Voorjaarsreeksen F, E en D

geplaatst: dinsdag 25 februari 2014

De nieuwe indelingen en programma's van de F-, E- en D-pupillen zijn bekend.
De eerste competitiewedstrijden zijn op zaterdag 8 maart.
Alle pupillen teams spelen een hele competitie in een poule van 6 teams.

TOP'63 F2 speelt wederom in de 4e klasse en treft Oudega/HJSC F3G, Heeg F3, QVC F2G, IJVC F2 en Nijland F1.

TOP'63 F1 speelt een niveautje hoger treft SWZ F4, IJVC F1, LSC F4, Blauwhuis F1 en Oudega/HJSC F1 en komt daarnaast nog uit in het bekertoernooi.

Ook TOP'63 E1 is een niveau hoger ingeschaald en speelt tegen Scharnegoutum E2, SDS E2, RES E1, Bolsward E3 en Workum E4.

TOP'63 D1 speelt nu in de 2e klasse en komt uit tegen Oudega/HJSC D1, Heeg D1, Oudehaske D1, QVC D1G en EBC/Delfstrahuizen D1.

De toevoeging G achter een teamnummer staat voor gemengd. Dit zijn teams met zowel meiden als jongens.


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
PowerField
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Bouwbedrijf van der MeerTOP'63 ShopLaura Keizer FotografieLokaal 55DS fotografieSijperda verhuurTextielstraBouwwaarBrandsma JachtenWatersportcentrum Hart van Friesland
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Atsma GevelreinigingElzinga Specialist in spuitwerkJasper BouwtJB Interieur- en MeubelbouwAutobedrijf U. de JongTjeerd van Netten HoveniersHoveniersbedrijf WijnjaCafe de BuorrenJeroen Bijlsma TuinenAquasolarFysio ActiefSchraa AssurantienRoelof J. Booy Dienstverlening
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 3 december 2022 om 13:30 uur

Tollebeek 1 Tollebeek 1 - TOP'63 1 TOP'63 19 - 1

Accommodatie
Sportpark vv Tollebeek
Stand
4. Tollebeek 10-17
12. TOP'63 9-7
HET PROGRAMMA WEKEN 48 - 49 >> <<
woensdag 30 november 2022
1-1TOP'63 JO19-1-Makkum JO19-1
vrijdag 02 december 2022
2-2ONS Sneek 45+1-TOP'63 45+1
4-1Balk 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 03 december 2022
2-3TOP'63 JO17-1-ONS Sneek JO17-2JM
TOP'63 JO10-1-ONS Sneek JO10-2
TOP'63 JO8-1-CVVO JO8-2
2-2Tzum JO14-1-TOP'63 JO14-1
TOP'63 JO19-1-Oudega/HJSC/Heeg JO19-1
9-1Tollebeek 1-TOP'63 1
zaterdag 10 december 2022
08:30H'veense Boys JO8-3-TOP'63 JO8-1
09:45SDS JO19-1-TOP'63 JO19-1
10:00TOP'63 JO14-1-SC Bolsward JO14-2
10:30SC Bolsward JO17-3-TOP'63 JO17-1
12:00LSC 1890 JO10-3-TOP'63 JO10-1
14:30TOP'63 1-IJVC 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. QVC 1 9 - 22 21
2. SC Franeker 1 9 - 22 11
3. Nagele 1 9 - 17 5
4. Tollebeek 1 10 - 17 11
5. IJVC 1 10 - 15 6
6. AVC 1 9 - 14 -1
7. Tonego 1 10 - 13 -7
8. Creil-Bant 1 9 - 10 6
9. Foarut 1 9 - 9 -8
10. Sleat 1 9 - 9 -14
11. Delfstrahuizen 1 9 - 8 -6
12. TOP'63 1 9 - 7 -14
13. SVN'69 1 9 - 4 -10
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website