Beker-indelingen

geplaatst: zaterdag 26 juli 2014

De KNVB heeft de nieuwe Beker-indeling voor het voetbal in district Noord bekend gemaakt.

  TOP 1 TOP 2
TOP B1
1 Blauw Wit '34 1 Leeuwarder Zwaluwen 6 RES B1
2 TOP'63 1 Lions'66 2 SDS B2
3 VIOD 1 Scharnegoutum'70 2 SJO Oudega/HJSC B2
4 Workum 1 TOP'63 2 TOP'63 B1

 

  TOP C1 TOP D1 TOP E1 TOP F1
1 CVVO C5 Irnsum D2 Heeg E2 Balk F4
2 LSC 1890 C4 TOP'63 D1 SJO RVC E4 Heeg F3
3 TOP'63 C1   TOP'63 E1 Oeverzwaluwen F3
4     Woudsend E2 TOP'63 F1

Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
PowerField
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TextielstraHemaTerpstra daktechniekWatersportcentrum Hart van FrieslandBouwbedrijf van der MeerBergstra wonenSchraa AssurantiƫnWolter Postma DienstverleningDutch Energy GroupSijperda verhuurBouwwaarKroon VleeswarenTOP'63 Shop
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Jeroen Bijlsma TuinenRoelof J. Booy DienstverleningAutobedrijf U. de JongHoveniersbedrijf WijnjaElzinga Specialist in spuitwerkTjeerd van Netten HoveniersAquasolarSchraa AssurantienJasper BouwtEetcafe de BuorrenFysio Actief
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 2 maart 2024 om 14:00 uur

Blue Boys 1 Blue Boys 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Blauwe Kamp
Stand
4. TOP'63 13-22
9. Blue Boys 12-12
HET PROGRAMMA WEKEN 09 - 10 >> <<
dinsdag 27 februari 2024
20:00TOP1-BLAUWHUIS 1
zaterdag 02 maart 2024
09:00Langezwaag JO15-1-TOP'63 JO15-1
09:30SDS JO9-2-TOP'63 JO9-1
09:45TOP'63 JO10-1-ST IJVC/Blauwhuis JO10-1
10:00TOP'63 JO11-1-ST IJVC/Blauwhuis JO11-2
10:00TOP'63 JO19-1-Flevo Boys JO19-2
12:45Leeuwarder Zwaluwen 10-TOP'63 2
14:00Blue Boys 1-TOP'63 1
zaterdag 09 maart 2024
09:45TOP'63 JO10-1-Akkrum JO10-2
10:00TOP'63 JO15-1-FC Wolvega JO15-3
10:15Irnsum MO11-1-TOP'63 JO11-1
11:15Workum JO9-3JM-TOP'63 JO9-1
12:00TOP'63 2-Makkum 4
14:30TOP'63 1-LSC 1890 1
14:30SC Emmeloord JO19-2-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. NOK 1 13 - 32 18
2. HJSC 1 13 - 31 23
3. RKO 1 13 - 30 24
4. TOP'63 1 13 - 22 1
5. Hielpen 1 13 - 20 -1
6. Arum 1 13 - 17 -7
7. LSC 1890 1 12 - 13 -5
8. Udiros 1 13 - 13 -11
9. Blue Boys 1 12 - 12 -3
10. Mulier 1 13 - 10 -13
11. Bakhuizen 1 13 - 9 -14
12. Woudsend 1 13 - 5 -12
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website