Een mooie zuil aangeboden door Arjen en Natascha

geplaatst: maandag 31 augustus 2020

Bij aanvang van de bekerwedstrijd TOP’63 1 – Workum 1 zorgden Arjen en Natascha Hoekstra voor een aangename verrassing. Zij boden vv TOP’63 een prachtige zuil aan.

Een zeer welkome aanvulling op de uitstraling van de thuiswedstrijden van TOP 1.

Arjen en Natascha hartelijk dank voor dit mooie geschenk.

We hopen op een sportief en succesvol voetbalseizoen.

Bestuur TOP’63


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TextielstraBrandsma JachtenLokaal 55Bouwbedrijf van der MeerDS fotografieBouwwaarTOP'63 ShopWatersportcentrum Hart van FrieslandLaura Keizer Fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U. de JongAtsma GevelreinigingSchraa AssurantienD.S.S.I. RVS apparatenJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwElzinga Specialist in spuitwerkRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningAquasolarTjeerd van Netten HoveniersFysio ActiefCafe de BuorrenHoveniersbedrijf Wijnja
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 26 september 2020 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - SC Bolsward 1 SC Bolsward 1

Wedstrijdsponsor
D.S.S.I. RVS apparaten

D.S.S.I. RVS apparaten
HET PROGRAMMA WEKEN 39 - 40 >> <<
vrijdag 25 september 2020
19:30TOP 45 +-LSC 45 +
19:30HJSC 35 +-TOP 35 +
19:30TOP'63 35+1-HJSC 35+1
19:30LSC 1890 45+1-TOP'63 45+1
20:00Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
20:00TOP'63 45+1-vv Sneek Wit Zwart 45+1
20:30Mulier 35+1-TOP'63 35+1
21:00Waterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
21:30TOP'63 45+1-ONS Sneek 45+1
zaterdag 26 september 2020
10:00TOP'63 JO10-1-SJO RVLC JO10-4
10:00TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-2
10:15Tzummarum JO13-1-TOP'63 JO13-1
11:00TOP'63 JO17-1-Akkrum JO17-2
12:00Delfstrahuizen 2-TOP'63 2
12:30Makkum 4-TOP'63 3
14:30TOP'63 1-SC Bolsward 1
14:30Workum JO19-2-TOP'63 JO19-1
zaterdag 03 oktober 2020
08:30GAVC JO15-2-TOP'63 JO15-1
09:00Oudehaske JO10-1G-TOP'63 JO10-1
10:00TOP'63 JO17-1-ONS Sneek JO17-2
10:00TOP'63 JO13-1-Balk JO13-2G
12:15H'veense Boys JO19-2-TOP'63 JO19-1
12:45VVI 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 3-SC Bolsward 6
14:30Foarut 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. Delfstrahuizen 1 - 3 6
2. AVC 1 - 3 5
3. Tollebeek 1 - 3 5
4. SC Bolsward 1 - 3 3
5. Sleat 1 - 3 3
6. SSA Creil-Bant 1 - 3 3
7. HJSC 1 - 1 0
8. TOP'63 1 - 1 0
9. Foarut 1 - 0 -3
10. SC Franeker 1 - 0 -3
11. QVC 1 - 0 -3
12. NOK 1 - 0 -5
13. De Walde 1 - 0 -5
14. Waterpoort Boys 1 - 0 -6
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website