Voorjaarsreeksen F, E en D

geplaatst: dinsdag 25 februari 2014

De nieuwe indelingen en programma's van de F-, E- en D-pupillen zijn bekend.
De eerste competitiewedstrijden zijn op zaterdag 8 maart.
Alle pupillen teams spelen een hele competitie in een poule van 6 teams.

TOP'63 F2 speelt wederom in de 4e klasse en treft Oudega/HJSC F3G, Heeg F3, QVC F2G, IJVC F2 en Nijland F1.

TOP'63 F1 speelt een niveautje hoger treft SWZ F4, IJVC F1, LSC F4, Blauwhuis F1 en Oudega/HJSC F1 en komt daarnaast nog uit in het bekertoernooi.

Ook TOP'63 E1 is een niveau hoger ingeschaald en speelt tegen Scharnegoutum E2, SDS E2, RES E1, Bolsward E3 en Workum E4.

TOP'63 D1 speelt nu in de 2e klasse en komt uit tegen Oudega/HJSC D1, Heeg D1, Oudehaske D1, QVC D1G en EBC/Delfstrahuizen D1.

De toevoeging G achter een teamnummer staat voor gemengd. Dit zijn teams met zowel meiden als jongens.


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
TextielstraRooth MultiserviceAutobedrijf U de JongWeldmijSchraa Assurantien
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
LasaulecHoveniersbedrijf WijnjaAutobedrijf U. de JongCafe de BuorrenFysio ActiefD.S.S.I. in RVSRondvaart Praam FrieslandLoodz88Hofstra JachtbouwJachthaven Pieter BouweAquasolar
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 30 september 2017 om 14:30 uur

Bant 1 Bant 1 - TOP'63 1 TOP'63 1

Accommodatie
Sportpark De Akkers
Stand
5. TOP'63 1-3
12. Bant 1-0
HET PROGRAMMA WEKEN 39 - 40 >> <<
donderdag 28 september 2017
19:00Mildam JO19-1-TOP'63 JO19-1
zaterdag 30 september 2017
08:45LSC 1890 JO11-6-TOP'63 JO11-2
09:00SJO RVC JO11-4-TOP'63 JO11-1
10:00TOP'63 JO13-1-LSC 1890 JO13-5
10:15Walde De JO9-1G-TOP'63 JO9-1
11:30TOP'63 JO15-1-Balk JO15-2
14:30Bant 1-TOP'63 1
14:45Heerenveense Boys 6-TOP'63 2
zaterdag 07 oktober 2017
09:00Woudsend JO13-1-TOP'63 JO13-1
09:45TOP'63 JO11-1-Oudega/HJSC/Heeg JO11-2
09:45TOP'63 JO9-1-Scharnegoutum'70 JO9-2
10:30Bakhuizen JO15-1-TOP'63 JO15-1
11:00TOP'63 JO11-2-Workum JO11-2
11:30TOP'63 JO19-1-SWZ Boso Sneek JO19-3
14:30TOP'63 2-Oudehaske 4
14:30TOP'63 1-Nijland 1
Meer programma informatie
BEKER STAND TOP'63 1wijzig
1. Delfstrahuizen 1 3 - 7 4
2. SWZ Boso Sneek 1 3 - 6 9
3. TOP'63 1 3 - 4 0
4. WWS 1 3 - 0 -13
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website