Proftraining voor de jeugd

geplaatst: donderdag 26 november 2020

Woensdag 25 november was het dan eindelijk zover. Er kwam een trainer van sc Heerenveen bij v.v. Top’63 langs om de jeugdleden een echte proftraining te geven. Tijdens de training van de jongste jeugd werden er verschillende oefeningen gedaan, zoals snelheidschieten, voetbalsjoelen, een partijspel en een paar techniek oefeningen in de middencirkel. De oudste groep ging verschillende oefeningen doen, welke met de opbouw van achteruit te maken had. Dit werd later uitgewerkt in een groot partijspel van 10 tegen 10. De jeugdleden deden goed hun best om alle oefeningen goed mee te doen.
Het was een zeer geslaagde en leerzame middag in deze bijzondere periode waarin er geen voetbalcompetitie plaats kan vinden. Met dank aan de trainer van Heerenveen, Sander Douma en Nanny Leenstra voor de lekker limonade, koffie en thee.
Zie voor meer foto's op Facebook; facebook.com/VV.Top.63


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
LycaMobile
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Clubshop TOP'63TextielstraWolter Postma DienstverleningSijperda verhuurKroon VleeswarenWatersportcentrum Hart van FrieslandBergstra wonenDutch Energy GroupBouwwaarSchraa AssurantiƫnHemaAtsma Grond- en WaterwerkenTerpstra daktechniek
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Atsma GevelreinigingHomsma AgriserviceAquasolarElzinga specialist in spuitwerkJasper BouwtFysio ActiefTjeerd van Netten HoveniersAutobedrijf U. de JongJeroen Bijlsma TuinenRoelof J. Booy DienstverleningJachtwerf Popma
HET PROGRAMMA WEKEN 32 - 33 >> <<
zaterdag 15 augustus 2026
14:30TOP 1-SWZ 2
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website