Promotie/degradatieregeling 4e klass A

geplaatst: vrijdag 20 september 2019

Elk team probeert het maximale te realiseren. Iedereen hoopt uiteraard op een kampioenschap of promotie via de nacompetitie. Maar waar moet je in de competitie eindigen om daarvoor in aanmerking te kunnen komen of om bijvoorbeeld degradatie te ontlopen?

  • De kampioenen promoveren naar de 3e klasse van het zaterdagvoetbal.
  • De periodekampioenen van de 4e klassen A t/m D spelen volgens een vastgesteld schema samen met de herkansers van de 3e klassen voor 8 plaatsen in de 3e klasse van het zaterdagvoetbal.
  • De nummers 12 en 13 van de 4e klassen A t/m D spelen volgens een vastgesteld schema samen met de periodekampioenen van de 5e klassen een nacompetitie voor 6 plaatsen in de 4e klasse van het zaterdagvoetbal.
  • De nummer 14 degradeert naar de 5e klasse van het zaterdagvoetbal.

Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Bouwbedrijf van der MeerLaura Keizer FotografieWatersportcentrum Hart van FrieslandBouwwaarBrandsma JachtenLokaal 55TOP'63 ShopTextielstraDS fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U. de JongRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningTjeerd van Netten HoveniersHoveniersbedrijf WijnjaD.S.S.I. RVS apparatenSchraa AssurantienAtsma GevelreinigingFysio ActiefAquasolarCafe de BuorrenJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwElzinga Specialist in spuitwerk
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 oktober 2021 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Waterpoort Boys 1 Waterpoort Boys 1

Stand
10. TOP'63 4-4
13. Waterpoort Boys 4-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
donderdag 28 oktober 2021
20:00Oudega 1-TOP'63 4
zaterdag 30 oktober 2021
10:00TOP'63 JO17-1-SC Joure JO17-5
10:00TOP'63 JO19-1-ST SDS Nijland JO19-1
10:30Creil-Bant JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Workum 3-TOP'63 2
14:00TOP'63 3-Scharnegoutum'70 3
14:30TOP'63 4-De Walde 2
14:30Sleat 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website