Uitslag Tour door Top

geplaatst: zondag 9 juni 2013

Op zaterdag 1 juni tijdens de jubileumactiviteiten is er door de D-pupillen en C-junioren een tour door Top gemaakt. Op verschillende locaties in het dorp moesten opdrachten uitgevoerd worden waar de teams punten mee konden verdienen.

De uitslag is bekend;
1. Team 1 (Sjors, Gerben H., Harmen, Tijn en Wieger W.), 222 punten
2. Team 5 (Sander, Bouwe, Ruurd, Tesse en Roan), 209 punten
3. Team 3 (Martijn B., Wiebe, Wieger B., Daan en Arjen), 204 punten
4. Team 2 (Sietse, Marten, Jorn, Noah en Wiebren), 180 punten
5. Team 4 (Gerben B., Hiddo, Yannick, Redmer en Martijn), 146 punten

De felicitaties gaan naar Sjors, Gerben H., Harmen, Tijn en Wieger W!


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Lokaal 55BouwwaarTextielstraBrandsma JachtenBouwbedrijf van der MeerWatersportcentrum Hart van FrieslandDS fotografieLaura Keizer FotografieTOP'63 Shop
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Cafe de BuorrenAutobedrijf U. de JongFysio ActiefTjeerd van Netten HoveniersAtsma GevelreinigingHoveniersbedrijf WijnjaSchraa AssurantienD.S.S.I. RVS apparatenRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningElzinga Specialist in spuitwerkJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwAquasolar
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 25 september 2021 om 14:30 uur

QVC 1 QVC 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Ribbe
Stand
9. QVC 0-0
12. TOP'63 0-0
HET PROGRAMMA WEKEN 38 - 39 >> <<
vrijdag 24 september 2021
Waterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
1-0Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
zaterdag 25 september 2021
08:45Scharnegoutum'70 JO10-2-TOP'63 JO10-1
2-5V.V. Heerenveen JO14-3-TOP'63 JO14-1
11-0TOP'63 JO17-1-CVVO JO17-3
3-6TOP'63 JO19-1-S.F. Deinum JO19-1
12:15vv Sneek Wit Zwart 2-TOP'63 2
uitgesteldTOP'63 3-SC Joure 8
14:30TOP'63 4-IJVC 3
14:30QVC 1-TOP'63 1
dinsdag 28 september 2021
19:00WWS 1-TOP'63 1
zaterdag 02 oktober 2021
10:00TOP'63 JO14-1-DWP JO14-1
10:00TOP'63 JO10-1-SC Joure MO10-1
10:15Hielpen JO17-1-TOP'63 JO17-1
12:00TOP'63 2-Blauw Wit '34 3
14:30TOP'63 1-SC Bolsward 1
14:30ONS Sneek 4-TOP'63 4
15:00SC Bolsward 4-TOP'63 3
15:00vv Sneek Wit Zwart JO19-2-TOP'63 JO19-1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website