Bijeenkomst selecties TOP 1 en 2 seizoen 2014/2015

geplaatst: donderdag 5 juni 2014

De volgende spelers worden a.s. dinsdag 10 juni om 19.30 uur verwacht in de kantine van TOP: 

Atsma,  A. Atze
Bergsma,  E. Eddy
Booy,  R. Roelof Jacob
Bos,  S. Steven
Camara,  M. Mohamed
Chandja,  H. Hamisi
Dalstra,  P. Peter
Dieudonne,  M.R. Ramazani
Douwsma,  N. Nick
Erkelens, van J. Jelmer
Erkelens, van W. Wolter
Hoekstra,  J. Jorn
Hoekstra,  P. Peter
Jean Baptiste,  R. Ronald
Jong, de K. Kevin
Joustra,  H.G. Henk
Kloosterman,  M. Martin
Koolen, M Mauro
Koster,  A. Arnoud
Koster,  W. Wibrand
Kuipers, P Patrick
Meer, v/d J. Jorrit
Meer, van der M. Melis
Postma,  W. Wolter
Regeling,  R. Remco
Rijpkema,  H. Hayo
Snijders,  J. Jelmer
Stel,  G. Geert
Sterk,  M. Marten
Strijker,  J. Jos
Visser,  E. Erik
Wijnja,  S. Sybren
Wind,  A. Auke
Wind,  D. Doede
Zee, van der D. Dylan

 


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TOP'63 ShopWatersportcentrum Hart van FrieslandBrandsma JachtenLaura Keizer FotografieBouwbedrijf van der MeerLokaal 55BouwwaarTextielstraDS fotografie
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Schraa AssurantienJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwCafe de BuorrenAquasolarTjeerd van Netten HoveniersD.S.S.I. RVS apparatenHoveniersbedrijf WijnjaRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningAtsma GevelreinigingFysio ActiefElzinga Specialist in spuitwerkAutobedrijf U. de Jong
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 oktober 2021 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Waterpoort Boys 1 Waterpoort Boys 1

Stand
10. TOP'63 4-4
13. Waterpoort Boys 4-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
donderdag 28 oktober 2021
20:00Oudega 1-TOP'63 4
zaterdag 30 oktober 2021
10:00TOP'63 JO17-1-SC Joure JO17-5
10:00TOP'63 JO19-1-ST SDS Nijland JO19-1
10:30Creil-Bant JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Workum 3-TOP'63 2
14:00TOP'63 3-Scharnegoutum'70 3
14:30TOP'63 4-De Walde 2
14:30Sleat 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website