bekijk verder >>


TOP'63 D1 kampioen najaar 2013

Toegevoegd op 09-12-2013
Zaterdag 7 december is TOP D1 kampioen geworden. Foto's gemaakt door Henk Yntema

Bekijk verder >>


TOP'63 JO13-1
STAND TOP'63 JO13-1
1. TOP'63 JO13-1 4 - 12 28
2. S.C. Stiens JO13-2 4 - 12 17
3. ONS Sneek JO13-3 4 - 10 27
4. Oosterlittens JO13-1 4 - 9 8
5. EBC JO13-1G 4 - 6 -1
6. Tzummarum JO13-1 4 - 6 -1
7. Zeerobben JO13-2 4 - 6 -6
8. Oudega/HJSC/Heeg JO13-2JM 4 - 4 1
9. Woudsend JO13-1 4 - 3 -20
10. Balk JO13-2 4 - 1 -12
11. Oeverzwaluwen JO13-1 4 - 1 -18
12. Makkum JO13-2 4 - 0 -23
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Brandsma JachtenBouwwaarBouwbedrijf van der MeerDS fotografieLokaal 55Watersportcentrum Hart van FrieslandTOP'63 ShopTextielstraLaura Keizer Fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Cafe de BuorrenElzinga Specialist in spuitwerkSchraa AssurantienJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwAquasolarD.S.S.I. RVS apparatenAutobedrijf U. de JongRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningHoveniersbedrijf WijnjaTjeerd van Netten HoveniersAtsma GevelreinigingFysio Actief
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 oktober 2021 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Waterpoort Boys 1 Waterpoort Boys 1

Stand
10. TOP'63 4-4
13. Waterpoort Boys 4-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
donderdag 28 oktober 2021
20:00Oudega 1-TOP'63 4
zaterdag 30 oktober 2021
10:00TOP'63 JO17-1-SC Joure JO17-5
10:00TOP'63 JO19-1-ST SDS Nijland JO19-1
10:30Creil-Bant JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Workum 3-TOP'63 2
14:00TOP'63 3-Scharnegoutum'70 3
14:30TOP'63 4-De Walde 2
14:30Sleat 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website