Voorjaarsreeksen F, E en D

geplaatst: dinsdag 25 februari 2014

De nieuwe indelingen en programma's van de F-, E- en D-pupillen zijn bekend.
De eerste competitiewedstrijden zijn op zaterdag 8 maart.
Alle pupillen teams spelen een hele competitie in een poule van 6 teams.

TOP'63 F2 speelt wederom in de 4e klasse en treft Oudega/HJSC F3G, Heeg F3, QVC F2G, IJVC F2 en Nijland F1.

TOP'63 F1 speelt een niveautje hoger treft SWZ F4, IJVC F1, LSC F4, Blauwhuis F1 en Oudega/HJSC F1 en komt daarnaast nog uit in het bekertoernooi.

Ook TOP'63 E1 is een niveau hoger ingeschaald en speelt tegen Scharnegoutum E2, SDS E2, RES E1, Bolsward E3 en Workum E4.

TOP'63 D1 speelt nu in de 2e klasse en komt uit tegen Oudega/HJSC D1, Heeg D1, Oudehaske D1, QVC D1G en EBC/Delfstrahuizen D1.

De toevoeging G achter een teamnummer staat voor gemengd. Dit zijn teams met zowel meiden als jongens.


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
DS fotografieTOP'63 ShopBouwbedrijf van der MeerTextielstraLaura Keizer FotografieLokaal 55BouwwaarWatersportcentrum Hart van FrieslandBrandsma Jachten
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Cafe de BuorrenAutobedrijf U. de JongTjeerd van Netten HoveniersD.S.S.I. RVS apparatenRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningAtsma GevelreinigingAquasolarSchraa AssurantienJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwHoveniersbedrijf WijnjaElzinga Specialist in spuitwerkFysio Actief
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 16 oktober 2021 om 15:00 uur

Tollebeek 1 Tollebeek 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark vv Tollebeek
Stand
7. Tollebeek 3-4
8. TOP'63 3-4
HET PROGRAMMA WEKEN 41 - 42 >> <<
vrijdag 15 oktober 2021
TOP'63 45+1-LSC 1890 45+1
Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 16 oktober 2021
11:00Nieuweschoot JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Blauw Wit '34 JO19-2-TOP'63 JO19-1
14:30TOP'63 4-Scharnegoutum'70 4
15:00Tollebeek 1-TOP'63 1
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website