TOP'63 JO17-1

Kampioen Najaarscompetitie 3de klasse 9

TOP'63 B1 2014

Achterste rij van links naar rechts: Wibrand Koster (trainer), Eelco Rijkens, Bouwe Visser, Wieger Westerdijk, Gerben Homsma, Jesse Metselaar, Jorn Veenstra, Sietze van de Groot, Gerben Brouwer, Martijn Bekking, Rimmer de Jong (leider).

Voorste rij van links naar rechts: Arjen van der Brug, Noah Groenendijk, Wieger Baarda, Wybe de Jong, Sander Douma, Hiddo Wolters, Sjors van der Veen.

Op de foto ontbreken: Franke de Jong, Stephan Tichelaar, Sief Bekking (begeleider). 


TOP'63 JO17-1
STAND TOP'63 JO17-1
1. Scharnegoutum'70 JO17-1 2 - 6 4
2. SC Bolsward JO17-2 2 - 4 2
3. SJO RVLC JO17-1 2 - 4 2
4. Waterpoort Boys JO17-1 2 - 4 1
5. Heerenveense Boys JO17-2 1 - 3 2
6. SJO WTTC JO17-1 1 - 3 2
7. V.V. Heerenveen JO17-3 2 - 3 0
8. TOP'63 JO17-1 2 - 1 -2
9. Woudsend JO17-1 1 - 0 -1
10. SC Joure JO17-4 1 - 0 -2
11. Delfstrahuizen JO17-1 2 - 0 -4
12. Balk JO17-2 2 - 0 -4
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
DS fotografieBrandsma JachtenTextielstraLokaal 55Laura Keizer FotografieWatersportcentrum Hart van FrieslandBouwwaarTOP'63 ShopBouwbedrijf van der Meer
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Tjeerd van Netten HoveniersFysio ActiefAutobedrijf U. de JongAtsma GevelreinigingJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwD.S.S.I. RVS apparatenHoveniersbedrijf WijnjaSchraa AssurantienRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningAquasolarCafe de BuorrenElzinga Specialist in spuitwerk
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 22 februari 2020 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - QVC 1 QVC 1

Stand
6. QVC 15-26
10. TOP'63 15-14
AGENDA
  • Op vrijdag 28 februari 2020 presenteert TOP'63 Voetbalvrouwen Bingo (mannen ook welkom), aanvang 20:00.
  • Het jaarlijkse Darttoernooi staat weer op het programma en dit op 7 maart 2020, aanvang 18:30.
HET PROGRAMMA WEKEN 08 - 9 >> <<
zaterdag 22 februari 2020
10:00TOP'63 JO15-1-Zeerobben JO15-3
10:00TOP'63 JO19-1-Zeerobben JO19-2
14:00VVI 4-TOP'63 2
14:30TOP'63 1-QVC 1
zaterdag 29 februari 2020
09:00QVC JO13-1G-TOP'63 JO13-1
10:00TOP'63 JO15-1-Heerenveen JO15-4
10:00TOP'63 JO10-1-Oudega/HJSC/Heeg JO10-2
12:00Scharnegoutum'70 JO17-1-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 JO19-1-ST NOK/Bakhuizen JO19-1
12:15ONS Sneek 4-TOP'63 2
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website