Selecties jeugd TOP + Indelingen

geplaatst: Woensdag 28 augustus 2013

Selecties

Selectie TOP C1
Selectie TOP D1
Selectie TOP E1
Selectie TOP F1
Selectie TOP F2

Competitie indelingen

TOP C1 TOP D1 TOP E1 TOP F1 TOP F2
3e Klasse 8 3e Klasse 12 3e klasse 27 4e klasse 40 4e klasse 39
AVC C1 Balk D4 DWP E2 IJVC F2 Akkrum F6
Sc Franeker C3 IJVC-Blauwhuis D3 Heerenveen E10 Makkum F2 Bolsward F6
Mulier C1 Joure SC D5 Heerenveense Boys E7 Oeverzwaluwen F2 Bolsward F7
Nijland C2 LSC 1890 D6 LSC 1890 E5 Oldeboord F1G Heerenveen F11
Oeverzwaluwen C1 CVVO D4 TOP'63 E1 TOP'63 F1 LSC 1890 F8
ONS Boso Sneek C3 Oeverzwaluwen D1   Workum F5 LSC 1890 F9
Oosterlittens C1 ONS Boso Sneek D3     Mulier F1
RES C2 Scharnegoutum'70 D2     Nieuweschoot F2
Scharnegoutum'70 C1 SJO Oudega/HJSC D2     ONS Boso Sneek F2
SJO J V Bolsward C2 SWZ D6     SDS F3
TOP'63 C1 TOP'63 D1     SWZ F5
Zeerobben C3 Workum D2     TOP'63 F2
         

 


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Laura Keizer FotografieBouwbedrijf van der MeerBouwwaarTOP'63 ShopDS fotografieWatersportcentrum Hart van FrieslandTextielstraBrandsma JachtenLokaal 55
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U. de JongAtsma GevelreinigingRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningElzinga Specialist in spuitwerkJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwD.S.S.I. RVS apparatenAquasolarSchraa AssurantienCafe de BuorrenTjeerd van Netten HoveniersHoveniersbedrijf WijnjaFysio Actief
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 oktober 2021 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Waterpoort Boys 1 Waterpoort Boys 1

Stand
10. TOP'63 4-4
13. Waterpoort Boys 4-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
donderdag 28 oktober 2021
20:00Oudega 1-TOP'63 4
zaterdag 30 oktober 2021
10:00TOP'63 JO17-1-SC Joure JO17-5
10:00TOP'63 JO19-1-ST SDS Nijland JO19-1
10:30Creil-Bant JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Workum 3-TOP'63 2
14:00TOP'63 3-Scharnegoutum'70 3
14:30TOP'63 4-De Walde 2
14:30Sleat 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website