Voorjaarsreeksen F, E en D

geplaatst: dinsdag 25 februari 2014

De nieuwe indelingen en programma's van de F-, E- en D-pupillen zijn bekend.
De eerste competitiewedstrijden zijn op zaterdag 8 maart.
Alle pupillen teams spelen een hele competitie in een poule van 6 teams.

TOP'63 F2 speelt wederom in de 4e klasse en treft Oudega/HJSC F3G, Heeg F3, QVC F2G, IJVC F2 en Nijland F1.

TOP'63 F1 speelt een niveautje hoger treft SWZ F4, IJVC F1, LSC F4, Blauwhuis F1 en Oudega/HJSC F1 en komt daarnaast nog uit in het bekertoernooi.

Ook TOP'63 E1 is een niveau hoger ingeschaald en speelt tegen Scharnegoutum E2, SDS E2, RES E1, Bolsward E3 en Workum E4.

TOP'63 D1 speelt nu in de 2e klasse en komt uit tegen Oudega/HJSC D1, Heeg D1, Oudehaske D1, QVC D1G en EBC/Delfstrahuizen D1.

De toevoeging G achter een teamnummer staat voor gemengd. Dit zijn teams met zowel meiden als jongens.


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Rooth MultiserviceSchraa Assurantien Autobedrijf U de JongWeldmijTextielstraLokaal 55 Brandsma Jachten
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Cafe de BuorrenRondvaart Praam FrieslandJachthaven Pieter BouweAutobedrijf U. de JongFysio ActiefHofstra JachtbouwLasaulecAquasolarD.S.S.I. in RVSLoodz88Hoveniersbedrijf Wijnja
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 25 november 2017 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Oeverzwaluwen 1 Oeverzwaluwen 1

Wedstrijdsponsor
Hoveniersbedrijf Wijnja

Hoveniersbedrijf Wijnja
Stand
4. Oeverzwaluwen 8-11
11. TOP'63 8-9
HET PROGRAMMA WEKEN 47 - 48 >> <<
zaterdag 25 november 2017
09:45TOP'63 JO9-1-Hielpen JO9-1
09:45TOP'63 JO11-1-Walde De JO11-1
10:30Balk JO13-3-TOP'63 JO13-1
11:00TOP'63 JO11-2-Harlingen JO11-3
11:15Heerenveen JO15-5-TOP'63 JO15-1
13:30RKO JO19-1-TOP'63 JO19-1
14:30TOP'63 1-Oeverzwaluwen 1
14:30TOP'63 2-Bant 2
zaterdag 02 december 2017
09:00ST IJVC/Blauwhuis JO11-1-TOP'63 JO11-1
09:45TOP'63 JO9-1-ONS Sneek JO9-2
10:00TOP'63 JO13-1-LSC 1890 JO13-4
10:00Arum JO11-1-TOP'63 JO11-2
11:30TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-3
11:30TOP'63 JO19-1-Wolvega FC JO19-2
14:30TOP'63 2-SVM 5
14:30Oudehaske 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. Oudehaske 1 8 - 19 13
2. De Walde 1 8 - 18 7
3. Willemsoord 1 8 - 16 10
4. Oeverzwaluwen 1 8 - 11 3
5. Workum 1 8 - 11 2
6. NOK 1 8 - 11 1
7. Heerenveense Boys 1 8 - 11 1
8. Nijland 1 8 - 11 0
9. Bant 1 8 - 11 -1
10. SDS 1 8 - 9 -4
11. TOP'63 1 8 - 9 -4
12. QVC 1 8 - 8 -8
13. Waterpoort Boys 1 8 - 5 -6
14. DWP 1 8 - 3 -14
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website