(Eind)standen zaal competities

geplaatst: zaterdag 15 februari 2014

Voor de jeugd zit de zaalvoetbalcompetitie er alweer op.

De eindstand van TOP'63 E1 is als volgt;

  Team Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
1 Friesland E1 8 6 1 1 19 17 11
2 TOP'63 E1 8 5 1 2 16 20 12
3 Frisia E8 8 3 3 2 12 16 10
4 Frisia E9 9 3 3 3 12 17 14
5 Leovardia E4 10 1 3 6 6 12 17
6 Oosterlittens E2 7 1 1 5 4 4 22

De voorlopige stand van TOP'63 F2 is;

  Team Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
1 FVC F5 8 8 0 0 24 30 0
2 MKV'29 F5 8 5 2 1 17 16 8
3 LAC Frisia 1883 F10 8 5 1 2 16 16 7
4 Nicator F2 7 4 0 3 12 8 5
5 MKV'29 F4 8 2 3 3 9 9 10
6 FVC F6 8 1 4 3 7 5 12
7 V en V'68 F2 8 2 1 5 7 4 20
8 TOP'63 F2 7 1 1 5 4 3 20
9 Leeuwarder Zwaluwen F3 8 0 2 6 2 6 15

De voorlopige stand van TOP'63 D1 is;

  Team Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
1 SDS D1 8 6 0 2 18 23 10
2 Oosterlittens D1 7 5 1 1 16 48 8
3 LAC Frisia 1883 D4 8 5 1 2 16 30 16
4 FVC D1 7 4 1 2 13 28 14
5 Leeuwarder Zwaluwen D3 6 3 1 2 10 10 15
6 FVC D2 8 2 3 3 9 23 21
7 LAC Frisia 1883 D5 7 2 1 4 7 19 22
8 MKV'29 D2 7 2 0 5 6 12 41
9 TOP'63 D1 8 0 0 8 0 8 54

Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Lokaal 55DS fotografieTextielstraLaura Keizer FotografieBouwbedrijf van der MeerBouwwaarTOP'63 ShopBrandsma JachtenWatersportcentrum Hart van Friesland
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
J. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwAtsma GevelreinigingAutobedrijf U. de JongElzinga Specialist in spuitwerkFysio ActiefAquasolarSchraa AssurantienTjeerd van Netten HoveniersCafe de BuorrenRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningHoveniersbedrijf WijnjaD.S.S.I. RVS apparaten
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 16 oktober 2021 om 15:00 uur

Tollebeek 1 Tollebeek 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark vv Tollebeek
Stand
7. Tollebeek 3-4
8. TOP'63 3-4
HET PROGRAMMA WEKEN 41 - 42 >> <<
vrijdag 15 oktober 2021
TOP'63 45+1-LSC 1890 45+1
Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 16 oktober 2021
11:00Nieuweschoot JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Blauw Wit '34 JO19-2-TOP'63 JO19-1
14:30TOP'63 4-Scharnegoutum'70 4
15:00Tollebeek 1-TOP'63 1
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website