COMPETITIE INDELINGEN SENIOREN

geplaatst: dinsdag 21 juli 2015

De (concept) competitie indelingen van de senioren zijn bekend.
De nummering en programma's volgen eind augustus. Voor TOP 1 staan deze alwel vast.
De competitie start op zaterdag 5 september.

TOP'63 1, 4e klasse A 

Schemanummer Team Voorkeurstijd
1 Bant 1 15:00
2 IJVC 1 14:30
3 SC Bolsward 1 14:45
4 Nagele 1 14:30
5 Ens 1 14:30
6 AVC 1 14:30
7 Beetgum 1 14:30
8 Tzummarum 1 14:30
10 Arum 1 15:00
11 Wolvega FC 1 14:30
12 Heeg 1 14:30
13 TOP'63 1 14:30
14 Tollebeek 1 15:00

TOP'63 3, 6e klasse 

Team Voorkeurstijd
Foarut 4 14:30
HJSC 3 12:45
IJVC 3 14:30
Joure SC 6 14:30
Leeuwarder Zwaluwen 8 14:30
Mulier 3 12:45
Oudehaske 4 14:30
Scharnegoutum'70 3 14:30
TOP'63 3 14:30
Waterpoort Boys 5 14:30
Woudsend 3 14:30
Zeerobben 5 14:30

Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
PowerField
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
DS fotografieTOP'63 ShopTextielstraBouwbedrijf van der MeerBouwwaarSijperda verhuurBrandsma JachtenLokaal 55Watersportcentrum Hart van FrieslandLaura Keizer Fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Elzinga Specialist in spuitwerkJeroen Bijlsma TuinenAquasolarSchraa AssurantienAutobedrijf U. de JongFysio ActiefHoveniersbedrijf WijnjaRoelof J. Booy DienstverleningCafe de BuorrenAtsma GevelreinigingJasper BouwtTjeerd van Netten HoveniersJB Interieur- en Meubelbouw
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 3 december 2022 om 13:30 uur

Tollebeek 1 Tollebeek 1 - TOP'63 1 TOP'63 19 - 1

Accommodatie
Sportpark vv Tollebeek
Stand
4. Tollebeek 10-17
12. TOP'63 9-7
HET PROGRAMMA WEKEN 48 - 49 >> <<
woensdag 30 november 2022
1-1TOP'63 JO19-1-Makkum JO19-1
vrijdag 02 december 2022
2-2ONS Sneek 45+1-TOP'63 45+1
4-1Balk 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 03 december 2022
2-3TOP'63 JO17-1-ONS Sneek JO17-2JM
TOP'63 JO10-1-ONS Sneek JO10-2
TOP'63 JO8-1-CVVO JO8-2
2-2Tzum JO14-1-TOP'63 JO14-1
TOP'63 JO19-1-Oudega/HJSC/Heeg JO19-1
9-1Tollebeek 1-TOP'63 1
zaterdag 10 december 2022
08:30H'veense Boys JO8-3-TOP'63 JO8-1
09:45SDS JO19-1-TOP'63 JO19-1
10:00TOP'63 JO14-1-SC Bolsward JO14-2
10:30SC Bolsward JO17-3-TOP'63 JO17-1
12:00LSC 1890 JO10-3-TOP'63 JO10-1
14:30TOP'63 1-IJVC 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. QVC 1 9 - 22 21
2. SC Franeker 1 9 - 22 11
3. Nagele 1 9 - 17 5
4. Tollebeek 1 10 - 17 11
5. IJVC 1 10 - 15 6
6. AVC 1 9 - 14 -1
7. Tonego 1 10 - 13 -7
8. Creil-Bant 1 9 - 10 6
9. Foarut 1 9 - 9 -8
10. Sleat 1 9 - 9 -14
11. Delfstrahuizen 1 9 - 8 -6
12. TOP'63 1 9 - 7 -14
13. SVN'69 1 9 - 4 -10
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website