TOP'63 JO19-1
STAND TOP'63 JO19-1
1. DWP JO19-1 1 - 3 3
2. Heerenveense Boys JO19-3 1 - 3 2
3. Waterpoort Boys JO19-2 1 - 3 2
4. GAVC JO19-2 0 - 0 0
5. Mildam JO19-1 0 - 0 0
6. ONS Sneek JO19-2 0 - 0 0
7. TOP'63 JO19-1 0 - 0 0
8. SC Bolsward JO19-2 1 - 0 -2
9. Workum JO19-2 1 - 0 -2
10. Heerenveense Boys JO19-2 1 - 0 -3
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Brandsma JachtenTOP'63 ShopDS fotografieLokaal 55TextielstraBouwbedrijf van der MeerBouwwaarLaura Keizer FotografieWatersportcentrum Hart van Friesland
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
D.S.S.I. RVS apparatenCafe de BuorrenAutobedrijf U. de JongHoveniersbedrijf WijnjaFysio ActiefRoelof J. Booy Allround agrarische dienstverleningAquasolarAtsma GevelreinigingSchraa AssurantienJ. Bouwhuis Interieur- & meubelbouwTjeerd van Netten HoveniersElzinga Specialist in spuitwerk
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 26 september 2020 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - SC Bolsward 1 SC Bolsward 1

Wedstrijdsponsor
D.S.S.I. RVS apparaten

D.S.S.I. RVS apparaten
HET PROGRAMMA WEKEN 39 - 40 >> <<
vrijdag 25 september 2020
19:30TOP 45 +-LSC 45 +
19:30HJSC 35 +-TOP 35 +
19:30TOP'63 35+1-HJSC 35+1
19:30LSC 1890 45+1-TOP'63 45+1
20:00Scharnegoutum'70 35+1-TOP'63 35+1
20:00TOP'63 45+1-vv Sneek Wit Zwart 45+1
20:30Mulier 35+1-TOP'63 35+1
21:00Waterpoort Boys 45+1-TOP'63 45+1
21:30TOP'63 45+1-ONS Sneek 45+1
zaterdag 26 september 2020
10:00TOP'63 JO10-1-SJO RVLC JO10-4
10:00TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-2
10:15Tzummarum JO13-1-TOP'63 JO13-1
11:00TOP'63 JO17-1-Akkrum JO17-2
12:00Delfstrahuizen 2-TOP'63 2
12:30Makkum 4-TOP'63 3
14:30TOP'63 1-SC Bolsward 1
14:30Workum JO19-2-TOP'63 JO19-1
zaterdag 03 oktober 2020
08:30GAVC JO15-2-TOP'63 JO15-1
09:00Oudehaske JO10-1G-TOP'63 JO10-1
10:00TOP'63 JO17-1-ONS Sneek JO17-2
10:00TOP'63 JO13-1-Balk JO13-2G
12:15H'veense Boys JO19-2-TOP'63 JO19-1
12:45VVI 2-TOP'63 2
14:30TOP'63 3-SC Bolsward 6
14:30Foarut 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website