Promotie/degradatieregeling 4e klass A

geplaatst: vrijdag 20 september 2019

Elk team probeert het maximale te realiseren. Iedereen hoopt uiteraard op een kampioenschap of promotie via de nacompetitie. Maar waar moet je in de competitie eindigen om daarvoor in aanmerking te kunnen komen of om bijvoorbeeld degradatie te ontlopen?

  • De kampioenen promoveren naar de 3e klasse van het zaterdagvoetbal.
  • De periodekampioenen van de 4e klassen A t/m D spelen volgens een vastgesteld schema samen met de herkansers van de 3e klassen voor 8 plaatsen in de 3e klasse van het zaterdagvoetbal.
  • De nummers 12 en 13 van de 4e klassen A t/m D spelen volgens een vastgesteld schema samen met de periodekampioenen van de 5e klassen een nacompetitie voor 6 plaatsen in de 4e klasse van het zaterdagvoetbal.
  • De nummer 14 degradeert naar de 5e klasse van het zaterdagvoetbal.

Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Laura Keizer FotografieDS fotografieBouwbedrijf van der MeerWatersportcentrum Hart van FrieslandLokaal 55TextielstraTOP'63 ShopBrandsma Jachten
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Tjeerd van Netten HoveniersJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwAquasolarCafe de BuorrenSchraa AssurantienFysio ActiefD.S.S.I. RVS apparatenAtsma GevelreinigingElzinga Specialist in spuitwerkAutobedrijf U. de JongHoveniersbedrijf WijnjaRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverlening
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 19 oktober 2019 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - HJSC 1 HJSC 1

Wedstrijdsponsor
Tjeerd van Netten Hoveniers

Tjeerd van Netten Hoveniers
Stand
12. TOP'63 4-3
13. HJSC 3-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 19 oktober 2019
10:00TOP'63 JO10-1-NOK JO10-1G
12:00TOP'63 2-Sleat 2
14:30TOP'63 1-HJSC 1
14:30SDS 4-TOP'63 3
zaterdag 26 oktober 2019
09:00ONS Sneek JO13-2-TOP'63 JO13-1
09:00Oudega/HJSC/Heeg JO15-2-TOP'63 JO15-1
10:00TOP'63 JO19-1-ONS Sneek JO19-2
10:00TOP'63 JO17-1-GAVC JO17-2
12:25DWP 3-TOP'63 2
14:30TOP'63 3-Workum 4
15:00Franeker SC 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. QVC 1 4 - 9 4
2. SSA Creil-Bant 1 4 - 9 -1
3. SC Franeker 1 4 - 8 4
4. Waterpoort Boys 1 4 - 8 2
5. Delfstrahuizen 1 4 - 7 2
6. Foarut 1 4 - 7 1
7. AVC 1 3 - 6 10
8. Sleat 1 4 - 6 4
9. NOK 1 4 - 6 1
10. Tollebeek 1 4 - 4 -2
11. SC Bolsward 1 4 - 3 -4
12. TOP'63 1 4 - 3 -8
13. HJSC 1 3 - 1 -4
14. De Walde 1 4 - 0 -9
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website