Trainingstijden

Bekijk ook de trainers en leiders informatie
Bekijk de homepage voor afgelastingen ed.

Team/dag Trainingstijden Trainer(s)
Dinsdag    
JO11-1 en 2 16.30 tot 17.30 uur Arjen Hoekstra
JO13-1 17.30 tot 18.30 uur Arjen Hoekstra
JO15-1 17.30 tot 18.30 uur Gerrit Zwerver
JO19-1 18.30 tot 19.30 uur Gerrit Zwerver
TOP 1 19.30 tot 21.00 uur Henk van Hes
Woensdag    
JO9-1 17.30 tot 18.30 uur Dennis Abma en Jaap Reitsma
Donderdag    
JO11-1 en 2 Volgt Volgt
JO19-1 18.15 tot 19.15 uur Timo Breukelaar
TOP 2 19.30 tot 21.00 uur Auke Wind
TOP 1 19.30 tot 21.00 uur Henk van Hes
Vrijdag    
JO13-1 19.00 tot 12.00 uur Ruben van der Goot
JO15-1 20.00 tot 21.00 uur Ruben van der Goot
     
     
     

 

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TextielstraRooth MultiserviceSchraa Assurantien Autobedrijf U de JongLokaal 55 Brandsma JachtenWeldmij
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
D.S.S.I. in RVSCafe de BuorrenHofstra JachtbouwLoodz88Autobedrijf U. de JongJachthaven Pieter BouweRondvaart Praam FrieslandHoveniersbedrijf WijnjaFysio ActiefLasaulecAquasolar
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 28 oktober 2017 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - NOK 1 NOK 1

Wedstrijdsponsor
D.S.S.I. in RVS

D.S.S.I. in RVS
Stand
7. TOP'63 5-8
8. NOK 5-7
HET PROGRAMMA WEKEN 43 - 44 >> <<
zaterdag 28 oktober 2017
uitgesteldBalk JO11-3-TOP'63 JO11-1
09:45TOP'63 JO9-1-Workum JO9-4G
uitgesteldTOP'63 JO13-1-SWZ Boso Sneek JO13-3
11:30TOP'63 JO19-1-ST SJO RVC/Langweer JO19-1
11:30TOP'63 JO15-1-SC Bolsward JO15-4
14:30TOP'63 1-NOK 1
14:30TOP'63 2-Delfstrahuizen 3
zaterdag 04 november 2017
09:00Oudega/HJSC/Heeg JO9-2-TOP'63 JO9-1
09:45TOP'63 JO11-1-SWZ Boso Sneek JO11-3
10:00ST SJO RVC/Langweer JO13-2-TOP'63 JO13-1
10:00EBC/Delfstrahuizen JO15-1d-TOP'63 JO15-1
11:00TOP'63 JO11-2-Franeker SC JO11-3
14:00ST De Blesse/FC Oldemarkt JO19-1-TOP'63 JO19-1
14:45Joure SC 7-TOP'63 2
15:00Heerenveense Boys 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. Willemsoord 1 5 - 10 8
2. Oudehaske 1 5 - 10 6
3. De Walde 1 5 - 9 3
4. Workum 1 5 - 8 4
5. Nijland 1 5 - 8 1
6. SDS 1 5 - 8 1
7. TOP'63 1 5 - 8 0
8. NOK 1 5 - 7 1
9. Bant 1 5 - 7 -1
10. Oeverzwaluwen 1 5 - 5 0
11. Heerenveense Boys 1 5 - 5 -2
12. QVC 1 5 - 4 -6
13. DWP 1 5 - 3 -9
14. Waterpoort Boys 1 5 - 2 -6
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website