De lijst met bordsponsors (2016-2017)

Bedrijf

Plaats

Aqua Solar Sneek
Superrr Oppenhuizen Oppenhuizen
Atsma Gevelreiniging Oppenhuizen
Atsma Sierbeton Uitwellingerga
JeBé Schilder - Spuiter Oppenhuizen
Bergstroom Uitwellingerga
Bolhuis Jachtservice Scharnegoutum
Bouwbedrijf Van der Meer Sneek
Business Communications B.V. Sneek
Brandsma Jachten bv Sneek
Café Deswetser  Heerenveen
De Keet Yne Wadr Oppenhuizen
De Kookstudio Oppenhuizen
De Toppenhuster kapsalon Oppenhuizen
Deurwaarderskantoor & incasso GDW Sneek
Douwsma Makelaardij bv Sneek
DOX Imagemakers Joure
Efko Beton Uitwellingerga
Extension hekwerken Oppenhuizen
Fysio Actief Sneek
Grand café 't Gerecht  Heerenveen
Garage U. de Jong Oppenhuizen
Gevelreiniging W. Gras Oppenhuizen
Giesing Coatings Oppenhuizen
Hanzedruk Bolsward bv Bolsward
Hart van Friesland Uitwellingerga
Heineken Drachten
HEMA Oppenhuizen
Hettinga Verpakkingen Sneek Oppenhuizen
Hoveniersbedrijf U.Wijnja IJlst
it Harspit Oppenhuizen
Jansma Jacht b.v. Sneek
Jetten Scheepsinstallaties BV Sneek
Jeugdzeilschool Us Untwyk Uitwellingerga
Las Techniek Hoekstra Oppenhuizen
Leeuwarder Courant Leeuwarden
Loon- en Aannemersbedrijf Fa. Atsma Oppenhuizen
Popma Jachtwerf Oppenhuizen
Rabobank Sneek
Schraa  Assurantiën Oppenhuizen
Sijperda Verhuur Sneek
Sikma Installatie Sneek
Slagerij De Jager Oppenhuizen
Speedbooks Rapportage Software Sneek
Straal- en Coatingsbedrijf Hooghiemstra Uitwellingerga
Textielstra BV Sneek
van der Meer Gevel Totaal Oppenhuizen
Restaurant Aan de Gracht Sneek
Houtbewekings Machines (H&M) Sneek
Verkeersschool Valkema Joure
Weldmij Oppenhuizen
W.A.J - RVS Oppenhuizen
A House of Happiness Leeuwarden

 

HOOFDSPONSORS VAN TOP'63
speedbooks rapportage softwareGiesing Coatings
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
LasaulecAquasolarAutobedrijf U. de JongHoveniersbedrijf WijnjaStraalbedrijf Hooghiemstra BVScheepstimmerbedrijf J. LantingCafe de BuorrenD.S.S.I. in RVSGras GeveladviesFysio ActiefHoveniersbedrijf van Netten
TAS/SHIRTSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Rooth MultiserviceWeldmij
AGENDA
  • Woensdag 24 mei: Mix-toernooi vanaf 18:30 uur
HET PROGRAMMA WEKEN 21 - 22 >> <<
dinsdag 23 mei 2017
19:00TOP'63 JO17-1d-SWZ Boso Sneek JO17-3d
woensdag 24 mei 2017
18:30TOP'63 JO13-1d-SC Bolsward JO13-4
zaterdag 27 mei 2017
14:30TOP'63 3-HJSC 3
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. TOP'63 1 24 - 47 22
2. Nagele 1 24 - 45 32
3. Makkum 1 24 - 45 29
4. Scharnegoutum'70 1 24 - 43 25
5. VHK 1 24 - 41 12
6. Delfstrahuizen 1 24 - 34 -1
7. SC Bolsward 1 24 - 31 -13
8. Mulier 1 24 - 30 -2
9. Creil 1 24 - 30 -11
10. Arum 1 24 - 29 -9
11. Tollebeek 1 24 - 27 -10
12. Wolvega FC 1 24 - 23 -12
13. Lions'66 1 24 - 7 -62
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website