Promotie/degradatieregeling 4e klass A

geplaatst: vrijdag 20 september 2019

Elk team probeert het maximale te realiseren. Iedereen hoopt uiteraard op een kampioenschap of promotie via de nacompetitie. Maar waar moet je in de competitie eindigen om daarvoor in aanmerking te kunnen komen of om bijvoorbeeld degradatie te ontlopen?

  • De kampioenen promoveren naar de 3e klasse van het zaterdagvoetbal.
  • De periodekampioenen van de 4e klassen A t/m D spelen volgens een vastgesteld schema samen met de herkansers van de 3e klassen voor 8 plaatsen in de 3e klasse van het zaterdagvoetbal.
  • De nummers 12 en 13 van de 4e klassen A t/m D spelen volgens een vastgesteld schema samen met de periodekampioenen van de 5e klassen een nacompetitie voor 6 plaatsen in de 4e klasse van het zaterdagvoetbal.
  • De nummer 14 degradeert naar de 5e klasse van het zaterdagvoetbal.

Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Brandsma JachtenBouwbedrijf van der MeerBouwwaarDS fotografieWatersportcentrum Hart van FrieslandTOP'63 ShopTextielstraLokaal 55Laura Keizer Fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Hoveniersbedrijf WijnjaRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningD.S.S.I. RVS apparatenTjeerd van Netten HoveniersElzinga Specialist in spuitwerkJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwCafe de BuorrenAtsma GevelreinigingAquasolarSchraa AssurantienAutobedrijf U. de JongFysio Actief
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 21 mei 2022 om 14:30 uur

NOK 1 NOK 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Skelp
Stand
11. TOP'63 22-21
14. NOK 23-9
HET PROGRAMMA WEKEN 20 - 21 >> <<
woensdag 18 mei 2022
18:30TOP'63 JO8-1-SJO RVLC JO8-3
zaterdag 21 mei 2022
09:00QVC JO14-1JM-TOP'63 JO14-1
10:00TOP'63 JO10-1-SC Joure JO10-3
10:00SC Berlikum JO19-1-TOP'63 JO19-1
11:30TOP'63 JO17-1-Hielpen JO17-1
14:30NOK 1-TOP'63 1
14:30VVI 4-TOP'63 3
dinsdag 24 mei 2022
20:00AVC 1-TOP'63 1
vrijdag 27 mei 2022
19:30Workum 45+1-TOP'63 45+1
19:30Blauwhuis 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 28 mei 2022
10:00TOP'63 JO19-1-Akkrum JO19-1
10:05SDS JO8-3-TOP'63 JO8-1
11:00SC Bolsward JO10-3-TOP'63 JO10-1
12:15SC Franeker JO17-3-TOP'63 JO17-1
14:30TOP'63 1-SC Franeker 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. SC Bolsward 1 23 - 51 44
2. Waterpoort Boys 1 23 - 45 14
3. SC Franeker 1 23 - 41 14
4. QVC 1 23 - 38 22
5. Delfstrahuizen 1 23 - 38 3
6. Creil-Bant 1 23 - 37 8
7. Foarut 1 23 - 37 1
8. Sleat 1 23 - 35 10
9. Tollebeek 1 23 - 32 -1
10. AVC 1 22 - 25 -10
11. TOP'63 1 22 - 21 -8
12. HJSC 1 23 - 19 -29
13. De Walde 1 23 - 16 -14
14. NOK 1 23 - 9 -54
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website