TOP D1 sluit seizoen af met een hoofdprijs

geplaatst: woensdag 1 juni 2016

Afgelopen zaterdag heeft TOP D1 zijn seizoen afgesloten met een toernooi bij Sneek Wit-Zwart. Onder prachtige omstandigheden speelden 25 teams om de hoofdprijzen in 5 poules.

TOP D1 was de gedoodverfde favoriet in poule 5.  De druk was blijkbaar iets te groot want de 1e wedstrijd tegen SWZ D5 werd met een 1-1 gelijkspel afgesloten.

Na een peptalk van de coaches Ruben en Michiel gingen de jongens daarna als de brandweer en werden de drie andere wedstrijden met 4-0, 5-0 en 7-0 winnend afgesloten.

Daarmee werd de 1e plaats royaal veiliggesteld en het seizoen op een waardige manier afgesloten.  De bijbehorende beker heeft tijdens de aansluitende feestavond van TOP ter verhoging van de feestvreugde een
prominente plek boven de bar ingenomen.


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Bouwbedrijf van der MeerLokaal 55Brandsma JachtenBouwwaarLaura Keizer FotografieWatersportcentrum Hart van FrieslandDS fotografieTOP'63 ShopTextielstra
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Schraa AssurantienJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwCafe de BuorrenElzinga Specialist in spuitwerkFysio ActiefTjeerd van Netten HoveniersHoveniersbedrijf WijnjaRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningAtsma GevelreinigingAquasolarAutobedrijf U. de JongD.S.S.I. RVS apparaten
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 16 oktober 2021 om 15:00 uur

Tollebeek 1 Tollebeek 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark vv Tollebeek
Stand
7. Tollebeek 3-4
8. TOP'63 3-4
HET PROGRAMMA WEKEN 41 - 42 >> <<
vrijdag 15 oktober 2021
TOP'63 45+1-LSC 1890 45+1
Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 16 oktober 2021
11:00Nieuweschoot JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Blauw Wit '34 JO19-2-TOP'63 JO19-1
14:30TOP'63 4-Scharnegoutum'70 4
15:00Tollebeek 1-TOP'63 1
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website