Selecties jeugd TOP + Indelingen
geplaatst: Woensdag 28 augustus 2013
Selecties
Selectie TOP C1
Selectie TOP D1
Selectie TOP E1
Selectie TOP F1
Selectie TOP F2
Competitie indelingen
TOP C1 | TOP D1 | TOP E1 | TOP F1 | TOP F2 |
3e Klasse 8 | 3e Klasse 12 | 3e klasse 27 | 4e klasse 40 | 4e klasse 39 |
AVC C1 | Balk D4 | DWP E2 | IJVC F2 | Akkrum F6 |
Sc Franeker C3 | IJVC-Blauwhuis D3 | Heerenveen E10 | Makkum F2 | Bolsward F6 |
Mulier C1 | Joure SC D5 | Heerenveense Boys E7 | Oeverzwaluwen F2 | Bolsward F7 |
Nijland C2 | LSC 1890 D6 | LSC 1890 E5 | Oldeboord F1G | Heerenveen F11 |
Oeverzwaluwen C1 | CVVO D4 | TOP'63 E1 | TOP'63 F1 | LSC 1890 F8 |
ONS Boso Sneek C3 | Oeverzwaluwen D1 | Workum F5 | LSC 1890 F9 | |
Oosterlittens C1 | ONS Boso Sneek D3 | Mulier F1 | ||
RES C2 | Scharnegoutum'70 D2 | Nieuweschoot F2 | ||
Scharnegoutum'70 C1 | SJO Oudega/HJSC D2 | ONS Boso Sneek F2 | ||
SJO J V Bolsward C2 | SWZ D6 | SDS F3 | ||
TOP'63 C1 | TOP'63 D1 | SWZ F5 | ||
Zeerobben C3 | Workum D2 | TOP'63 F2 | ||
NIEUWS
Actueel nieuws
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2009-2011
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
COSPONSORS VAN TOP'63
Meer sponsor info
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
donderdag 28 maart 2024 | |||
20:00 | TOP1 | - | VC TYNWALDEN 1 |
zaterdag 30 maart 2024 | |||
14:30 | TOP'63 2 | - | Oldeholtpade 4 |
donderdag 04 april 2024 | |||
19:00 | CVVO JO15-2 | - | TOP'63 JO15-1 |
vrijdag 05 april 2024 | |||
19:30 | TOP'63 35+1 | - | ONS Sneek 35+2 |
19:30 | HJSC 45+1 | - | TOP'63 45+1 |
zaterdag 06 april 2024 | |||
09:00 | ST IJVC/Blauwhuis JO10-1 | - | TOP'63 JO10-1 |
09:45 | TOP'63 JO9-1 | - | GAVC JO9-2JM |
10:00 | TOP'63 JO11-1 | - | SC Bolsward JO11-2 |
11:00 | EBC JO15-1 | - | TOP'63 JO15-1 |
12:00 | TOP'63 2 | - | ONS Sneek 3 |
14:00 | H'veense Boys JO19-3 | - | TOP'63 JO19-1 |
14:30 | TOP'63 1 | - | RKO 1 |
Meer programma informatie
1. HJSC 1 17 - 43 33
2. RKO 1 17 - 42 33
3. NOK 1 17 - 42 24
4. TOP'63 1 17 - 25 -7
5. Hielpen 1 17 - 23 -4
6. Arum 1 17 - 23 -9
7. LSC 1890 1 16 - 19 -6
8. Udiros 1 17 - 17 -12
9. Blue Boys 1 16 - 16 -4
10. Mulier 1 17 - 16 -14
11. Woudsend 1 17 - 9 -14
12. Bakhuizen 1 17 - 9 -20
2. RKO 1 17 - 42 33
3. NOK 1 17 - 42 24
4. TOP'63 1 17 - 25 -7
5. Hielpen 1 17 - 23 -4
6. Arum 1 17 - 23 -9
7. LSC 1890 1 16 - 19 -6
8. Udiros 1 17 - 17 -12
9. Blue Boys 1 16 - 16 -4
10. Mulier 1 17 - 16 -14
11. Woudsend 1 17 - 9 -14
12. Bakhuizen 1 17 - 9 -20