Voorlopige selecties TOP 3 en 4 + Programma + Indeling

geplaatst: dinsdag 25 juni 2013

Hieronder treffen jullie de voorlopige teamindeling aan van de C-selectie.

  TOP 3
  TOP 4
       
1 Omer 1 Sjerp
2 Jelmer 2 Ate
3 Christiaan 3 Harry
4 Richard 4 Jelle
5 Erik 5 Anne
6 Jauke 6 Marijn
7 Marten 7 Rolf
8 Ruben 8 Pieter-Jan
9 Feike 9 Richard
10 Jildert 10 Carlo
11 Yannick 11 Paul-Binne
12 Kees 12 Watze
13 Rick 13 Hendrik
14 Amisy 14 Marten Hans
15 Ramzy 15 Manfred
16   16 Laurens
17   17 Egbert
18   18  

Start trainingen dinsdag 13 augustus
Start competitie zaterdag 14 september

Di 13-08 19:00 training  
Do 15-08 19:30 training  
Zat 17-08      
Di 20-08 19:00 training  
Do 22-08 19:30 training  
Zat 24-08      
Di 27-08 19:00  training  
Do 29-08 19:30 training  
Zat 31-08      
Di 03-09 19:00 training  
Do 05-09 20:00 ONS 6  Oefenwedstrijd
Zat 07-09      

 

Indelingen 5e Klasse 6   Indelingen 6e Klasse 8
     
Arum 2   AVC 3
Bolsward 3   Blauw Wit '34 10
Franeker SC 3   Hielpen 2
HJSC 2   Mulier  3
IJVC 2   SC Berlikum 5
Nijland 3   SSS'68 2
ONS Boso Sneek 5   SSS'68 3
SDS 4   TOP'63 4
TOP'63 3   Tzum 2
Walde De 2   Tzummarum 2
Waterpoort Boys 3   Waterpoort Boys 4
    Workum 5
     

 


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Watersportcentrum Hart van FrieslandTextielstraTOP'63 ShopLaura Keizer FotografieLokaal 55Brandsma JachtenDS fotografieBouwwaarBouwbedrijf van der Meer
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Atsma GevelreinigingTjeerd van Netten HoveniersAutobedrijf U. de JongSchraa AssurantienHoveniersbedrijf WijnjaCafe de BuorrenAquasolarD.S.S.I. RVS apparatenRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningElzinga Specialist in spuitwerkFysio ActiefJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouw
STAND TOP'63 1wijzig
1. AVC 4 - 10 10
2. QVC 4 - 9 7
3. SC Franeker 4 - 9 2
4. SC Bolsward 4 - 7 3
5. SSA Creil-Bant 2 - 6 4
6. Tollebeek 3 - 6 6
7. Sleat 4 - 6 2
8. TOP'63 3 - 4 1
9. HJSC 4 - 4 -4
10. Delfstrahuizen 3 - 3 0
11. NOK 3 - 3 -9
12. Foarut 4 - 3 0
13. Waterpoort Boys 4 - 3 -11
14. De Walde 4 - 0 -11
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website