Jeugdcommissie

Functie omschrijving Jeugdcommissie

Bestuursverantwoordelijke: Voetbaltechnische zaken jeugd

De taken van de jeugdcommissie bestaan uit:

  • Eindverantwoordelijk voor de planning van de wedstrijden en de communicatie hierover
  • Inplannen van bemanning via rooster van de bestuurskamer
  • Uitwerken van de wedstrijdprogramma’s jeugd (publicatie website etc.) en verdeling van velden, kleedruimtes
  • Verantwoordelijk voor het regelen van clubscheidsrechters
  • Communicatie over wedstrijdwijzigingen van de KNVB naar elftalleiders
  • Communicatie met jeugdleiders en ouders
  • Bewaken waarden en normen binnen de club
  • Tijdig informeren van betrokkenen (tegenpartij, scheidsrechter en leiders) ingeval van afgelaste thuiswedstrijden
  • Bijhouden contactgegevens andere verenigingen
  • Ondersteuning bij opstellen oefenprogramma’s voor de jeugd
  • Jaarlijkse aanvraag van jeugdteams richting de KNVB
  • Verzorgen digitaal wedstrijdformulieren tijdig via de sportlink site (KNVB) zijn ingevoerd
Vrijwilligersbeleid
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TextielstraTOP'63 ShopBouwwaarBouwbedrijf van der MeerBrandsma JachtenLaura Keizer FotografieLokaal 55Watersportcentrum Hart van FrieslandDS fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Fysio ActiefAutobedrijf U. de JongJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwElzinga Specialist in spuitwerkRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningAquasolarCafe de BuorrenTjeerd van Netten HoveniersD.S.S.I. RVS apparatenAtsma GevelreinigingSchraa AssurantienHoveniersbedrijf Wijnja
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 21 mei 2022 om 14:30 uur

NOK 1 NOK 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Skelp
Stand
11. TOP'63 22-21
14. NOK 23-9
HET PROGRAMMA WEKEN 20 - 21 >> <<
woensdag 18 mei 2022
18:30TOP'63 JO8-1-SJO RVLC JO8-3
zaterdag 21 mei 2022
09:00QVC JO14-1JM-TOP'63 JO14-1
10:00TOP'63 JO10-1-SC Joure JO10-3
10:00SC Berlikum JO19-1-TOP'63 JO19-1
11:30TOP'63 JO17-1-Hielpen JO17-1
14:30NOK 1-TOP'63 1
14:30VVI 4-TOP'63 3
dinsdag 24 mei 2022
20:00AVC 1-TOP'63 1
vrijdag 27 mei 2022
19:30Workum 45+1-TOP'63 45+1
19:30Blauwhuis 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 28 mei 2022
10:00TOP'63 JO19-1-Akkrum JO19-1
10:05SDS JO8-3-TOP'63 JO8-1
11:00SC Bolsward JO10-3-TOP'63 JO10-1
12:15SC Franeker JO17-3-TOP'63 JO17-1
14:30TOP'63 1-SC Franeker 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. SC Bolsward 1 23 - 51 44
2. Waterpoort Boys 1 23 - 45 14
3. SC Franeker 1 23 - 41 14
4. QVC 1 23 - 38 22
5. Delfstrahuizen 1 23 - 38 3
6. Creil-Bant 1 23 - 37 8
7. Foarut 1 23 - 37 1
8. Sleat 1 23 - 35 10
9. Tollebeek 1 23 - 32 -1
10. AVC 1 22 - 25 -10
11. TOP'63 1 22 - 21 -8
12. HJSC 1 23 - 19 -29
13. De Walde 1 23 - 16 -14
14. NOK 1 23 - 9 -54
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website