COMPETITIE INDELINGEN JEUGD 11-TALLEN

geplaatst: dinsdag 21 juli 2015

De concept competitie indelingen van de junioren zijn bekend.
De nummering en het precieze programma volgen eind augustus.
De competitie start op zaterdag 12 september.

TOP'63 B1 3e klasse 

Team Voorkeurstijd
Balk B2 10:30
Balk B3 12:00
CVVO B3 12:30
Lemmer B1 12:30
Oeverzwaluwen B2 10:30
QVC B1 10:30
RKO B1 10:30
SJO EBC/Delfstrahuizen B1 11:00
ST SJO Oudega/HJSC/Heeg B2  10:30
ST SJO RVC/Langweer B2 10:30
Sleat B1 11:00
TOP'63 B1 11:30

TOP'63 C1 4e klasse 

Team Voorkeurstijd
Balk C3 10:30
Joure SC C3 09:00
LSC 1890 C4 15:00
NOK C1G 09:00
ONS Boso Sneek C4 09:00
SC Bolsward C4 09:00
ST IJVC/Blauwhuis C2 12:30
SWZ Boso Sneek C4 13:45
Scharnegoutum'70 C2 11:15
TOP'63 C1 10:00
Walde De C1G 10:30
Woudsend C1 10:30

TOP'63 D1 3e klasse 

Team Voorkeurstijd
Bakhuizen D1 10:00
LSC 1890 D4 13:30
Makkum D2 09:00
NOK D1G 09:00
ONS Boso Sneek D3 09:00
SC Bolsward D4 11:30
ST IJVC/Blauwhuis D3 09:00
ST SJO Oudega/HJSC/Heeg D3  09:00
SWZ Boso Sneek D4 09:00
TOP'63 D1 10:00
Walde De D1G 09:00
Workum D2 11:00

Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
PowerField
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Bergstra wonenBouwwaarSchraa AssurantiƫnWatersportcentrum Hart van FrieslandWolter Postma DienstverleningTextielstraBouwbedrijf van der MeerKroon VleeswarenHemaDutch Energy GroupSijperda verhuurTerpstra daktechniekTOP'63 Shop
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Jasper BouwtAquasolarFysio ActiefHoveniersbedrijf WijnjaElzinga Specialist in spuitwerkSchraa AssurantienAutobedrijf U. de JongTjeerd van Netten HoveniersRoelof J. Booy DienstverleningEetcafe de BuorrenJeroen Bijlsma Tuinen
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 2 maart 2024 om 14:00 uur

Blue Boys 1 Blue Boys 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Blauwe Kamp
Stand
4. TOP'63 13-22
9. Blue Boys 12-12
HET PROGRAMMA WEKEN 09 - 10 >> <<
dinsdag 27 februari 2024
20:00TOP1-BLAUWHUIS 1
zaterdag 02 maart 2024
09:00Langezwaag JO15-1-TOP'63 JO15-1
09:30SDS JO9-2-TOP'63 JO9-1
09:45TOP'63 JO10-1-ST IJVC/Blauwhuis JO10-1
10:00TOP'63 JO11-1-ST IJVC/Blauwhuis JO11-2
10:00TOP'63 JO19-1-Flevo Boys JO19-2
12:45Leeuwarder Zwaluwen 10-TOP'63 2
14:00Blue Boys 1-TOP'63 1
zaterdag 09 maart 2024
09:45TOP'63 JO10-1-Akkrum JO10-2
10:00TOP'63 JO15-1-FC Wolvega JO15-3
10:15Irnsum MO11-1-TOP'63 JO11-1
11:15Workum JO9-3JM-TOP'63 JO9-1
12:00TOP'63 2-Makkum 4
14:30TOP'63 1-LSC 1890 1
14:30SC Emmeloord JO19-2-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. NOK 1 13 - 32 18
2. HJSC 1 13 - 31 23
3. RKO 1 13 - 30 24
4. TOP'63 1 13 - 22 1
5. Hielpen 1 13 - 20 -1
6. Arum 1 13 - 17 -7
7. LSC 1890 1 12 - 13 -5
8. Udiros 1 13 - 13 -11
9. Blue Boys 1 12 - 12 -3
10. Mulier 1 13 - 10 -13
11. Bakhuizen 1 13 - 9 -14
12. Woudsend 1 13 - 5 -12
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website