COMPETITIE INDELINGEN JEUGD 11-TALLEN

geplaatst: dinsdag 21 juli 2015

De concept competitie indelingen van de junioren zijn bekend.
De nummering en het precieze programma volgen eind augustus.
De competitie start op zaterdag 12 september.

TOP'63 B1 3e klasse 

Team Voorkeurstijd
Balk B2 10:30
Balk B3 12:00
CVVO B3 12:30
Lemmer B1 12:30
Oeverzwaluwen B2 10:30
QVC B1 10:30
RKO B1 10:30
SJO EBC/Delfstrahuizen B1 11:00
ST SJO Oudega/HJSC/Heeg B2  10:30
ST SJO RVC/Langweer B2 10:30
Sleat B1 11:00
TOP'63 B1 11:30

TOP'63 C1 4e klasse 

Team Voorkeurstijd
Balk C3 10:30
Joure SC C3 09:00
LSC 1890 C4 15:00
NOK C1G 09:00
ONS Boso Sneek C4 09:00
SC Bolsward C4 09:00
ST IJVC/Blauwhuis C2 12:30
SWZ Boso Sneek C4 13:45
Scharnegoutum'70 C2 11:15
TOP'63 C1 10:00
Walde De C1G 10:30
Woudsend C1 10:30

TOP'63 D1 3e klasse 

Team Voorkeurstijd
Bakhuizen D1 10:00
LSC 1890 D4 13:30
Makkum D2 09:00
NOK D1G 09:00
ONS Boso Sneek D3 09:00
SC Bolsward D4 11:30
ST IJVC/Blauwhuis D3 09:00
ST SJO Oudega/HJSC/Heeg D3  09:00
SWZ Boso Sneek D4 09:00
TOP'63 D1 10:00
Walde De D1G 09:00
Workum D2 11:00

Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TextielstraWatersportcentrum Hart van FrieslandBouwbedrijf van der MeerLokaal 55Laura Keizer FotografieBouwwaarBrandsma JachtenTOP'63 ShopDS fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Atsma GevelreinigingRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningElzinga Specialist in spuitwerkFysio ActiefTjeerd van Netten HoveniersSchraa AssurantienAutobedrijf U. de JongCafe de BuorrenHoveniersbedrijf WijnjaJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwD.S.S.I. RVS apparatenAquasolar
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 16 oktober 2021 om 15:00 uur

Tollebeek 1 Tollebeek 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark vv Tollebeek
Stand
7. Tollebeek 3-4
8. TOP'63 3-4
HET PROGRAMMA WEKEN 41 - 42 >> <<
vrijdag 15 oktober 2021
TOP'63 45+1-LSC 1890 45+1
Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 16 oktober 2021
11:00Nieuweschoot JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Blauw Wit '34 JO19-2-TOP'63 JO19-1
14:30TOP'63 4-Scharnegoutum'70 4
15:00Tollebeek 1-TOP'63 1
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website