Stafleden v.v. T.O.P. '63 verlengen

geplaatst: dinsdag 2 maart 2021

Naast hoofdtrainer Arjen Hoekstra, hebben ook de assistent-trainers Ronald Dijkstra en Gerrit Zwerver, die tevens trainer is van de B-selectie, hun contract verlengd.

De verzorgster Natascha Priem, de keeperstrainer Pieter Siem Wijnja, de leiders Jan Huisman en Dirk de Veen en grensrechter Auke Wind, zullen ook volgend seizoen tot de staf behoren.

Van de A-selectie hebben clubicoon Atze Atsma en Wolter van Erkelens, aangegeven een stap terug te willen doen. De rest van de selectie heeft aangegeven ook het volgend seizoen voor v.v. T.O.P. '63 uit te willen komen.


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
DS fotografieBrandsma JachtenBouwbedrijf van der MeerTOP'63 ShopWatersportcentrum Hart van FrieslandBouwwaarLaura Keizer FotografieTextielstraLokaal 55
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U. de JongCafe de BuorrenJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwHoveniersbedrijf WijnjaElzinga Specialist in spuitwerkAquasolarTjeerd van Netten HoveniersRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningFysio ActiefAtsma GevelreinigingSchraa AssurantienD.S.S.I. RVS apparaten
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 16 oktober 2021 om 15:00 uur

Tollebeek 1 Tollebeek 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark vv Tollebeek
Stand
7. Tollebeek 3-4
8. TOP'63 3-4
HET PROGRAMMA WEKEN 41 - 42 >> <<
vrijdag 15 oktober 2021
TOP'63 45+1-LSC 1890 45+1
Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 16 oktober 2021
11:00Nieuweschoot JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Blauw Wit '34 JO19-2-TOP'63 JO19-1
14:30TOP'63 4-Scharnegoutum'70 4
15:00Tollebeek 1-TOP'63 1
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website