Voorlopige B-selectie + Programma

geplaatst: dinsdag 25 juni 2013

Hieronder treffen jullie de voorlopige teamindeling aan van de B-selectie.

  1. Doede
  2. Auke
  3. Henk
  4. Peter D.
  5. Eddy
  6. Watze
  7. Steven B.
  8. Jos
  9. Jorrit
  10. Kevin
  11. Dylan
  12. Geert
  13. Joel
  14. Durk

Start trainingen dinsdag 6 augustus.
Start competitie zaterdag 7 september.

Dag
Datum
Aanvang
Vertrek    
Di 06-08 20:00   training  
Do 08-08 20:00   training  
Zat 10-08 12:00   training  
Di 13-08 19:30 18:00 Friesland 2 Oefenwed.
Do 15-08 20:00   training  
Zat 17-08 12:30 10:30 Noordwolde 2 Oefenwed.
Di 20-08       Oefenwed.
Do 22-08 20:00   training  
Zat 24-08       Bekerwed.
Di 27-08       Bekerwed.
Do 29-08 20:00   training  
Zat 31-08       Bekerwed.
Di 03-09 20:00   training  
Do 05-09 20:00   training  
Zat 07-09       Start Comp.

 


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Bouwbedrijf van der MeerBouwwaarDS fotografieLaura Keizer FotografieWatersportcentrum Hart van FrieslandLokaal 55TOP'63 ShopTextielstraBrandsma Jachten
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Autobedrijf U. de JongAtsma GevelreinigingAquasolarRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningD.S.S.I. RVS apparatenTjeerd van Netten HoveniersFysio ActiefJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwCafe de BuorrenSchraa AssurantienElzinga Specialist in spuitwerkHoveniersbedrijf Wijnja
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 23 oktober 2021 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Waterpoort Boys 1 Waterpoort Boys 1

Stand
10. TOP'63 4-4
13. Waterpoort Boys 4-1
HET PROGRAMMA WEKEN 42 - 43 >> <<
zaterdag 23 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-Blauw Wit '34 JO14-3
10:00TOP'63 JO19-1-St.Annaparochie JO19-1
11:00ST NOK/Bakhuizen JO17-2-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 3-SC Joure 8
12:30Oeverzwaluwen 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 1-Waterpoort Boys 1
14:30TOP'63 4-vv Nijland 3
donderdag 28 oktober 2021
20:00Oudega 1-TOP'63 4
zaterdag 30 oktober 2021
10:00TOP'63 JO17-1-SC Joure JO17-5
10:00TOP'63 JO19-1-ST SDS Nijland JO19-1
10:30Creil-Bant JO14-1-TOP'63 JO14-1
12:30Workum 3-TOP'63 2
14:00TOP'63 3-Scharnegoutum'70 3
14:30TOP'63 4-De Walde 2
14:30Sleat 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website