Programma 'Wymbrits' toernooi

geplaatst: zaterdag 21 december 2013

Maandag 23 december barst de 31e editie van het 'Wymbrits' toernooi los.
Het programma van de TOP teams is als volgt en bekijk ook het volledige programma en het programma van de finales.

Maandag 23 december

TOP F1 in Woudsend, De Driuwpolle, van 10:00 - 11:40 uur (A toernooi)
TOP F2 in IJlst, De utherne, van 12:20 - 14:20 uur (B toernooi)
TOP E1 in Sneek, De Sneker Sporthal, van 8:30 - 10:10 uur (A toernooi)
TOP C1 in Sneek, De Sneker Sporthal, van 13:02 - 15:38 uur (Om 12:30 aanwezig bij de De Sneker Sporthal)
TOP C2 in Sneek, De Sneker Sporthal, van 16:14 - 17:50 uur (Om 15:45 aanwezig bij de De Sneker Sporthal)

Dinsdag 24 december

TOP D1 in Sneek, De Sneker Sporthal, van 9:11 - 11:45 uur (A toernooi)

Zaterdag 28 december

Finales in Sneek, De Sneker Sporthal


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Watersportcentrum Hart van FrieslandBouwwaarTOP'63 ShopDS fotografieLokaal 55Laura Keizer FotografieTextielstraBouwbedrijf van der MeerBrandsma Jachten
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Cafe de BuorrenAquasolarAutobedrijf U. de JongRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningFysio ActiefJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwHoveniersbedrijf WijnjaD.S.S.I. RVS apparatenTjeerd van Netten HoveniersSchraa AssurantienElzinga Specialist in spuitwerkAtsma Gevelreiniging
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 16 oktober 2021 om 15:00 uur

Tollebeek 1 Tollebeek 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark vv Tollebeek
Stand
7. Tollebeek 3-4
8. TOP'63 3-4
HET PROGRAMMA WEKEN 41 - 42 >> <<
vrijdag 15 oktober 2021
TOP'63 45+1-LSC 1890 45+1
Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 16 oktober 2021
11:00Nieuweschoot JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Blauw Wit '34 JO19-2-TOP'63 JO19-1
14:30TOP'63 4-Scharnegoutum'70 4
15:00Tollebeek 1-TOP'63 1
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website