Trainingen

geplaatst: zaterdag 13 juni 2020

Vandaag was de laatste training door de selectie. Ondanks Corona kon er toch nog 14 dagen 3x per week getraind worden met een gedreven selectie!

Op 8 augustus start de voorbereiding voor het nieuwe seizoen. Hopelijk ook weer met net zo'n gedrevenheid.


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Watersportcentrum Hart van FrieslandTextielstraTOP'63 ShopBouwwaarLaura Keizer FotografieDS fotografieBouwbedrijf van der MeerBrandsma JachtenLokaal 55
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
J. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwFysio ActiefElzinga Specialist in spuitwerkAutobedrijf U. de JongHoveniersbedrijf WijnjaCafe de BuorrenD.S.S.I. RVS apparatenTjeerd van Netten HoveniersAquasolarAtsma GevelreinigingRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningSchraa Assurantien
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 26 september 2020 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - SC Bolsward 1 SC Bolsward 1

Wedstrijdsponsor
D.S.S.I. RVS apparaten

D.S.S.I. RVS apparaten
HET PROGRAMMA WEKEN 39 - 40 >> <<
vrijdag 25 september 2020
19:30TOP 45 +-LSC 45 +
19:30HJSC 35 +-TOP 35 +
19:30TOP'63 35+1-HJSC 35+1
19:30LSC 1890 45+1-TOP'63 45+1
20:00Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
20:00TOP'63 45+1-vv Sneek Wit Zwart 45+1
20:30Mulier 35+1-TOP'63 35+1
21:00Waterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
21:30TOP'63 45+1-ONS Sneek 45+1
zaterdag 26 september 2020
10:00TOP'63 JO10-1-SJO RVLC JO10-4
10:00TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-2
10:15Tzummarum JO13-1-TOP'63 JO13-1
11:00TOP'63 JO17-1-Akkrum JO17-2
12:00Delfstrahuizen 2-TOP'63 2
12:30Makkum 4-TOP'63 3
14:30TOP'63 1-SC Bolsward 1
14:30Workum JO19-2-TOP'63 JO19-1
zaterdag 03 oktober 2020
08:30GAVC JO15-2-TOP'63 JO15-1
09:00Oudehaske JO10-1G-TOP'63 JO10-1
10:00TOP'63 JO17-1-ONS Sneek JO17-2
10:00TOP'63 JO13-1-Balk JO13-2G
12:15H'veense Boys JO19-2-TOP'63 JO19-1
12:45VVI 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 3-SC Bolsward 6
14:30Foarut 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. Delfstrahuizen 1 - 3 6
2. AVC 1 - 3 5
3. Tollebeek 1 - 3 5
4. SC Bolsward 1 - 3 3
5. Sleat 1 - 3 3
6. SSA Creil-Bant 1 - 3 3
7. HJSC 1 - 1 0
8. TOP'63 1 - 1 0
9. Foarut 1 - 0 -3
10. SC Franeker 1 - 0 -3
11. QVC 1 - 0 -3
12. NOK 1 - 0 -5
13. De Walde 1 - 0 -5
14. Waterpoort Boys 1 - 0 -6
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website