Competitie-indelingen

geplaatst: vrijdag 4 juli 2014

De KNVB heeft de nieuwe competitie-indelingen voor het voetbal in district Noord bekend gemaakt.

 

TOP 1           4e klasse A

TOP 2        4e klasse 03 TOP 3      6e klasse 08
1 AVC CVVO 4 HJSC 3
2 Arum Genemuiden SC 7 Heeg 3
3 Beetgum Joure SC 3 IJVC 3
4 Ens Joure SC 4 Leeuwarder Zwaluwen 10
5 Heeg Meppel FC 6 Leovardia 8
6 Leovardia
Oudehaske 3 Lions'66 5
7 Makkum SVM 3 Oudega 2
8 Marrum TOP'63 2 SDS 5
9 Nagele Urk 7 Scharnegoutum'70 3
10 Oudehaske Urk 8 TOP'63 3
11 Ouwe Syl Wolvega FC 2 Waterpoort Boys 5
12 TOP'63   Zeerobben 5
13 Tollebeek
   

 

  TOP B1      3e klasse 09 TOP C1       4e klasse 09 TOP D1       1e klasse 06
1 Blauw Wit '34 B3 Bolsward C4 Joure SC D7
2 Bolsward B3 CVVO C5 Mildam D1
3 LSC 1890 B3 Heeg C2 Nieuweschoot D2
4 Makkum B2 Joure SC C5 Oudehaske D2
5 Nijland B1 LSC 1890 C6 SJO Oudega/HJSC D2G
6 ONS Boso Sneek B3 Langweer C1G TOP'63 D1
7 RES B2 ONS Boso Sneek C4  
8 SDS B2 ST IJVC C3  
9 SJO Oudega/HJSC B2 SWZ Boso Sneek C5  
10 ST IJVC-Blauwhuis  B2 Scharnegoutum'70 C2  
11 SWZ Boso Sneek B3 TOP'63 C1  
12 TOP'63 B1 Woudsend C1  

 

  TOP E1      4e klasse 26 TOP F1       4e klasse 28  
1 Bakhuizen E1 Bakhuizen F1  
2 Balk E2 Black Boys F1  
3 Bolsward E5 Bolsward F4  
4 Heeg E2 IJVC F2  
5 LSC 1890 E7 IJVC F4  
6 LSC 1890 E9 LSC 1890 F5  
7 QVC E2G Oeverzwaluwen F2  
8 RES E4 RES F2  
9 SDS E4 SJO Oudega/HJSC F2  
10 SWZ Boso Sneek E8 SWZ Boso Sneek F4  
11 TOP'63 E1 TOP'63 F1  
12 Workum E4 Woudsend F2  

 


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TOP'63 ShopLokaal 55BouwwaarTextielstraDS fotografieWatersportcentrum Hart van FrieslandBouwbedrijf van der MeerLaura Keizer FotografieBrandsma Jachten
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Cafe de BuorrenHoveniersbedrijf WijnjaTjeerd van Netten HoveniersAutobedrijf U. de JongSchraa AssurantienFysio ActiefElzinga Specialist in spuitwerkAquasolarD.S.S.I. RVS apparatenAtsma GevelreinigingJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverlening
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 oktober 2021 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Waterpoort Boys 1 Waterpoort Boys 1

Stand
10. TOP'63 4-4
13. Waterpoort Boys 4-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
donderdag 28 oktober 2021
20:00Oudega 1-TOP'63 4
zaterdag 30 oktober 2021
10:00TOP'63 JO17-1-SC Joure JO17-5
10:00TOP'63 JO19-1-ST SDS Nijland JO19-1
10:30Creil-Bant JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Workum 3-TOP'63 2
14:00TOP'63 3-Scharnegoutum'70 3
14:30TOP'63 4-De Walde 2
14:30Sleat 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website