Trainers en leiders informatie

Voor aanvullingen: info@top63.com
Bekijk ook het trainingschema

Coördinator senioren Joop Hoekstra 06-15841476  
       
Trainers senioren      
Team Trainer(s) Telefoonnummers  
Senioren TOP Henk van Hes 06-20607421  
       
Leiders senioren      
Team Leider(s) Telefoonnummers  
TOP 1 Jan Huisman 06-42060009  
TOP 2 Auke Wind 06-33750467  
       
Coördinator jeugd Robert Hoekstra 06-24618267  
       
Trainers jeugd      
Team Trainer(s) Telefoonnummers  
JO19-1 Timo Breukelaar 06-11759921  
JO19-1 Gerrit Zwerver 06-37226725  
JO15-1 Gerrit Zwerver 06-37226725  
JO15-1 Ruben van der Goot 06-83655999  
JO13-1 Arjen Hoekstra 06-29353844  
JO13-1 Ruben van der Goot 06-83655999  
JO11-1 en 2 Arjen Hoekstra 06-29353844  
JO9-1 Dennis Abma 06-10695441  
JO9-1 Jaap Reitsma 06-12603944  
Leiders jeugd      
Team Leider(s) Telefoonnummers  
JO19-1 Rimmer de Jong 0515-559831  
JO19-1 Timo Breukelaar 06-11759921  
JO15-1 Marten Perridon 06-53867313  
JO15-1 Ruurd Veldhuis 06-53941550  
JO13-1 Anne de Jager 06-53541090  
JO11-1 Henk Hanenburg 06-53980600  
JO11-2 Michiel Schluter 06-16605635  
JO9-1 Harry Schraa 06-46427155  
JO9-1 Douwe Faber 06-10819212  

 

HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Schraa Assurantien Autobedrijf U de JongWeldmijLokaal 55 Brandsma JachtenTextielstraRooth Multiservice
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Fysio ActiefAquasolarHofstra JachtbouwJachthaven Pieter BouweLoodz88LasaulecD.S.S.I. in RVSAutobedrijf U. de JongCafe de BuorrenHoveniersbedrijf WijnjaRondvaart Praam Friesland
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 28 oktober 2017 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - NOK 1 NOK 1

Wedstrijdsponsor
D.S.S.I. in RVS

D.S.S.I. in RVS
Stand
7. TOP'63 5-8
8. NOK 5-7
HET PROGRAMMA WEKEN 43 - 44 >> <<
zaterdag 28 oktober 2017
uitgesteldBalk JO11-3-TOP'63 JO11-1
09:45TOP'63 JO9-1-Workum JO9-4G
uitgesteldTOP'63 JO13-1-SWZ Boso Sneek JO13-3
11:30TOP'63 JO19-1-ST SJO RVC/Langweer JO19-1
11:30TOP'63 JO15-1-SC Bolsward JO15-4
14:30TOP'63 1-NOK 1
14:30TOP'63 2-Delfstrahuizen 3
zaterdag 04 november 2017
09:00Oudega/HJSC/Heeg JO9-2-TOP'63 JO9-1
09:45TOP'63 JO11-1-SWZ Boso Sneek JO11-3
10:00ST SJO RVC/Langweer JO13-2-TOP'63 JO13-1
10:00EBC/Delfstrahuizen JO15-1d-TOP'63 JO15-1
11:00TOP'63 JO11-2-Franeker SC JO11-3
14:00ST De Blesse/FC Oldemarkt JO19-1-TOP'63 JO19-1
14:45Joure SC 7-TOP'63 2
15:00Heerenveense Boys 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. Willemsoord 1 5 - 10 8
2. Oudehaske 1 5 - 10 6
3. De Walde 1 5 - 9 3
4. Workum 1 5 - 8 4
5. Nijland 1 5 - 8 1
6. SDS 1 5 - 8 1
7. TOP'63 1 5 - 8 0
8. NOK 1 5 - 7 1
9. Bant 1 5 - 7 -1
10. Oeverzwaluwen 1 5 - 5 0
11. Heerenveense Boys 1 5 - 5 -2
12. QVC 1 5 - 4 -6
13. DWP 1 5 - 3 -9
14. Waterpoort Boys 1 5 - 2 -6
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website