Voorlopige B-selectie + Programma

geplaatst: dinsdag 25 juni 2013

Hieronder treffen jullie de voorlopige teamindeling aan van de B-selectie.

  1. Doede
  2. Auke
  3. Henk
  4. Peter D.
  5. Eddy
  6. Watze
  7. Steven B.
  8. Jos
  9. Jorrit
  10. Kevin
  11. Dylan
  12. Geert
  13. Joel
  14. Durk

Start trainingen dinsdag 6 augustus.
Start competitie zaterdag 7 september.

Dag
Datum
Aanvang
Vertrek    
Di 06-08 20:00   training  
Do 08-08 20:00   training  
Zat 10-08 12:00   training  
Di 13-08 19:30 18:00 Friesland 2 Oefenwed.
Do 15-08 20:00   training  
Zat 17-08 12:30 10:30 Noordwolde 2 Oefenwed.
Di 20-08       Oefenwed.
Do 22-08 20:00   training  
Zat 24-08       Bekerwed.
Di 27-08       Bekerwed.
Do 29-08 20:00   training  
Zat 31-08       Bekerwed.
Di 03-09 20:00   training  
Do 05-09 20:00   training  
Zat 07-09       Start Comp.

 


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
PowerField
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Lokaal 55BouwwaarSijperda verhuurLaura Keizer FotografieTextielstraWatersportcentrum Hart van FrieslandDS fotografieBrandsma JachtenTOP'63 ShopBouwbedrijf van der Meer
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Jasper BouwtSchraa AssurantienHoveniersbedrijf WijnjaRoelof J. Booy DienstverleningAutobedrijf U. de JongFysio ActiefJB Interieur- en MeubelbouwAtsma GevelreinigingCafe de BuorrenTjeerd van Netten HoveniersElzinga Specialist in spuitwerkJeroen Bijlsma TuinenAquasolar
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 3 december 2022 om 13:30 uur

Tollebeek 1 Tollebeek 1 - TOP'63 1 TOP'63 19 - 1

Accommodatie
Sportpark vv Tollebeek
Stand
4. Tollebeek 10-17
12. TOP'63 9-7
HET PROGRAMMA WEKEN 48 - 49 >> <<
woensdag 30 november 2022
1-1TOP'63 JO19-1-Makkum JO19-1
vrijdag 02 december 2022
2-2ONS Sneek 45+1-TOP'63 45+1
4-1Balk 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 03 december 2022
2-3TOP'63 JO17-1-ONS Sneek JO17-2JM
TOP'63 JO10-1-ONS Sneek JO10-2
TOP'63 JO8-1-CVVO JO8-2
2-2Tzum JO14-1-TOP'63 JO14-1
TOP'63 JO19-1-Oudega/HJSC/Heeg JO19-1
9-1Tollebeek 1-TOP'63 1
zaterdag 10 december 2022
08:30H'veense Boys JO8-3-TOP'63 JO8-1
09:45SDS JO19-1-TOP'63 JO19-1
10:00TOP'63 JO14-1-SC Bolsward JO14-2
10:30SC Bolsward JO17-3-TOP'63 JO17-1
12:00LSC 1890 JO10-3-TOP'63 JO10-1
14:30TOP'63 1-IJVC 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. QVC 1 9 - 22 21
2. SC Franeker 1 9 - 22 11
3. Nagele 1 9 - 17 5
4. Tollebeek 1 10 - 17 11
5. IJVC 1 10 - 15 6
6. AVC 1 9 - 14 -1
7. Tonego 1 10 - 13 -7
8. Creil-Bant 1 9 - 10 6
9. Foarut 1 9 - 9 -8
10. Sleat 1 9 - 9 -14
11. Delfstrahuizen 1 9 - 8 -6
12. TOP'63 1 9 - 7 -14
13. SVN'69 1 9 - 4 -10
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website