Teamindelingen jeugd

geplaatst: maandag 19 mei 2014

De definitieve teamindelingen van de jeugd voor volgend seizoen staan nu online. Bij eventuele vragen/opmerkingen kunt u contact opnemen met Robert Hoekstra (lp_robert@hotmail.com).

Namens de jeugdcommissie 

Team Nr. Roepnaam Volledige naam 
B1 1 Jesse  Metselaar,  J.
  2 Eelco Rijkens,  E.
  3 Wieger Westerdijk,  W.
  4 Jorn Veenstra,  J.
  5 Gerben Brouwer,  G.
  6 Wieger Baarda,  W.
  7 Martijn Bekking,  M.
  8 Sjors Veen, van der S.
  9 Sietse Groot, de S.
  10 Bouwe Visser,  B.
  11 Wybe Jong, de W.
  12 Gerben Homsma,  G.
  13 Hiddo Wolters,  H.
  14 Sander Douma,  S.
  15 Noah Groenendijk,  N.
  16 Arjen Brug, van der A.
       
C1 1 Ruurd Atsma,  R.
  2 Daan Schriemer,  D.
  3 Yanieck Wiersma,  Y.
  4 Roan Perridon,  R.
  5 Harmen Hooghiemstra,  H.
  6 Wybren  Gras,  W.
  7 Martijn Roy Jetten,  M.R.
  8 Marten Atsma,  M.
  9 Redmer Yntema,  R.
  10 Hessel Dijkstra,  H. T.
  11 Lars Perridon,  L.
  12 Jaap Reitsma,  J.
  13 Jeffrey Bouwhuis,  J.
  14 Stefan  Douma,  S.
       
D1 1 Tygo Wiersma,  T.
7-tal 2 Aeson Nossin,  A.
  3 Ypke Veldhuis,  Y.
  4 Bouwe Westert,  B.
  5 Kelvin Jongsma,  K.
  6 Klaas Visser,  K.
  7 Finn Schlüter,  F.
  8 Bas Diepen, van B.
  9 Dirk Dijkstra,  D.R.
       
E1 1 Fetze Reitsma,  F.
  2 Yme Brouwer,  Y.
  3 Jimte Lanting,  J.
  4 Mons Kuiper,  M.
  5 Wessel Oosterkamp,  W.
  6 Floris Yme Reitsma,  F.Y.
  7 Rutger Terpstra,  R.
  8 Doutzen Jager, de D.
  9 Thijs Diepen, van T.
  10 Ilse Jansma,  I.
  11 Wynold Feenstra,  W.
       
F1 1 Yorick Hoogland,  Y.
  2 Jan Feenstra, J.
  3 Tjitse Veldhuis,  T.
  4 Arjen Hooghiemstra,  A.
  5 Olav Jaasma,  O.
  6 Dirk Jan Ten Cate,  D.J.
  7 Rein Lanting,  R.
  8 Bo Hanenburg,  B.
  9 Allard Kuindersma,  A.
  10 Mikai Schlüter,  M.
  11 Yaniek Hoogstra,  Y.
       

Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Bouwbedrijf van der MeerBrandsma JachtenBouwwaarDS fotografieLaura Keizer FotografieTextielstraTOP'63 ShopWatersportcentrum Hart van FrieslandLokaal 55
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Elzinga Specialist in spuitwerkFysio ActiefTjeerd van Netten HoveniersSchraa AssurantienCafe de BuorrenAquasolarAtsma GevelreinigingAutobedrijf U. de JongJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningD.S.S.I. RVS apparatenHoveniersbedrijf Wijnja
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 oktober 2021 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Waterpoort Boys 1 Waterpoort Boys 1

Stand
10. TOP'63 4-4
13. Waterpoort Boys 4-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
donderdag 28 oktober 2021
20:00Oudega 1-TOP'63 4
zaterdag 30 oktober 2021
10:00TOP'63 JO17-1-SC Joure JO17-5
10:00TOP'63 JO19-1-ST SDS Nijland JO19-1
10:30Creil-Bant JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Workum 3-TOP'63 2
14:00TOP'63 3-Scharnegoutum'70 3
14:30TOP'63 4-De Walde 2
14:30Sleat 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website