Pupil v/d week seizoen 2008-2009
zaterdag 25 april, TOP'63 1 - Tollebeek 1 Pupil van de Week: Gerben Homsma
|
zaterdag 4 april, TOP'63 1 - Rood Geel 1 Pupil van de Week: René van Straten
|
zaterdag 14 maart, TOP'63 1 - Oudega 1 Pupil van de Week: Roan Perridon
|
zaterdag 28 februari, TOP'63 1 - Ouwe Syl 1 Pupil van de Week: Kevin Kroes
|
zaterdag 21 februari, TOP'63 1 - De Walde 1 Pupil van de Week: Gerben Brouwer
|
zaterdag 29 november, TOP'63 1 - Heeg 1 Pupil van de Week: Hiddo Wolters
|
zaterdag 8 november, TOP'63 1 - Leeuwarden 1 Pupil van de Week: Sietse de Groot
|
zaterdag 25 oktober, TOP'63 1 - Ens 1 Pupil van de Week: Hester Zijlstra
|
zaterdag 4 oktober, TOP'63 1 - Creil 1 Pupil van de Week: Stephan Tichelaar
|
zaterdag 20 september, TOP'63 1 - Scharnegoutum 1 Pupil van de Week: Otto Kalma
|
zaterdag 6 september, TOP'63 1 - Arum 1 Pupil van de Week: Sjors van der Veen
|
Pupil v/d week
2022-2023
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
COSPONSORS VAN TOP'63
Meer sponsor info
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
donderdag 28 maart 2024 | |||
TOP1 | - | VC TYNWALDEN 1 | |
zaterdag 30 maart 2024 | |||
14:30 | TOP'63 2 | - | Oldeholtpade 4 |
donderdag 04 april 2024 | |||
19:00 | CVVO JO15-2 | - | TOP'63 JO15-1 |
vrijdag 05 april 2024 | |||
19:30 | TOP'63 35+1 | - | ONS Sneek 35+2 |
19:30 | HJSC 45+1 | - | TOP'63 45+1 |
zaterdag 06 april 2024 | |||
09:45 | TOP'63 JO9-1 | - | GAVC JO9-2JM |
10:00 | ST IJVC/Blauwhuis JO10-1 | - | TOP'63 JO10-1 |
10:00 | TOP'63 JO11-1 | - | SC Bolsward JO11-2 |
11:00 | EBC JO15-1 | - | TOP'63 JO15-1 |
12:00 | TOP'63 2 | - | ONS Sneek 3 |
14:00 | H'veense Boys JO19-3 | - | TOP'63 JO19-1 |
14:30 | TOP'63 1 | - | RKO 1 |
Meer programma informatie
1. HJSC 1 17 - 43 33
2. RKO 1 17 - 42 33
3. NOK 1 17 - 42 24
4. TOP'63 1 17 - 25 -7
5. Hielpen 1 17 - 23 -4
6. Arum 1 17 - 23 -9
7. LSC 1890 1 16 - 19 -6
8. Udiros 1 17 - 17 -12
9. Blue Boys 1 16 - 16 -4
10. Mulier 1 17 - 16 -14
11. Woudsend 1 17 - 9 -14
12. Bakhuizen 1 17 - 9 -20
2. RKO 1 17 - 42 33
3. NOK 1 17 - 42 24
4. TOP'63 1 17 - 25 -7
5. Hielpen 1 17 - 23 -4
6. Arum 1 17 - 23 -9
7. LSC 1890 1 16 - 19 -6
8. Udiros 1 17 - 17 -12
9. Blue Boys 1 16 - 16 -4
10. Mulier 1 17 - 16 -14
11. Woudsend 1 17 - 9 -14
12. Bakhuizen 1 17 - 9 -20