TOP'63 JO17-1

Kampioen Najaarscompetitie 3de klasse 9

TOP'63 B1 2014

Achterste rij van links naar rechts: Wibrand Koster (trainer), Eelco Rijkens, Bouwe Visser, Wieger Westerdijk, Gerben Homsma, Jesse Metselaar, Jorn Veenstra, Sietze van de Groot, Gerben Brouwer, Martijn Bekking, Rimmer de Jong (leider).

Voorste rij van links naar rechts: Arjen van der Brug, Noah Groenendijk, Wieger Baarda, Wybe de Jong, Sander Douma, Hiddo Wolters, Sjors van der Veen.

Op de foto ontbreken: Franke de Jong, Stephan Tichelaar, Sief Bekking (begeleider). 


TOP'63 JO17-1
STAND TOP'63 JO17-1
1. Balk JO17-2 0 - 0 0
2. SC Bolsward JO17-4 0 - 0 0
3. GAVC JO17-2 0 - 0 0
4. SC Joure JO17-4 0 - 0 0
5. LSC 1890 JO17-3 0 - 0 0
6. LSC 1890 JO17-4 0 - 0 0
7. ST SDS/Nijland JO17-2 0 - 0 0
8. SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 0 - 0 0
9. SWZ Boso Sneek JO17-2 0 - 0 0
10. TOP'63 JO17-1 0 - 0 0
11. Workum JO17-2G 0 - 0 0
12. Woudsend JO17-1 0 - 0 0
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Laura Keizer FotografieDS fotografieTextielstraLokaal 55TOP'63 ShopBouwbedrijf van der MeerWatersportcentrum Hart van FrieslandBrandsma Jachten
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U. de JongHoveniersbedrijf WijnjaCafe de BuorrenSchraa AssurantienD.S.S.I. RVS apparatenElzinga Specialist in spuitwerkTjeerd van Netten HoveniersJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwFysio ActiefRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningAtsma GevelreinigingAquasolar
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 21 september 2019 om 14:30 uur

QVC 1 QVC 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Ribbe
Stand
8. QVC 0-0
12. TOP'63 0-0
HET PROGRAMMA WEKEN 38 - 39 >> <<
zaterdag 21 september 2019
09:00Mulier JO15-1-TOP'63 JO15-1
10:00TOP'63 JO17-1-Woudsend JO17-1
10:00TOP'63 JO13-1-ST IJVC/Blauwhuis JO13-1
10:15Oeverzwaluwenn JO10-1-TOP'63 JO10-1
12:00TOP'63 2-Sleat 2
12:00AVC JO19-1-TOP'63 JO19-1
14:30QVC 1-TOP'63 1
15:30SWZ Boso Sneek 2-TOP'63 3
zaterdag 28 september 2019
09:00SJO RVLC JO13-2-TOP'63 JO13-1
10:00TOP'63 JO19-1-SDS JO19-2
10:00TOP'63 JO10-1-Woudsend JO10-1
11:30TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-3
14:00LSC 1890 JO17-3-TOP'63 JO17-1
14:00Udiros 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 3-IJVC 3
14:30TOP'63 1-AVC 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website