Teamindelingen jeugd

geplaatst: maandag 19 mei 2014

De definitieve teamindelingen van de jeugd voor volgend seizoen staan nu online. Bij eventuele vragen/opmerkingen kunt u contact opnemen met Robert Hoekstra (lp_robert@hotmail.com).

Namens de jeugdcommissie 

Team Nr. Roepnaam Volledige naam 
B1 1 Jesse  Metselaar,  J.
  2 Eelco Rijkens,  E.
  3 Wieger Westerdijk,  W.
  4 Jorn Veenstra,  J.
  5 Gerben Brouwer,  G.
  6 Wieger Baarda,  W.
  7 Martijn Bekking,  M.
  8 Sjors Veen, van der S.
  9 Sietse Groot, de S.
  10 Bouwe Visser,  B.
  11 Wybe Jong, de W.
  12 Gerben Homsma,  G.
  13 Hiddo Wolters,  H.
  14 Sander Douma,  S.
  15 Noah Groenendijk,  N.
  16 Arjen Brug, van der A.
       
C1 1 Ruurd Atsma,  R.
  2 Daan Schriemer,  D.
  3 Yanieck Wiersma,  Y.
  4 Roan Perridon,  R.
  5 Harmen Hooghiemstra,  H.
  6 Wybren  Gras,  W.
  7 Martijn Roy Jetten,  M.R.
  8 Marten Atsma,  M.
  9 Redmer Yntema,  R.
  10 Hessel Dijkstra,  H. T.
  11 Lars Perridon,  L.
  12 Jaap Reitsma,  J.
  13 Jeffrey Bouwhuis,  J.
  14 Stefan  Douma,  S.
       
D1 1 Tygo Wiersma,  T.
7-tal 2 Aeson Nossin,  A.
  3 Ypke Veldhuis,  Y.
  4 Bouwe Westert,  B.
  5 Kelvin Jongsma,  K.
  6 Klaas Visser,  K.
  7 Finn Schlüter,  F.
  8 Bas Diepen, van B.
  9 Dirk Dijkstra,  D.R.
       
E1 1 Fetze Reitsma,  F.
  2 Yme Brouwer,  Y.
  3 Jimte Lanting,  J.
  4 Mons Kuiper,  M.
  5 Wessel Oosterkamp,  W.
  6 Floris Yme Reitsma,  F.Y.
  7 Rutger Terpstra,  R.
  8 Doutzen Jager, de D.
  9 Thijs Diepen, van T.
  10 Ilse Jansma,  I.
  11 Wynold Feenstra,  W.
       
F1 1 Yorick Hoogland,  Y.
  2 Jan Feenstra, J.
  3 Tjitse Veldhuis,  T.
  4 Arjen Hooghiemstra,  A.
  5 Olav Jaasma,  O.
  6 Dirk Jan Ten Cate,  D.J.
  7 Rein Lanting,  R.
  8 Bo Hanenburg,  B.
  9 Allard Kuindersma,  A.
  10 Mikai Schlüter,  M.
  11 Yaniek Hoogstra,  Y.
       

Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
PowerField
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Wolter Postma DienstverleningBergstra wonenHemaKroon VleeswarenBouwbedrijf van der MeerWatersportcentrum Hart van FrieslandTerpstra daktechniekDutch Energy GroupTOP'63 ShopSchraa AssurantiƫnTextielstraSijperda verhuurBouwwaar
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Hoveniersbedrijf WijnjaTjeerd van Netten HoveniersJasper BouwtAquasolarFysio ActiefSchraa AssurantienAutobedrijf U. de JongRoelof J. Booy DienstverleningJeroen Bijlsma TuinenEetcafe de BuorrenElzinga Specialist in spuitwerk
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 9 december 2023 om 14:30 uur

Woudsend 1 Woudsend 1 - TOP'63 1 TOP'63 12 - 2

Accommodatie
Sportpark de Spil
Stand
4. TOP'63 9-15
12. Woudsend 8-2
HET PROGRAMMA WEKEN 49 - 50 >> <<
woensdag 06 december 2023
TOP'63 JO19-1-SC Bolsward JO19-2
zaterdag 09 december 2023
09:00TOP'63 JO9-2-SC Bolsward JO9-3
09:45TOP'63 JO9-1-Irnsum JO9-1
10:00TOP'63 JO11-1-SC Bolsward JO11-5
6-2VV Sneek Wit Zwart JO19-2-TOP'63 JO19-1
14:00H'veense Boys 10-TOP'63 2
2-2Woudsend 1-TOP'63 1
woensdag 13 december 2023
19:30TOP'63 JO15-1-Aengwirden JO15-1JM
20:00Blauw Wit '34 JO19-4-TOP'63 JO19-1
zaterdag 16 december 2023
09:00ST Woudsend JO15-2JM-TOP'63 JO15-1
09:50Mulier JO9-1JM-TOP'63 JO9-2
10:00Makkum JO9-2-TOP'63 JO9-1
11:15Workum JO11-2-TOP'63 JO11-1
12:00TOP'63 2-Leeuwarder Zwaluwen 10
12:00TOP'63 2-St.Annaparochie 4
14:30TOP'63 1-NOK 1
14:40SC Joure JO19-3-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. NOK 1 10 - 25 13
2. HJSC 1 10 - 22 12
3. RKO 1 10 - 21 14
4. TOP'63 1 9 - 15 1
5. Arum 1 10 - 15 0
6. Blue Boys 1 9 - 12 1
7. LSC 1890 1 8 - 11 -1
8. Hielpen 1 9 - 11 -3
9. Udiros 1 9 - 9 -4
10. Bakhuizen 1 10 - 8 -9
11. Mulier 1 10 - 6 -14
12. Woudsend 1 8 - 2 -10
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website