COMPETITIE INDELINGEN SENIOREN

geplaatst: dinsdag 21 juli 2015

De (concept) competitie indelingen van de senioren zijn bekend.
De nummering en programma's volgen eind augustus. Voor TOP 1 staan deze alwel vast.
De competitie start op zaterdag 5 september.

TOP'63 1, 4e klasse A 

Schemanummer Team Voorkeurstijd
1 Bant 1 15:00
2 IJVC 1 14:30
3 SC Bolsward 1 14:45
4 Nagele 1 14:30
5 Ens 1 14:30
6 AVC 1 14:30
7 Beetgum 1 14:30
8 Tzummarum 1 14:30
10 Arum 1 15:00
11 Wolvega FC 1 14:30
12 Heeg 1 14:30
13 TOP'63 1 14:30
14 Tollebeek 1 15:00

TOP'63 3, 6e klasse 

Team Voorkeurstijd
Foarut 4 14:30
HJSC 3 12:45
IJVC 3 14:30
Joure SC 6 14:30
Leeuwarder Zwaluwen 8 14:30
Mulier 3 12:45
Oudehaske 4 14:30
Scharnegoutum'70 3 14:30
TOP'63 3 14:30
Waterpoort Boys 5 14:30
Woudsend 3 14:30
Zeerobben 5 14:30

Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Watersportcentrum Hart van FrieslandTOP'63 ShopTextielstraDS fotografieLokaal 55BouwwaarBrandsma JachtenBouwbedrijf van der MeerLaura Keizer Fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Schraa AssurantienFysio ActiefElzinga Specialist in spuitwerkCafe de BuorrenRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningAquasolarAutobedrijf U. de JongD.S.S.I. RVS apparatenHoveniersbedrijf WijnjaAtsma GevelreinigingTjeerd van Netten HoveniersJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouw
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 oktober 2021 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Waterpoort Boys 1 Waterpoort Boys 1

Stand
10. TOP'63 4-4
13. Waterpoort Boys 4-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
donderdag 28 oktober 2021
20:00Oudega 1-TOP'63 4
zaterdag 30 oktober 2021
10:00TOP'63 JO17-1-SC Joure JO17-5
10:00TOP'63 JO19-1-ST SDS Nijland JO19-1
10:30Creil-Bant JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Workum 3-TOP'63 2
14:00TOP'63 3-Scharnegoutum'70 3
14:30TOP'63 4-De Walde 2
14:30Sleat 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website