TOP'63 JO17-1

Kampioen Najaarscompetitie 3de klasse 9

TOP'63 B1 2014

Achterste rij van links naar rechts: Wibrand Koster (trainer), Eelco Rijkens, Bouwe Visser, Wieger Westerdijk, Gerben Homsma, Jesse Metselaar, Jorn Veenstra, Sietze van de Groot, Gerben Brouwer, Martijn Bekking, Rimmer de Jong (leider).

Voorste rij van links naar rechts: Arjen van der Brug, Noah Groenendijk, Wieger Baarda, Wybe de Jong, Sander Douma, Hiddo Wolters, Sjors van der Veen.

Op de foto ontbreken: Franke de Jong, Stephan Tichelaar, Sief Bekking (begeleider). 


TOP'63 JO17-1
STAND TOP'63 JO17-1
1. Balk JO17-2 8 - 22 41
2. Woudsend JO17-1 7 - 16 27
3. TOP'63 JO17-1 7 - 16 14
4. SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 7 - 15 7
5. LSC 1890 JO17-3 8 - 13 16
6. SC Joure JO17-4 6 - 12 10
7. Workum JO17-2G 8 - 11 11
8. SWZ Boso Sneek JO17-2 6 - 6 -1
9. ST SDS/Nijland JO17-2 8 - 5 -29
10. SC Bolsward JO17-4 6 - 4 -26
11. GAVC JO17-2 8 - 4 -38
12. LSC 1890 JO17-4 7 - 0 -32
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Lokaal 55DS fotografieBrandsma JachtenTextielstraTOP'63 ShopWatersportcentrum Hart van FrieslandLaura Keizer FotografieBouwbedrijf van der Meer
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Schraa AssurantienFysio ActiefRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningD.S.S.I. RVS apparatenCafe de BuorrenAtsma GevelreinigingJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwElzinga Specialist in spuitwerkTjeerd van Netten HoveniersHoveniersbedrijf WijnjaAquasolarAutobedrijf U. de Jong
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 november 2019 om 14:30 uur

Sleat 1 Sleat 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark 't Krudfjild
Stand
8. Sleat 8-10
13. TOP'63 8-3
HET PROGRAMMA WEKEN 47 - 48 >> <<
zaterdag 23 november 2019
10:00TOP'63 JO17-1-ST SDS/Nijland JO17-2
10:00TOP'63 JO10-1-vv Nijland JO10-1
10:00Akkrum JO13-2-TOP'63 JO13-1
10:30Workum JO15-1-TOP'63 JO15-1
12:30Waterpoort Boys JO19-1-TOP'63 JO19-1
14:30Sleat 1-TOP'63 1
14:30TOP'63 3-Bakhuizen 2
14:30Hielpen 1-TOP'63 2
zaterdag 30 november 2019
09:00NOK JO10-1G-TOP'63 JO10-1
10:00TOP'63 JO13-1-ST NOK/Bakhuizen JO13-1G
10:00TOP'63 JO19-1-Mulier/Arum/Stormv. JO19-1
10:30Joure SC JO17-4-TOP'63 JO17-1
11:30TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-4
12:00TOP'63 2-Joure SC 8
14:30TOP'63 1-Tollebeek 1
14:30V.V. Heeg 3-TOP'63 3
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website