INFO START TRAININGEN VOOR DE JEUGD

geplaatst: woensdag 22 augustus 2018

JO19-1: eerste training: dinsdag 28-8 om 17.30 uur

vaste trainingsdagen en tijden: volgt

JO15-1: eerste training: dinsdag 28-8 om 18.30 uur

vaste trainingsdagen en tijden: dinsdag en donderdag van 18.30 tot 19.30 uur

JO13-1: eerste training: maandag 27-8 om 19.30 uur

vaste trainingsdagen en tijden: maandag van 19.30 tot 20.30 uur en donderdag van 17.30 tot 18.30 uur

JO12-1: eerste training: dinsdag 28-8 om 17.00 uur

vaste trainingsdagen en tijden: dinsdag en donderdag van 17.00 tot 18.00 uur

JO10-1: eerste training: maandag 27-8 om 17.30 uur

vaste trainingstijden en dagen: maandag en woensdag van 17.30 tot 18.30 uur


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TextielstraSchraa Assurantien Autobedrijf U de JongRooth MultiserviceLokaal 55 Brandsma Jachten
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
AquasolarTjeerd van Netten HoveniersHoveniersbedrijf WijnjaHooghiemstra straal- en coatingbedrijfJeBe SpuiterijFysio ActiefAutobedrijf U de JongLasaulecLanting ScheepstimmerbedrijfD.S.S.I. in RVS
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 24 november 2018 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Delfstrahuizen 1 Delfstrahuizen 1

Wedstrijdsponsor
Hoveniersbedrijf Wijnja

Hoveniersbedrijf Wijnja
Stand
8. Delfstrahuizen 8-10
10. TOP'63 8-7
HET PROGRAMMA WEKEN 47 - 48 >> <<
zaterdag 24 november 2018
10:00TOP'63 JO13-1-SC Bolsward JO13-4
10:30Balk JO10-4M-TOP'63 JO10-1
10:45Sleat JO12-1-TOP'63 JO12-1
12:00TOP'63 2-Oeverzwaluwen 3
12:30Delfstrahuizen 4-TOP'63 3
12:30ST FC Meppel/Alcides JO19-5-TOP'63 JO19-1
13:00LSC 1890 JO15-2-TOP'63 JO15-1
14:30TOP'63 1-Delfstrahuizen 1
zaterdag 01 december 2018
09:00Balk JO13-2-TOP'63 JO13-1
10:00TOP'63 JO12-1-Oudega/HJSC/Heeg JO12-1
10:00TOP'63 JO10-1-SC Bolsward JO10-3
11:30Waterpoort Boys 3-TOP'63 2
11:30TOP'63 JO15-1-ONS Sneek JO15-2
14:30TOP'63 3-Waterpoort Boys 6
15:00SWZ Boso Sneek 1-TOP'63 1
15:30TOP'63 JO19-1-QVC JO19-1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. Waterpoort Boys 1 8 - 18 9
2. SWZ Boso Sneek 1 8 - 16 16
3. QVC 1 8 - 16 10
4. Tollebeek 1 8 - 15 13
5. Sleat 1 8 - 12 3
6. VHK 1 8 - 12 0
7. Makkum 1 8 - 11 -3
8. Delfstrahuizen 1 8 - 10 -4
9. SC Bolsward 1 8 - 10 -4
10. TOP'63 1 8 - 7 -6
11. Creil 1 8 - 5 -12
12. Nagele 1 8 - 1 -22
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website